April 12, 20242 yr Widzę, że nie ma tematu o nowym księciu. Ekipa od Dead Cells (a właściwie zawartości dodatkowej) bierze na warsztat perskiego skoczka.
April 12, 20242 yr Gameplay przypomina Lost Crown tylko w innej szacie graficznej. Chyba wolałbym żeby zrobili rogalikowy dodatek do tamtego tytułu, tym bardziej że podobno mają roadmapę rozwoju. Edited April 12, 20242 yr by jimmyyy8
April 12, 20242 yr Author 1 godzinę temu, Daffy napisał: To wygląda jakby było robione na silniku z ostatniego olli olli xddd To samo pomyślałem. Poza tym te animacje są trochę drewniane. Widać ewidentne inspiracje z Dead Cells (co samo w sobie nie jest złe), tylko czy będą w stanie nadać temu tytułowi indywidualny charakter...
April 12, 20242 yr Ubisoft musi, po prostu musi robić kilka gier podobnych do siebie, inaczej nie byłby Ubosoftem...
April 14, 20242 yr Ten Remake piasków czasów już chyba nie wyjdzie w tej generacji. A ten Rouge to wyglada jak gra na smarfony.
April 18, 20242 yr Obrzydliwy styl graficzny. Jeżeli TLC sprawiał wrażenie gry na telefon, w takim razie to wygląda jak gra na przeglądarkę. I czemu Książę jest purpurowy? Choruje na coś? Dusi się? Może trzeba na jednym wdechu przejść całą grę? Pewnie cały budżet poszedł na nowego Assassyna albo Far Cry i gierkę robią 3 osoby, w tym sprzątaczka po godzinach i koleś od przepychania kibli.
May 29, 20242 yr W dniu 18.04.2024 o 14:02, Josh napisał(a): Obrzydliwy styl graficzny. Jeżeli TLC sprawiał wrażenie gry na telefon, w takim razie to wygląda jak gra na przeglądarkę. I czemu Książę jest purpurowy? Choruje na coś? Dusi się? Może trzeba na jednym wdechu przejść całą grę? Pewnie cały budżet poszedł na nowego Assassyna albo Far Cry i gierkę robią 3 osoby, w tym sprzątaczka po godzinach i koleś od przepychania kibli. Przecież tą grę nawet Ubi nie robiło? To świadomy wybór arstystyczny. Żaden budżet ani liczba pracowników nie miała na to wpływu Wiem, że stary post ale ten Josh czasami jak coś napisze...
May 29, 20242 yr -"Hej, zróbmy grę, która będzie wyglądać jak gówno w, które grały gimbusy na lekcjach informatyki w 1998!" - "Stary, świetny pomysł! Na pewno gracze docenią, tak samo jak sinego księcia starożytnej Persji, który będzie wyglądał jakby próbował wysrać największego kloca w swoim życiu!" jeżeli to zostało świadomie tak zrobione, no to pozostaje mi pogratulować wyobraźni tym ludziom
May 29, 20242 yr No nie wiem, dla mnie wygląda okej. W sensie nie jest to jakiś szczyt artyzmu, ale nie widzę tu wysranego czegoś. A na pewno lepsze to niż miliardowy pixel-art 2D, przynajmniej się czymś wyróżnia. Szkoda tylko, że to early access i podobno z kontentem trochę bieda, bo bym się mocniej zastanowił czy nie rzygnąć tych ośmiu dyszek.
May 29, 20242 yr Ja bym brał ale jest w co grać. Niedawno z EA wyleczył mnie No Rest For The Wicked i jednak poczekam na fulla.
May 29, 20242 yr Gra całkiem fajna, choć pograłem dopiero dwie godziny. Czasem fajny flow wychodzi, jak wszystko robimy idealnie, czuć ofc mocno ducha dead cells. Oprawa jest ładna, fioletowe ludki mi nie wadzą, muzyka top. Na minus optymalizacja, na decku klatki latają w cały świat, więc pozostaje grać na pc.
May 30, 20242 yr Ostatnio się tym interesowałem i wychodzi, że największą bolączką jest mało zawartości. Twórcy już obiecali, że na premierę wszystkiego będzie x2: lokacji, broni, przeciwników itd.
November 15, 20241 yr Drugi akt, zmiana koloru skóry dla fioletofobów oraz nowy wygląd całości. Dobrze to wygląda.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.