Skocz do zawartości

The Rogue Prince of Persia


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Daffy napisał:

To wygląda jakby było robione na silniku z ostatniego olli olli xddd

To samo pomyślałem. Poza tym te animacje są trochę drewniane. Widać ewidentne inspiracje z Dead Cells (co samo w sobie nie jest złe), tylko czy będą w stanie nadać temu tytułowi indywidualny charakter...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obrzydliwy styl graficzny. Jeżeli TLC sprawiał wrażenie gry na telefon, w takim razie to wygląda jak gra na przeglądarkę. I czemu Książę jest purpurowy? Choruje na coś? Dusi się? Może trzeba na jednym wdechu przejść całą grę? Pewnie cały budżet poszedł na nowego Assassyna albo Far Cry i gierkę robią 3 osoby, w tym sprzątaczka po godzinach i koleś od przepychania kibli. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.04.2024 o 14:02, Josh napisał(a):

Obrzydliwy styl graficzny. Jeżeli TLC sprawiał wrażenie gry na telefon, w takim razie to wygląda jak gra na przeglądarkę. I czemu Książę jest purpurowy? Choruje na coś? Dusi się? Może trzeba na jednym wdechu przejść całą grę? Pewnie cały budżet poszedł na nowego Assassyna albo Far Cry i gierkę robią 3 osoby, w tym sprzątaczka po godzinach i koleś od przepychania kibli. 

Przecież tą grę nawet Ubi nie robiło? To świadomy wybór arstystyczny. Żaden budżet ani liczba pracowników nie miała na to wpływu:dafuq:

Wiem, że stary post ale ten Josh czasami jak coś napisze...

Odnośnik do komentarza

-"Hej, zróbmy grę, która będzie wyglądać jak gówno w, które grały gimbusy na lekcjach informatyki w 1998!"

- "Stary, świetny pomysł! Na pewno gracze docenią, tak samo jak sinego księcia starożytnej Persji, który będzie wyglądał jakby próbował wysrać największego kloca w swoim życiu!"
 

jeżeli to zostało świadomie tak zrobione, no to pozostaje mi pogratulować wyobraźni tym ludziom

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, dla mnie wygląda okej. W sensie nie jest to jakiś szczyt artyzmu, ale nie widzę tu wysranego czegoś. A na pewno lepsze to niż miliardowy pixel-art 2D, przynajmniej się czymś wyróżnia. Szkoda tylko, że to early access i podobno z kontentem trochę bieda, bo bym się mocniej zastanowił czy nie rzygnąć tych ośmiu dyszek.

Odnośnik do komentarza

Gra całkiem fajna, choć pograłem dopiero dwie godziny. Czasem fajny flow wychodzi, jak wszystko robimy idealnie, czuć ofc mocno ducha dead cells. Oprawa jest ładna, fioletowe ludki mi nie wadzą, muzyka top. Na minus optymalizacja, na decku klatki latają w cały świat, więc pozostaje grać na pc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...