Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Josh napisał:

A czt w realu też był samurajem czy zapierdalał na polu zbierając ryż?

Był podobno takim pupilkiem Nobunagi - w sensie miał później nadane przywileje i status samuraja, ale to raczej był osobisty "patrzcie, murzyn" Ody. Przynajmniej na początku, bo Oda go bardzo polubił i cenił już nie tylko jako ciekawostkę.

Edytowane przez Jukka Sarasti
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Pupcio napisał:

Dobrze że jeszcze gta jest normalne i będzie zdrowa rodzina biały chłopak i latino dziewczyna z wielkim KUPEREM

Ja bym się wstrzymał z takimi stwierdzeniami, ja już nie mam zaufania do żadnego z zachodnich devów.

 

Cytat

A jakie to ma znaczenie? Historycy kłócą się o rzeczy, które były przedwczoraj.

 

To gra wideo na litość boską.

tO tYLkO GrA nA LiToŚć BOskOM!

 

Nie mogę się doczekać aż Wokesoft stworzy Asasyna rozgrywającego się w Polsce XVI wieku i pozwoli nam łaskawie zagrać czarnym husarzem. I później przyjdzie taki śmieszny Dżimmi na forum i będzie próbował wszystkim wmówić, że nie ma w tym nic złego ani dziwnego.

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jimmy napisał:

A jakie to ma znaczenie? Historycy kłócą się o rzeczy, które były przedwczoraj.

 

To gra wideo na litość boską.

 

Bo Ubi powtarza że gra jest oparta na faktach historycznych które zdobyli po długotrwałych badaniach więc zaufaj nauce szurze i uwierz nam że murzyn w feudalnej Japonii byłby w stanie wtopić się w tłum i nikt by nie zwracał na niego uwagi. 

 

 

To jest po prostu propagandowe zakłamywanie historii.

 

 

Edytowane przez Observer
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

@JoshKolego wszystko Ci się pomieszało. Jak słusznie zauważył Homelander Yasuke (samuraj afrykańskiego pochodzenia) to postać historyczna, a nie żaden czarny husarz z Polski.

 

No i zostałeś bez argumentu, więc poleciałeś narracją że może i był czarny samuraj w tamtym czasie, ale tak naprawdę to nie wiadomo czy naprawdę machał mieczem po samurajsku czy może raczej zbierał ryż (HEHE)

 

Otóż odpowiedź brzmi NIE WIADOMO. Dlatego gra sobie to jakoś zinterpretuje i zaproponuje jakąś opowieść - jak to gra. A u Ciebie meltdown.

 

6 minut temu, Observer napisał:

Bo Ubi powtarza że gra jest oparta na faktach historycznych które zdobyli po długotrwałych badaniach więc zaufaj nauce szurze i uwierz nam że murzyn w feudalnej Japonii byłby w stanie wtopić się w tłum i nikt by nie zwracał na niego uwagi. 

Poproszę źródło. Podczas uruchamiania każdej gry z tej serii jest wzmianka, że to dzieło fikcyjne luźno oparte na historii, przygotowane przez wielokulturowy zespoł etc. 

 

6 minut temu, Observer napisał:

To jest po prostu propagandowe zakłamywanie historii.

A wspinanie się po budynkach w tej grze to zakłamywanie fizyki. I co z tego?

 

<eot z mojej strony>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mugen napisał:

To już było w Niohu.

Nie wiem, nie przeszedłem Nioha. Ale jeśli odrzucono ten skrypt i skupiono się na czarnym samuraju w to miejsce to typowy ubi moment w sumie. Ciekawe jak kitajce będą znajdować tę gierkę, dla mnie w sumie wszystko jedno czy biegam czarnym klocem (hehe) czy chińczykiem.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jimmy napisał:

@JoshKolego wszystko Ci się pomieszało. Jak słusznie zauważył Homelander Yasuke (samuraj afrykańskiego pochodzenia) to postać historyczna, a nie żaden czarny husarz z Polski.

 

No i zostałeś bez argumentu, więc poleciałeś narracją że może i był czarny samuraj w tamtym czasie, ale tak naprawdę to nie wiadomo czy naprawdę machał mieczem po samurajsku czy może raczej zbierał ryż (HEHE)

 

Otóż odpowiedź brzmi NIE WIADOMO. Dlatego gra sobie to jakoś zinterpretuje i zaproponuje jakąś opowieść - jak to gra. A u Ciebie meltdown.

Gra sobie nic nie interpretuje, tylko intrerpretują ją ludzie, którzy ją tworzą, w tym przypadku badna woke świrów, którzy muszą wszędzie wciskać czarnych, baby i pedałów. No faktycznie, tylu fajnych skośnookich samurajów na przestrzeni wieków, ale Ubisoft musiał wybrać tego jednego czarnego, który tak naprawdę nawet nie wiadomo czy chociaż raz w życiu trzymał katanę w dłoni. I który idealnie pasuje do konwencji gry opartej na skradaniu i wtapaniu się w tłum.

 

WCALE nie woke i nie ma w tym absolutnie żadnej propagandy. Ani trochę. Idź być SJW gdzieś indziej, bo tutaj ci nie wychodzi :kekw:

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • This 6
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jimmy napisał:

@JoshKolego wszystko Ci się pomieszało. Jak słusznie zauważył Homelander Yasuke (samuraj afrykańskiego pochodzenia) to postać historyczna, a nie żaden czarny husarz z Polski.

 

No i zostałeś bez argumentu, więc poleciałeś narracją że może i był czarny samuraj w tamtym czasie, ale tak naprawdę to nie wiadomo czy naprawdę machał mieczem po samurajsku czy może raczej zbierał ryż (HEHE)

 

Otóż odpowiedź brzmi NIE WIADOMO. Dlatego gra sobie to jakoś zinterpretuje i zaproponuje jakąś opowieść - jak to gra. A u Ciebie meltdown.

 

Poproszę źródło. Podczas uruchamiania każdej gry z tej serii jest wzmianka, że to dzieło fikcyjne luźno oparte na historii, przygotowane przez wielokulturowy zespoł etc. 

 

A wspinanie się po budynkach w tej grze to zakłamywanie fizyki. I co z tego?

 

<eot z mojej strony>

Kurwa jak to czytam to mnie krew zalewa, historyczna postać samuraj cipuraj. Jak ubiorę mojego kota w kimonko i dam plastikowe mieczyki to też będzie historyczna postacią i samurajem na moim dworze. W książkach będą to opisywać że po czasie kot zdobył moje zaufanie i był szanowany na dworze. Dokładnie tak było z yasuke tylko łby nie potrafią zrozumieć że typ był zwierzątkiem na pokaz taką maskotka a tolerowali go tylko ze względu na pana. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No chłopcy są uroczy myśląc że dodanie czarnoskórej postaci to jest dlatego bo chą opowiedzieć z nim ciekawą historie a nie dla tego że liczyli na to że będzie działo się w internecie dokładnie to co się dzieje i dzięki temu może ktoś się znowu nabierze żeby kupić to asasyńskie c0restwo 

Odnośnik do komentarza

Czekajmy na info o masowych preorderach, pewnie zaraz będzie, sukces tej części jest gwarantowany. 

 

Myślałem, że to będzie kolejna gra o Japonii, w Japonii, ale nie to jest gra z murzynem w Japonii, połowa świata sika po gaciach, forum znowu  nie jest obiektywne, ale rozumiem zaangażowanie w walkę o dobro białej rasy ludzkiej. 

Murzyn był w dwójce Nioha, Japonia też wie o jego istnieniu 

yasuke-armor-set-nioh2-wiki-guide.png

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, krzysiek923 napisał:

ale wyobraź sobie, że herkulesa, greka, gra - a niech będzi - polak. no i co, co ma wspólnego polak z grecją? mniej pigmentu w skórze? i co to zmienia?

 

no widzisz, ja lubię żarty z murzynów, z różnych stereotypów z nimi związanymi, a jednocześnie nie czuję do nich niechęci i mam w dupie w jakich ramach to się mieści, nie czuję się rasistą, wbrew definicjom

 

Do czasu jak ci zapierdoli portfel i zajebie w łeb. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Pupcio napisał:

No chłopcy są uroczy myśląc że dodanie czarnoskórej postaci to jest dlatego bo chą opowiedzieć z nim ciekawą historie a nie dla tego że liczyli na to że będzie działo się w internecie dokładnie to co się dzieje i dzięki temu może ktoś się znowu nabierze żeby kupić to asasyńskie c0restwo 

Niektórzy mówią, że antyreklama to też dobra reklama, ale ja w to nie do końca wierzę. Beton powoli kruszeje, ludzie się w końcu budzą i zaczynają dostrzegać propagandę w popkulturze, chociaż póki co bardziej w filmach i komiksach, gdzie woke-zaraza zaczęła się rozprzestrzeniać dużo wcześniej i dużo szybciej, a najlepiej obrazują to słupki oglądalności takich hiciorów jak Wiedźmin, Willow czy Doctor Who (ostatni sezon ma między innymi czarnego doktora-geja oraz białego Drag Queen jako antagonistę :dynia: )  lub sprzedaż biletów na ostatniego Matrixa, nowe animacje wujka Walta tudzież Marvelowskie szmiry. Disney w chwili obecnej szoruje po dnie mając prawie miliard dolarów strat na swoich produkcjach :gayos:Wcześniej czy później również gracze staną się bardziej świadomi tego trendu i przestaną kupować gry forsujące chore ideologie. Sądzę, że paradoksalnie właśnie dzięki takim grom jak nowy Asasyn z czarnym samurajem czy wszystkim tytułom, w które zamieszane są takie asy jak Sweet Babiec Inc nastąpi to szybciej niż później.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Murzyn był w dwójce Nioha, Japonia też wie o jego istnieniu 

yasuke-armor-set-nioh2-wiki-guide.png

 

Co? Jak to? Obrzydliwe! Ci Japończycy z Team Ninja to chore poyeby jednak. Co dalej? Nasi polscy Redzi zrobią grę o czarnym husarzu z czarnym husarzem do ubicia?

Odnośnik do komentarza

No Dżimi nie widzi różnicy między murzynem-protagonistą, którym trzeba sterować przez 50 godzin gry i poznawać jego zmyśloną historię, a murzynem-jednorazówką, będącą świnią idącą na rzeź.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...