Opublikowano 9 października9 paź Zamówione, nie mogłem się oprzeć w końcu to PSX sprawił, że w gry zanurzyłem się bez reszty. Ostatnio więcej magazynów i książek gotowych do czytania niż gier do ogrania.
Opublikowano 9 października9 paź Również zamowilem Kompendium PSX. Genialna okładka choć ta poprzednia czarna też podobała mi się. Playstation 1 to najważniejsza konsola w moim życiu i od tego zaczęło się moje kolekcjonowanie gier, czasopism, płyt demo i dzięki temu poznalem też dużo osób z polskiej branży czasopism. Dlatego po prostu musialem mieć to Kompendium PSX, tak jak i mam Kompendia PlayStaton dodawane niegdyś do Playstation Magazynu w latach 90. W sumie zaciekawił mnie też plakat bo są na nim moje ulubione postacie z gier oraz Polonezy i Maluchy w tle. Bardziej ciekawy jestem jaki format będzie miał ten plakat, bo chyba nigdzie wymiarów nie podano - a mam taką dużą antyramę niewykorzystaną więc mógłbym ten plakat tam umieścić i zawiesic na ścianie. Ciekawe czy przyjedzie w tubie czy złożony? 🤔 Nie lubię złożonych plakatów, bo widać te zagięcia potem. Edytowane 9 października9 paź przez Axelio
Opublikowano niedziela o 19:152 dni Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Kompendium wydrukowane, podpisane, na dniach rusza do czytelników. Jeszcze raz dzięki za wsparcie projektu, wyszło mega. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach i waży naprawdę sporo. Edytowane niedziela o 19:162 dni przez Roger
Opublikowano niedziela o 19:232 dni Prezentuje się elegancko, mam nadzieję, że bez wpadek jak w książce o Tsubasie, gdzie brakowało tekstu i był doklejany. Czekam na paczke.
Opublikowano niedziela o 21:462 dni Dzięki, chłopaki! Swoją drogą, to na zdjęciu typowi gracze, a w środku Koso, który wygląda jak GIGACHAD. Postura drwala, idealny zarost i fryzura, a do tego okulary dające +5 do inteligencji. A przecież chłop ma już swoje lata! Tak się wygrywa los na loterii genetycznej, proszę państwa
Opublikowano poniedziałek o 06:381 dzień Teraz pozostaje czekać jeszcze 5 lat na premierę kompendium ps2 i 11 lat na premierę kompendium ps3 :)
Opublikowano poniedziałek o 10:081 dzień chyba Dawid PodsiadłoKoso jaki byczek, ciekawe czy teraz by się umył w zlewie
Opublikowano poniedziałek o 10:321 dzień 23 minuty temu, Słupek napisał(a):chyba Dawid PodsiadłoŚmiej się, śmiej, nawet nie wiesz jak tam było zimno XD
Opublikowano poniedziałek o 11:021 dzień Nie wierze że tacy przystojni kawalerzy podpiszą dla mnie te księge. Co za czas żeby być żywym
Opublikowano poniedziałek o 11:321 dzień Godzinę temu, Tokugawa1982 napisał(a):A ten ostatni bohater na zdjęciu obok Soqa?Polski Leon Kennedy.
Opublikowano poniedziałek o 11:361 dzień Godzinę temu, K.Adamus napisał(a):Śmiej się, śmiej, nawet nie wiesz jak tam było zimno XDZaraz znikniesz. Bez kitu nie poznałem na tym zdjęciu
Opublikowano poniedziałek o 16:211 dzień 5 godzin temu, Pupcio napisał(a):Nie wierze że tacy przystojni kawalerzy podpiszą dla mnie te księge. Co za czas żeby być żywym This.No może za podpis butchera bym podziękował, ale problemu nie chciałem robić.
Opublikowano poniedziałek o 18:091 dzień Myślałem, że tylko ja nie trawie starego naczelnego, tak mi obrzydził PE, że przestałem kupować na kilka lat i wróciłem jak Roger przejął stery
Opublikowano poniedziałek o 18:171 dzień 16 minut temu, Mari4n napisał(a):Ale to jest grubas Koso nie jest aż tak otyły, żeby go wyzywać!
Opublikowano poniedziałek o 19:431 dzień Etam, ja bym aż tak nie hejtował Rzeźnika. Wiem, że niektórym może nie pasować jego styl bycia, ale odwalił kawał niezłej roboty w swoim czasie i przesterował kierunek Ikstrima na bardziej profesjonalny, co w tamtym okresie według mnie było jedynym słusznym wyjściem. W ostatnich latach swojego panowania Ściera mocno stracił zapał do giereczek, a stara gwardia zaczęła się wykruszać. Do tego doszła jeszcze zmiana wydawcy i można powiedzieć, że szmatławiec znalazł się na zakręcie. Cyrk przejął Butcher i udało mu się to całkiem nieźle ogarnąć.Potem nastała era Rogera, który moim zdaniem znalazł idealny balans między duchem starego PE a profesjonalizmem. Ale gówno za przeproszeniem byśmy dzisiaj mieli, gdyby Butcher przez kilka dobrych lat nie pociągnął tego wózka.
Opublikowano poniedziałek o 20:451 dzień 59 minut temu, Pix napisał(a):Etam, ja bym aż tak nie hejtował Rzeźnika.Wiem, że niektórym może nie pasować jego styl bycia, ale odwalił kawał niezłej roboty w swoim czasie i przesterował kierunek Ikstrima na bardziej profesjonalny, co w tamtym okresie według mnie było jedynym słusznym wyjściem.W ostatnich latach swojego panowania Ściera mocno stracił zapał do giereczek, a stara gwardia zaczęła się wykruszać. Do tego doszła jeszcze zmiana wydawcy i można powiedzieć, że szmatławiec znalazł się na zakręcie. Cyrk przejął Butcher i udało mu się to całkiem nieźle ogarnąć.Potem nastała era Rogera, który moim zdaniem znalazł idealny balans między duchem starego PE a profesjonalizmem. Ale gówno za przeproszeniem byśmy dzisiaj mieli, gdyby Butcher przez kilka dobrych lat nie pociągnął tego wózka.Gdyby nie był przy tym kawałem buca z wrażliwym ego, te jego płacze jeszcze za Ściery...dziwie się Rogerowi, że daje mu do recenzowania Star Wars albo The Last Of Us, jak prawie zawsze wychodzi z niego nieobiektywny fanboy...
Opublikowano poniedziałek o 21:391 dzień Butcher zawyża oceny grom z dwóch serii, Kali zawyża oceny wszystkich gier od blisko 30 lat. U Kaliego to jest sympatyczny hurraoptymizm, a u Bucza fanbojstwo i ogólnie co za buc ;)Trochę żartuję, ale mam wrażenie, że nikt nie dostaje takiej zjebki od czytelników jak Butcher ze swoim The Last of Us. Czy słusznie? Częściowo pewnie tak, ale znalazłbym bardziej kontrowersyjne recenzje i oceny w historii szmatławca.
Opublikowano poniedziałek o 21:471 dzień Kali zawsze wydawał mi się takim śmieszkiem, którego ocen nikt nigdy nie traktował poważnie i chyba nawet sam zawsze zdawał sobie z tego sprawę i nie rzucał się jak mu to ktoś wytknął, natomiast Butcher traktuje swoje werdykty śmiertelnie poważnie i nie zauważyłby swojego fanbojstwa nawet jakby to się przed nim zmaterializowało i wzięło go od tylca jak Owen Abby na łódce. To jest ta różnica, która wkurza czytelników.
Opublikowano wczoraj o 01:55 1 dzień W dniu 26.10.2025 o 20:15, Roger napisał(a):Kompendium wydrukowane, podpisane, na dniach rusza do czytelników. Jeszcze raz dzięki za wsparcie projektu, wyszło mega. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach i waży naprawdę sporo.To jak, następny w kolejce tomik o Ps2?Pewnie szanse na dostawę przed wszystkimi świętymi są nikłe:/
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.