Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info (jak rozumiem czasu polskiego).

 

Na boksie znam się raczej mało, taki ze mnie "kanapowy Janusz wąsaty oglądacz" . Słyszałem od internetowych znafcuuff jak to Adamek zleje nic nie umiejącego Szpilkę (gdzie znaffcy dawali Arturowi z 10% szans), tak, że teraz też [podchodzę z rezerwą do komentarzy. Pewno będzie ciężko, bo stawka duża a koleś podobno mocny, ale to waga cieżka, jeden błąd i Szpilka może mieć swą szansę. Bo cios to on ma.

 

A co do postaci Szpilki- nie jest kolesiem z którym chciałbym usiąść przy piwie. Jest jednak sportowcem, oceniam jego dokonania sportowe, nie obchiodzi mnie jego życie prywatne, dlatego dziwią mnie komentarze pod adresem Szpili, będące osobistymi przytykami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info (jak rozumiem czasu polskiego).

 

Na boksie znam się raczej mało, taki ze mnie "kanapowy Janusz wąsaty oglądacz" . Słyszałem od internetowych znafcuuff jak to Adamek zleje nic nie umiejącego Szpilkę (gdzie znaffcy dawali Arturowi z 10% szans), tak, że teraz też [podchodzę z rezerwą do komentarzy. Pewno będzie ciężko, bo stawka duża a koleś podobno mocny, ale to waga cieżka, jeden błąd i Szpilka może mieć swą szansę. Bo cios to on ma.

 

A co do postaci Szpilki- nie jest kolesiem z którym chciałbym usiąść przy piwie. Jest jednak sportowcem, oceniam jego dokonania sportowe, nie obchiodzi mnie jego życie prywatne, dlatego dziwią mnie komentarze pod adresem Szpili, będące osobistymi przytykami.

Ciekawe jak długo jeszcze będzie panować mit o potężnym ciosie szpilki. Artur na tą walkę wnosi sporą wagę, więc raczej nie zanosi się na próbę biegania po ringu i punktowania, a warunki fizyczne do bitki są po stronie Wildera.

Odnośnik do komentarza

Nikle szanse,ale bede ogladac w nadziei na historyczny tytul polskiego ciezkiego.Jak na ten etap kariery naprawde toczy walki z dobrymi bokserami,nawet Kliczko z poczatku z wiekszymi lachudrami walczyli i o tyle dobre jest,ze Szpilka jesli bedzie przegrywal to zaryzykuje nawet kosztem wlasnego KO,a u bokserow to raczej rzadkosc,bo wola doczlapac do konca  wiedzac,ze wygrac na pkt nie ma szans.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

No szczerze? Zaimponował mi Szpilka, koles talentu nie ma ale nadrabia praca is ercem. Nie obstawialem 9 rund. Wilder to maszyna do zabijania. A ten nokaut był idealny, krótki na samiuśką brode. Zabójczy. 

 

A Olisadebe boksu to jeszcze moze zrobic wam psikusa jak sie rozwinie i polsat go nie zabije jakimis peir.dołami i walka tysiaclecia z saletą. Kolo ma warunki, peir./dolniecie i wyglada jak Kenijski bóg. 

Odnośnik do komentarza

No szczerze? Zaimponował mi Szpilka, koles talentu nie ma ale nadrabia praca is ercem. Nie obstawialem 9 rund. Wilder to maszyna do zabijania. A ten nokaut był idealny, krótki na samiuśką brode. Zabójczy. 

 

A Olisadebe boksu to jeszcze moze zrobic wam psikusa jak sie rozwinie i polsat go nie zabije jakimis peir.dołami i walka tysiaclecia z saletą. Kolo ma warunki, peir./dolniecie i wyglada jak Kenijski bóg. 

 

Ten olisadebe boksu rzucił sport dla tańców z gwiazdami. 

Odnośnik do komentarza

Teraz prawdziwa walka Szpilki. Może udowodnić, ze ma jaja i rozum. Jaja- poprzez ciężka pracę i naukę, rozum- przez dobieranie odpow rywali. Bo od kelnerów z postsowieckiego bloku (jakich podsyłał mu Polsat) wiele sie nie nauczy. Teraz przynajmniej zna swą realną silę, kwestia charakteru co z tym zrobi teraz

Odnośnik do komentarza

Mozna go tylko pochwalic za to co pokazal w ringu,ale to jest waga ciezka i jeden cios moze zrobic to co zrobil.

W ogole za to jak jest prowadzona jego kariera tez naleza sie propsy.To nie jest jakis trefny cygan,ktory mial tak pompowany rekord z nalesnikami,ze w pewnym momencie mial lepszy bilans walk od Wladka.

Przez chwile mialem obawy,ze powazne kuku mu sie stalo,ale mam nadzieje ze sie pozbiera,bo jest mlody(26) a w boksie najlepszym sie jest generalnie grubo po 30,wiec nie skreslabym go jeszcze tak latwo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...