Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalinho

pożyczyłem psp od ziomka i sie zakochałem..w konsoli rzecz jasna! wiadomo- piracto itd ale ja nie o tym. czy Wam cierpnie ręka od grania na tym cacku? ja nie weimm... 20 min i musze zmieniać pozycje bo boli. życie boli ale psp pzresadza. no i te gry. imo psp to sprzęt do rpgów. gry akcji to porażka- analog kupa, ręka boli i w ogóle 'nie widziałem tego samochodu przede mna jak jechałem po big surf'. ide spać. fajny sprzęt. uzywajcie znaków interpunkcyjnych- podobno pomaga. w życiu. pata-pata-pata PON - vamos i do przodu!!

Odnośnik do komentarza
pożyczyłem psp od ziomka i sie zakochałem..w konsoli rzecz jasna! wiadomo- piracto itd ale ja nie o tym. czy Wam cierpnie ręka od grania na tym cacku? ja nie weimm... 20 min i musze zmieniać pozycje bo boli. życie boli ale psp pzresadza. no i te gry. imo psp to sprzęt do rpgów. gry akcji to porażka- analog kupa, ręka boli i w ogóle 'nie widziałem tego samochodu przede mna jak jechałem po big surf'. ide spać. fajny sprzęt. uzywajcie znaków interpunkcyjnych- podobno pomaga. w życiu. pata-pata-pata PON - vamos i do przodu!!

 

 

Jaki klej wąchałeś jak to pisałeś?

 

btw. gorzka półprawda o PSP, ale z tym 20 minutowym graniem to przesadzasz, ja na moim facie potrafię grać koło 2-3h bez żadnych problemów, więc nie wiem ocb. Kup sobie gripa.

Odnośnik do komentarza

15qrsq1.jpg

http://www.ps3center.net/images/uploads/st...images/psp3.jpg

http://i138.photobucket.com/albums/q246/ni...ll3n/pspgo7.jpg

 

Znane do tej pory informacje:

- 16GB wbudowanej pamięci

- ekran 3,8"

- wsparcie bluetooth

- brak czytnika UMD

- ponownie zmniejszona waga

 

Kawałek nowego numeru QORE potwierdzający prawdziwość konsoli:

http://www.youtube.com/watch?v=pQ-EtvIhFRU

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że to tylko kolejna wersja doskonale nam już znanego PSP, a nie jego następca, ale przy takiej konstrukcji brak ekranu dotykowego jest nie najlepszym rozwiązaniem, bo jeśli XMB nie zostanie drastycznie zmienione, to bez rozsuwania nie będzie można zrobić nic oprócz przełączania się pomiędzy piosenkami.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

W tym materiale Qore na końcu jest fragment z GT, tylko że ta gra wygląda aż za dobrze. Sądzę, że na E3 wreszcie doczekamy się GT na PSP (plus nowy MGS 8) )

 

PS. Ciekawe ile Sony sobie zażyczy za PSP Go? Cena nie można być znacząco wyzsza od zwykłego PSP, w końcu obydwie wersje będą miały takie same gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...