Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Thrustmaster wypuszcza jakąś nową kierownice do GT Sport T-GT

 

Thrustmaster-x-Gran-Turismo-T-GT-Racing-

 

Podobnie jak G29 kierownica nie posiada w zestawie skrzyni biegów i trzeba będzie ją dokupić oddzielnie za 160$, cena kierownicy to 800$ / 700 Funtów. Kompatybilna z PC i PS4. Cena 3500 zł za kierownice to dość mocna zagrywka z ich strony. No ale cóż, GT wychodzi na PS4 to i kierownica powinna być z prawdziwego zdarzenia. 

 

Moja G29 w zupełności zaspokaja moje potrzebny odnośnie kierownicy :D nie mam już nawet takich umiejętności żeby wykorzystać jej potencjał. A T-GT? ... facepalm :D 


To chyba wezmę G29. Rzut beretem ode mnie jest prawie nowa za 800zł. 

 

Tylko znając moje szczęście, to zaraz okaże się, że Sony wypnie zad na to kółko i nagle stanie się niekompatybilne jak moje poprzednie kierownice :P  

 

G29 jest oficjalną kierownicą dedykowaną właśnie dla PS4, ma też przełącznik na PS3 więc sony jej nie porzuci. To developerzy muszą dodawać jej obsługę do swoich gier. A póki co jest Dobrze i każda gra nawet DriveClub z nią działa bez problemów. Dirt 4 i Dirt Rally oraz Sebastien Loeb Rally też bez problemów z nią działają. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem G29 i właśnie jestem po pierwszych testach w pC2.

Powiem tyle - jestem w niebo wzięty. Pedały, a szczególnie hamulec to jak dla mnie wyższy level. Genialna rzecz :)

 

Sam mechanizm też jest super. Nie ma mowy o tak mocnych szarpnięciach jak w DFP/DFGT, które to wcześniej miałem. Ogólnie kierownica jest od starszych braci (nie wiem jak względem G25/27) nieporównywalnie szybsza :) 

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To co jest najlepsze w kierownicach Logitecha to fakt że są one pancerne. Będzie ci dobrze i długo służyć. Ja żadnym profesjonalistą nie jestem w graniu a kierownica ma mi dawać przyjemność podczas grania dlatego nie zdecydowałem się na żadne wypasione Fanateci czy T500RS.

 

Już G29 daje mi wystarczającą namiastkę realizmu. Do tego jakieś fajne swoje stanowisko wyścigowe i można zarywać godziny w wirtualnych wyścigach. Już od Momo jestem wierny Logitechom i już raczej nic się w tej kwestii nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Ja w koncu po 2 miesiacach walki z serwisem Thrustmastera dostałem naprawiona swoją T300RS, ktora wydawała z siebie dziwne dzwieki. Teraz jest ok. Teraz sie pojawia duzo giereczek wiec kierownica nie bedzie miala lekko, pewnie jak juz padnie calkowicie to wroce z powrotem do obozu Logitecha i tez kupie G29. Chociaz Logitech moglby wziac przyklad jak robic skrzynie biegów :)

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś jedna dobra, wręcz powiedziałbym najlepsza kierownica z wajchą biegów i trzema pedałami (cena nie gra roli) uniwersalna, do PS4 i Xbox One (X)? Taka, na której można by było z powodzeniem zagrać w FM7 i GT Sport?

 

Jeśli cena nie gra roli i kierownica ma być najlepsza to jest rozwiązanie.

 

1. Fanatec ma w swojej ofercie kierownice CSL Steering Wheel P1, jest to moduł bazowy wraz z kołem kierownicy. Jest ona kompatybilna z PC oraz PS4 cena 499 euro. 

2. Kierownica nie ma w komplecie pedałów ani gałki biegów więc te trzeba sobie skonfigurować dowolnie. I dopłacić.

3. Żeby kierownica była też kompatybilna z Xbox-One trzeba dokupić kolejną samą już kierownicę (jest to nowy model) CSL Steering Wheel P1. 100 Euro. Wówczas po zdemontowaniu kierownicy i montażu kółka P1 możemy grać na Xboxie. 

 

Fanatec klasa sama w sobie. 

 

https://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/csl-elite-racing-wheel-ps4.html sama baza wraz z kierownicą do PS4 i PC

 

https://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheels/csl-steering-wheel-p1-for-xbox-one-eu.html kierownica do Xboxa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja zawsze w skarpetach, ale grubszych. Jak buty, to jakieś sofiksy najlepiej z cienką podeszwą pewnie. Inna kwestia to rękawiczki. Kiedyś używałem rowerowych, ale jak już poszły w śmietnik, to nowych nie kupiłem i teraz na "goło". Muszę jakieś nabyć, bo jednak grip lepszy, szczególnie jak ktoś siedzi na ogonie albo jedziesz dłuższy wyścig, to po godzinie pot wyłazi i mimo, że guma na kole jest, to jednak w rękawiczkach lepiej. No i ten feeling. Jeszcze tylko kask i wio :)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...