Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.02.2019 o 13:04, Kalten80 napisał:

 

https://zapodaj.net/516225e650f06.jpg.html

https://zapodaj.net/1a6252cc56352.jpg.html

https://zapodaj.net/53e3718990a71.jpg.html

https://zapodaj.net/bf7b992a873fe.jpg.html

Hand made z resztek materiału. Nic nie może się zmarnować a przy okazji stół odpocznie bo od przenoszenia przed tv i szarpania kierą lekko nogi mu zmiękły. 

Edytowane przez vuoh
Odnośnik do komentarza

Kalten80 plecy nie bolą ;) nie testowałem na dłuższą metę, gorzej było przy zestawie stół plus krzesło ale masz rację coś miękkiego to konieczność przy tej konstrukcji i już jest nawet pomysl. 

Redmitsu co do grzejnika to uwierz, gdybym mógł ustawić w inny sposob ten zestaw to bym to zrobił ale z  temperaturą raczej jest git  plastiku nie topi :P. Gorzej jest latem, mieszkanie ma okna z jednej strony budynku i przy upałach to  ps4 grzeje bardziej niż ten kaloryfer hehe

 

https://zapodaj.net/52f4db0e5c554.jpg.html

https://zapodaj.net/9cdd54041168d.jpg.html

Wczoraj doszedł jeszcze mod  z zewnętrznym hamulcem ręcznym z myślą o assetto corsa i drifcie sprawdza się kozacko. Dziwne że taka firma jak logitech nie mogła się pokusić  o  własny  e-brake..... 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ważna informacja dla posiadaczy G920 którzy korzystają z niej na konsoli Xbox One X.

 

Nie róbcie update firmware (można ją zrobić przez Logitech Gaming Software, które instaluje się na kompie). Po wspomnianym update kierownica całkowicie traci kompatybilność z Xbox One X (wciaż działa i nawet poprawia kilka elementów dla Xbox One). Niestety Logitech nie zajmie się poblemem i też nie wypuści łatki dla kierownicy, bo nie jest już to popularny produkt i szkoda im na to środków.

 

W odpowiedzi od support usłyszałem, że kierownica nigdzie na pudełku nie wspomina o byciu kompatybilną z Xbox One X :)

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Logitech wyjaśnił mi jedynie, że jest to kwestia zmiany sterowników wraz z updatem firmware. Wiedzą w czym leży problem ale nic z tym nie zrobią. Twierdzą, że to już jest kwestia MSu. MS z kolei odbija piłeczkę (odpowiedź od agenta MS na oficjalnym forum) twierdząc, że nie są w stanie nic zrobić jeśli sterownik nie jest kompatybilny z podzespołami i producent posiada SDK właśnie po to by mógł te sterowniki podpasować.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 10.07.2019 o 18:00, devilbot napisał:

Ja (pipi)ie kupiłem sobie g29 i nie mogę okrążenia w project cars 2 przejechać. Jak niby mam zmieniać biegi manetkami? Jak mam przekręconą kierę, nie wiem która to bieg w górę, a która w dół XD

Pojeżdżę chyba na automacie trochę.

 

I tak masz dobrze bo w G29 manetki obracają się z kierownicą, więc to nie problem. U mnie jakoś to weszło naturalnie i nigdy z tym problemu nie było. X

Odnośnik do komentarza

@u55r

U mnie już ok, jednak gry na PC wymagają często konfiguracji kiery, miałem coś nie tak ale zgrałem kierownicę z ruchami wirtualnego kierowcy i jest dobrze(no i włączyłem kontrolę trakcji bo nie panowałem nad autem bez tego i dlatego kręciłem bez sensu).

Na początku nie pasowała mi ta kierownica i chciałem brać inną np thrustmastera bo g29 wygląda trochę festyniarsko jakieś kolorowe przyciski i krzyżak na całej powierzchni.

Jednak jak przyszła to wykonanie solidne, a przyciski bardzo pomagają w nawigacji i w grach jak np w F1 używam niemal wszystkich do ustalania strategii, pit stopu, kers, drs itd Nie wyobrażam sobie jakbym miał tym sterować na gołej albo słabiej obłożonej przyciskami kierownicy.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2019 o 23:42, MierzejX napisał:

Logitech wyjaśnił mi jedynie, że jest to kwestia zmiany sterowników wraz z updatem firmware. Wiedzą w czym leży problem ale nic z tym nie zrobią. Twierdzą, że to już jest kwestia MSu. MS z kolei odbija piłeczkę (odpowiedź od agenta MS na oficjalnym forum) twierdząc, że nie są w stanie nic zrobić jeśli sterownik nie jest kompatybilny z podzespołami i producent posiada SDK właśnie po to by mógł te sterowniki podpasować.

Jak z tym sytuacja wygląda obecnie? Zmieniło się coś? Chcę kupić swoją pierwszą w życiu kierownicę i wolę podpytać. No i w sumie nie do końca jestem zdecydowany czy brać wer na PS4 czy XO. Dobrych ścigałek jest od zatrzęsienia tu i tu, a i tak jest to zakup głównie pod F1.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2019 o 10:20, Amer napisał:

Jak z tym sytuacja wygląda obecnie? Zmieniło się coś? Chcę kupić swoją pierwszą w życiu kierownicę i wolę podpytać. No i w sumie nie do końca jestem zdecydowany czy brać wer na PS4 czy XO. Dobrych ścigałek jest od zatrzęsienia tu i tu, a i tak jest to zakup głównie pod F1.

Nie wydali nowego patcha do dziś. Nie wiem, czy ta wersja software'u jest w każdej nowej kierownicy. Jeśli masz XO nie XOX to nie masz czym się martwić. kierownica nawet po patchu śmiga na podstawowym Xie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2019 o 21:56, -Q- napisał:

kupilem g29 i kurrrr,wa jak to piszczy przy obrotach w lewo, az przeszywa. jak skrecam w prawo to jest super, ale jak ff kreci kiera w lewo, to pies sasiada zaczyna szczekac ;/ wyrobi sie to, czy odsylac?

 

Mi nigdy nie przestało w mojej G920 :/. Teraz już chyba i tak po gwarancji to (pipi) wreszcie otworzę i może się da naoliwić czy coś. Autentycznie mnie to zniechęcało do grania czasami.

Ogólnie jak na sprzęt za te pieniądze to ruchańsko straszne na jakości i funkcjach. Wspaniałe golonko graczy uskuteczniają.

W dniu 26.03.2019 o 19:28, MierzejX napisał:

Ważna informacja dla posiadaczy G920 którzy korzystają z niej na konsoli Xbox One X.

 

Nie róbcie update firmware (można ją zrobić przez Logitech Gaming Software, które instaluje się na kompie). Po wspomnianym update kierownica całkowicie traci kompatybilność z Xbox One X (wciaż działa i nawet poprawia kilka elementów dla Xbox One). Niestety Logitech nie zajmie się poblemem i też nie wypuści łatki dla kierownicy, bo nie jest już to popularny produkt i szkoda im na to środków.

 

W odpowiedzi od support usłyszałem, że kierownica nigdzie na pudełku nie wspomina o byciu kompatybilną z Xbox One X :)

 

Ja pier,dolę jaka kpina O___o

Jeśli masz kierownicę mniej niż dwa lata to bym oddawał na zasadzie rękojmi czy jak to się mówi, Xbox One X jest k,urwa Xboksem One i powinna być kompatybilna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ma lub miał ktoś styczność z Thrustmater T80 ? Wiem, że jak brać to lepiej T150 ale chcę się upewnić, że złapię bakcyla i nie widzi mi się wywalać od razu 8 stów na wersje PRO. Da radę na tym w miare pojeździć ? Trochę mnie te plastikowe pedały przerażają ale może na początek starczy :) 

 

Widzę, że w T80 nie ma force feedback, więc odpada z miejsca. 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś tego używa?

 

 

https://shop.cronusmax.com/drivehub

 

 

Mam kierownicę g29 od dawna, ale używana bardzo sporadycznie. Ostatnio jednak powracam częściej ale ciągle brakuje mi jednego, forzy horizon na xboxie sad.gif

 

Zastanawiam się czy ten przetwornik da radę i force feedback jako tako działał.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...