Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ok, kupiłem swoją pierwszą kierownice, hori rwa coś tam. Tak jest to budżetowa kiera, ale skoro to przy taki kontroler u mnie i przecieram szlaki wiec może być. Wrażenia? Za(pipi)iaszczo. Gram w Dirta rally 2.0 i chyba polecę po gt Sport. W nfs jest... Inaczej bo jestem przyzwyczajony do pada, ale to chyba kwestia czasu. Kiedyś kupię lepsza kierownice jak ta zajadę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2020 o 18:44, genjuro napisał:

Ok, kupiłem swoją pierwszą kierownice, hori rwa coś tam. Tak jest to budżetowa kiera, ale skoro to przy taki kontroler u mnie i przecieram szlaki wiec może być. Wrażenia? Za(pipi)iaszczo. Gram w Dirta rally 2.0 i chyba polecę po gt Sport. W nfs jest... Inaczej bo jestem przyzwyczajony do pada, ale to chyba kwestia czasu. Kiedyś kupię lepsza kierownice jak ta zajadę. Pozdro

 

Możesz napisać jaki to model i ile dałeś? Coś mnie też wzięło na kierownicę. Nie jestem fanem wyścigów i żadnej gry wyścigowej nie kupiłem na konsolę w tej generacji. Wszystko co mam to gry w ramach abonamentu. Podoba mi się ten NFS, którego dodano do PS+ jednak czegoś mi brakuje. Samochodem lubię jeździć i wychodzi mi to o wiele lepiej niż kierowanie padem w grach ;) Szukam czegoś na początek aby sprawdzić czy mi się to spodoba. Najlepiej gdybym mógł podłączyć do więcej niż jednej konsoli oraz do PC i żeby dobrze wszystko działało ;) Oglądałem kilka filmików z kierownicami to była już nawet taka fajna na PS4 i PC to na PC pedały gazu działały ta, że minimalny nacisk gra odbierała jako gaz do dechy... Widzę, że kierownice też podrożały względem cen jakie były spotykane kilka miesięcy temu. 

Odnośnik do komentarza

HORI RWA Racing Wheel APEX do PS3/PS4/PC. Kosztuje 399 zl. Sprawdza się dla mnie bardzo dobrze, ale zaznaczam, że to moja pierwsza kierownica, wiec nie mam porównania. Kierownica jest w pełni programowana, można w łatwy sposób ustawić martwy punkt i czułość. To samo z pedałami gazu i hamulca. Ma manetki do zmiany biegów, przy kierownicy. Gram na niej w dirt rally 2.0 i jest fajnie, ale gra jest dla mnie bardzo trudna. Nie mogę na razie wygrać wyścigów. Do nfs polecam pozostać przy padzie. Zastanawiam się nad kupnem gt Sport, tylko juz niedługo premiera gt7 więc mam dylemat

 
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, genjuro napisał:

HORI RWA Racing Wheel APEX do PS3/PS4/PC. Kosztuje 399 zl. Sprawdza się dla mnie bardzo dobrze, ale zaznaczam, że to moja pierwsza kierownica, wiec nie mam porównania. Kierownica jest w pełni programowana, można w łatwy sposób ustawić martwy punkt i czułość. To samo z pedałami gazu i hamulca. Ma manetki do zmiany biegów, przy kierownicy. Gram na niej w dirt rally 2.0 i jest fajnie, ale gra jest dla mnie bardzo trudna. Nie mogę na razie wygrać wyścigów. Do nfs polecam pozostać przy padzie. Zastanawiam się nad kupnem gt Sport, tylko juz niedługo premiera gt7 więc mam dylemat

 

Czemu sugerujesz pozostać przy padzie? Nie sprawdzi się w grach bardziej arcade niż tych, którym bliżej do symulacji? Jest teraz promocja w ME na THRUSTMASTER T150 za 669,00 zł. Kierownica z wibracjami choć wolałbym wersję na xboxa bo mam tam więcej gierek, bez konieczności kupowania ;) z PS+ załapałem się chyba tylko na tego NFS. W GPU jest Forza i Madrunner.

Odnośnik do komentarza

Ha, próbowałem i da się ukończyć wyścig, tyle że na końcu. Tak jak kolega powyżej napisał, niektóre gry są stricte na pada. W NFS da się jeździć na kierownicy, ale nie potrafię tak driftowac jak na padzie, a przy tych chorych prędkościach i zakrętach na ręcznymi, na kierownicy zwyczajnie nie mam takiej kontroli pojazdu jak na padzie. I odwrotnie jest w takim dirt rally 2.0. Tam uważam że kierownica to podstawa. W drive lub nie grałem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak masz PS4 Pro to w pierwszym AC jest beton 60 fps niezależnie od ilości aut na torze. Na zwykłym plejaku niestety potrafi trochę chrupnąć jak jedziemy gdzieś z tyłu. 

 

Co do GTS, to niestety, ale ta gra jest strasznie skostniała i korzeniami siedzi kilka generacji pod ziemią. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...