Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was może ma Thrustmastera TX RW Leather Edition i może podzielić się opinią odnosnie tej kiery? 
 
Po przesiadce na Xboxa będę musiał kupić jakieś kółko, i zastanawiam się między tym thrustkiem, a logi G923 (obecnie mam G29 i jestem z niej mega zadowolony). 
Kiera na pasku, a kiera na zębatkach (logitech) i ty się chłopie zastanawiasz? Oczywiście że thrust.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

@Michał102 ja mam, ale powiedz co konkretnie chcesz wiedzieć

Ot tak ogólnie - jakość wykonania, kultura pracy, ewentualna awaryjność itp.

 

Godzinę temu, mattaman napisał:
6 godzin temu, Michał102 napisał:
 

Kiera na pasku, a kiera na zębatkach (logitech) i ty się chłopie zastanawiasz? Oczywiście że thrust.

 

No właśnie nie jestem do końca taki przekonany co do tego paska. Miałem Fanateca GT2 i szału tam nie było. G29 mimo, że straszny klekot, to jednak ogólnym działaniem FFB pozamiatał Fanateca. 

Z paskowców mialem jeszcze T100, ale to budżetowy badziew, więc nie będę się nad nim znęcał, hehe. 

 

W Logi podoba mi się jeszcze to, że ich kierownice są ogólnie świetnie wykonane i co dla mnie bardzo ważne bezawaryjne. Można je katować od rana do nocy i nie robi to na nich wrażenia. 

Wspomniany przeze mnie Fanatec po jakimś czasie miał już wyczuwalne luzy i wydawał dziwne dźwięki, co jak na topowy jak na tamten czas sprzęt było dla mnie sporym rozczarowaniem. 

Odnośnik do komentarza

Jedyna rzecz która się popsuła to breakaway cable, wymiana kosztowała jakieś 20zł

 

moim zdaniem jakość wykonania jest na podobnym poziomie jak Logitech, ma troszkę mniej "zabawkowy" feeling, ja jeszcze mam skrzynie biegów o TH a pedały wymieniłem na T3PA

 

FF w takim Wreckfest jest miażdżący (btw to najlepsza gra na kierownicę w jaką grałem).

 

Kierownica nie jest jakoś specjalnie głośna i nic sie w tej kwestii nie zmieniło przez 5 lat, a pewnie paręset godzin nabiłem ją w samych tylko Forzach

 

Napewno fajne jest to, że możesz sobie wymienić wieniec w razie gdyby ten ci się znudził.

 

Minusem że moja, starsza wersja ma niexboxowe przyciski co jest często mylące.

 

Ogólnie to ciesze sie niezmiernie i mam nadzieje ze posluzy kolejne 5 lat :D

 

tutaj masz też opinie gościa który przejeździł 500+ godzin

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
38 minut temu, mattaman napisał:

(pipi)owe, ale wytrzymałe emoji6.png
 

 

Nie przesadzaj. Do pipiwości, to im bardzo dużo brakuje. Fakt - głośny klamot, ale precyzyjny i pozwalający kręcić dobre wyniki. 

 

Niebawem się przekonam, czy Thrustmaster TX tak bardzo go bije jak to sugerujecie. 

Odnośnik do komentarza

Dead Zone w G29? A co to takiego? Ja macham kierownica w seriach WRC jak szalony i kierownica precyzyjnie zawsze działa. Ustawiam Dead Zone Steering na 0 i jest perfekcyjnie. 

 

Druga sprawa to wymiana G29 na G923. Owszem sama G29 jest trochę głośna ale G923 to jest dokładnie ten sam model z dodanym dodatkowym silnikiem, który powoduje drgania kierownicy imitując dźwięk silnika. A co robi dodatkowy silnik? Oczywiście powoduje kolejny hałas :D więc pozostanę przy G29, już się przyzwyczaiłem. Oczywiście gdyby mi się popsuła to już kupiłbym G923, ale gdy się stanie to ja już będę

 

hell-driver-19053322.jpg

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, gtfan said:

czyli mówisz poprawili to? nie ma już tego dziwnego efektu że jak jedziesz prosto i puścisz kierownice i ją lekko trącisz to zaczyna ona bujać się lewo-prawo w koło centralnego położenia? jak to faktycznie poprawili to super, bo w starszych kierownicach (szczególnie w DFGT, ale G25 i G27 też to miało) to był dramat

 

Teraz sobie przypominam. Bo faktycznie miałem z tym mega problem grając w NFS Shift i Shift 2 na G27.  Ale ale potem jak zmieniłem ją na G29 to ten problem znikł i nawet o tym zapomniałem. Więc przynajmniej w G29 i jak się domyślam G923 nie mają tego problemu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...