Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

dziś nareszcie się zebrałem, żeby rozkręcić pedały w G920 i wyjąć gumę

ogólnie jest spoko, ale teraz zastanawiam się nad ponownym rozkręceniem i jednak włożeniem skróconej/przewierconej w poprzek/whatever gumy i zamiany sprężyny ze sprzęgła do gazu

 

jeśli macie jakieś doświadczenie w tych sprawach to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

W weekend miałem okazję z żoną odwiedzić race spot w Łodzi i pojeździć na T500RS z dodatkowo hydraulicznym ręcznym i 3 monitorowym setupie :banderas:Miazga straszna, 2 godziny ze znajomymi zleciały nie wiadomo kiedy, ale plus taki, że żona stwierdziła, że może by kupić jakieś TMX Pro do domu :kaz: Chociaż mam wrażenie FF był mocno w kierce podkręcony, bo wyrywało ręcę strasznie, po 2h spocony wyszedłem.

Polecam miejscówkę jakby ktoś był niedaleko ;)

117307304_812192639314019_53814447478280

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do bardziej wtajemniczonych.

 

Posiadam kierę G29, jednak problem dotyczy pedałów. Pewnie każdy miał kiedyś problemy z wariującym potencjometrem. U mnie przy pedale hamulca chyba wymaga wyczyszczenia, bo co jakiś czas mam skoki do 20%, oczywiście bez naciskania czegokolwiek. Planuję wyczyścić wszystko, ale póki co bez rozbierania samego potencjometru, bo podobno można psiknąć środkiem do czyszczenia elektroniki. Ktoś się bawił w takie operacje, jakieś doświadczenie i ewentualne wskazówki? 

Odnośnik do komentarza

Część walki za mną, na razie rozebrałem całe pedały, ale potencjometru nie ruszałem. Jutro jadę kupić spray do czyszczenia elektroniki i będę psikać w potencjometr. 

Jeśli to nie pomoże to jedynie go rozebrać, ale jak psikanie do środka nie da rady to nie wiem czy rozbieranie ma sens. Ewentualnie podmienię na ten ze sprzęgła, bo tego w ogóle nie używam.

 

Tak to wygląda w praktyce :)

 

20210125_191836.thumb.jpg.6579f98cd0dae2a507916d97baa7372a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wkręciłem sie w gt sport, gram na ps5 i zastanawiam się nad kierownicą. 

Jak to zwykle bywa, im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie :D

 

Aktualnie w sklepach mozna wyrwać w bardzo podobnej cenie G29 i T300.

Którą bardziej polecacie? T300 przekonuje mnie cichszą kulturą pracy co wydaje mi sie dosyć ważne bo głównie gram wieczorami tylko zastanawia mnie czy pedały w niej aż tak bardzo odstają od tych z g29? Narazie po kupnie raczej nie planuje rozbudowy czy zmiany pedałów 

Odnośnik do komentarza
a kojarzysz moze czy ten stojak pasuje do T300? 
https://allegro.pl/oferta/stojak-dla-kierownic-wheel-stand-pro-gtr-10216467370?utm_source=notification&utm_medium=platformMessageCopy&utm_campaign=message-center-notifications-platformmessagecopy

bo tam są różne rozstawy śrub? JEśli nie to powinno się udać to przytwierdzić tym imadłem?
Do kiery będzie pasował, ale nie widzę tam jak przykręcić pedały.
Odnośnik do komentarza

doszła dzisiaj do mnie t300

niestety nie działała więc zwróciłem do sklepu niestety już po promocjach i mimo wszystko zastanawiam się nad g29.
Czy thrustmastery są jakieś wadliwe czy to ja miałem niefarta? Widziałem na yt unboxing t300 która kończy się tym, że kierownica się nie włącza, troche mnie to martwi 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...