Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.11.2021 o 14:56, MaZZeo napisał:

Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem poniższego zestawu? Thrustmaster TX Wheel + TH8A Shifter + TH3PA Pro + dodatki (np. dodatkowa kierownica od 458 Italii).

 

Mogę też sprzedać razem z Playseat Evolution czyli fotelem

 

Pytam, bo zanim się będę pierdolił z januszami na OLX to chcę wiedzieć czy ktoś z forumka jest zainteresowany. Dajcie znać na PW.

 

 

Sprzęt sprzedany na OLX różnym entuzjastom, a Fanatec zamówiony. Będzie na początku stycznia :banderas: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Logitech ma w tej chwili trzy modele 

  1. G29 (PC, PS3/PS4 i PS5 <--ale z problemami często się rozłącza)
  2. G920 (PS, Xbox One / Series S/Series X)
  3. G923 (PC, Xbox One / Series S/ Series X, PS4, PS5) ale niestety tutaj jest podobnie jak z G29 i G920, trzeba kupić odpowiednią wersję do posiadanego sprzętu bo są dwie wersje, jedna z przyciskami konsol Sony i druga z przyciskami konsol Microsoftu. Model 923 różni się od 29 i 920 tym że posiada dodatkowy mniejszy motor emitujący dźwięk silnika i wprawia w lekkie drgania kierownicę. Uważam to za dość irytujący bajer, który mnie nie przekonał do zmiany z G29, która służy mi już od dnia swojej premiery czyli od Lipca 2015 :obama:

Jeśli więc już masz G29 to jest ona dedykowana konsolom PS3 i PS4. Model 920 działa z konsolami Microsoftu więc z Xboxem natomiast. Więc mając G29 pograsz tylko na PC i konsolach sony. Żeby móc grać na konsoli M$ musiałbyś dokupić drivehub od collectiveminds. Podłączasz do tego kierownicę, tego huba do konsoli i to pudełko oszukuje konsolę pozwalając kierownicy działać. Analogiczna sytuacja jest z kierownicą G920 którą dzięki temu można uruchomić na konsoli sony. Lepiej zainwestować w takie pudełko 90$ niż mieć dwie kierownice. 

 

Zbiorowe-umys-y-DriveHub-Racing-Wheel-Co

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Michał102 said:

Nawet nie wiedziałem, że takie cudo istnieje, bo bym nie sprzedawał swojej g29. 

Tzn były już podobne urządzenia, ale nie działało to tak jak dedykowana kierownica i zawsze były jakieś babole w postaci źle działającego FFB itp. 

 

Pojawił się już na stronie Drive Hub Co-Pilot. Pozwala to podłączyć pedały i shifter Thrustmastera i Fanateca z kierownicą Logitecha więc można używać tylko kierownicy Logitech ale innych pedałów i shiftera. :fsg:

COPILOT1000.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem to :drinks: 

 

Na swoje 42 urodziny (4 kwietnia) Zamówiłem Gran Turismo DD Pro od Fanateca. Liczę na to że zestaw z Load Cell brake i 8nm zasilaczem dostanę po 14 Marca więc  10 dni po premierze GT7 ale też jeszcze przed urodzinami więc przez te 10 pogram jeszcze na G29 w GT7. I po tych 10 dniach będę mógł zrobić konkretną zmianę.

 

Po tylu latach wiernego tkwienia przy Logitech G2x i posiadaniu przez te wszystkie lata kierownic Momo, Driving Force GT, G25, G27, G29 i nawet braniu pod uwagę G932 :pawel: postanowiłem że dość już tego. Ta baza Fanateca przecież współpracuje z PS4, PS5, PC oraz Xboxem trzeba tylko dokupić licencjonowaną przez M$ kółko i można na Series X śmigać w Forzę. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...