Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, Hubert249 said:

Powoli przymierzam się do zakupu swojej pierwszej kierownicy. Prawdopodobnie Logitecha.  Mam wygodny  fotel gamingowy i pytanie co bardziej, będzie do niego pasować.? Zależy mi na wygodzie, ale jak pomyślę, że mam wstawić jakiś stelaż do pokoju, to mnie krew zalewa xD Dalego musi być on nieduży i lekki, żebym mógł, go  chować w pizdu, kiedy nie gram. 

Myślę o tych dwóch, pierwszy z racji gabarytów wydaje się najlepszy, ale czy będzie komfortowy? 

 

HEEL_STAND_RACER_HERO_3_1024x1024.png?v=

Next-Level-Racing-Wheel-Stand-2-00500.jp

 

 

 

Gdybym miał pomiędzy nimi wybierać to raczej Next Level Racing. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, u55r napisał:

Chodzi mi o ten drugi który można spokojnie rozbudować.

 

55-NLR-S013_0.png Fotel-NEXT-LEVEL-RACING-GT-Track-Czarno-

Ten o którym myślę to model 2.0

Ma fajna podpórkę, właśnie pod fotel kółkami, żeby  nie uciekał. 

Od lat gram w większość wyścigów na konsolach, Dirt 2.0 to jedna z moich ulubionych gier i wszystko na padzie. 

Dość często siedzę w grupie z MaZZeo, który od dłuższego czasu sporo gra na kierownicy i tak mnie naszło, żeby spróbować jak to jest. 

Myślicie, że ten Logitech 920 będzie ok na pierwsze kółko? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2022 o 13:53, darkos napisał:

Jak tylko dostanę mojego Fanateca to sprzedaje G29, najgorsze jeszcze muszę czekać do 14 Marca, więc 10 dni przegralbym w GT7 właśnie na G29 zamiast sprzedać komuś napalonemu. :notbad:

 

Myślicie ze 600 zł za kierownice G29 z pedałami w oryginalnym kartonie i Shifterem od G27 to dobra cena? 

 

Daj znać. Chętnie bym wziął dla młodego do posmigania w GT7.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, pistaczek said:

Daj znać. Chętnie bym wziął dla młodego do posmigania w GT7.

:hi:

Jak tylko odbiorę paczki od Fanateca natychmiast pakuje moje G29 w karton. Chociaż chyba nie powinienem bo GT DD Pro nie działa z niektórymi grami na PS4 ale choy tam, patrzę teraz w przyszłość i co nie zdążyłem zagrać na kierownicy to idzie do zaorania. 

Odnośnik do komentarza

U siebie w mieszkaniu w salonie zdołałem wykrzesać kącik na stanowisko wyścigowe, które traktuje jak stanowisko pracy :pawel: Miałem budować dom ale chyba w tym roku nie zacznę i muszę niestety nadal kisić się w kąciku, który na szczęście mi wystarcza. Jeśli jednak ruszę z budową to gdzieś latem 2023 powinienem mieć już swoje poddasze. :banderas:Bo planuje postawić Kanadyjczyka a te szybko się buduje. Mam już umówioną firmę, terminy, pozwolenia, tylko ta jebana wojna psuje finanse. No ale ja nie o tym. 

 

Te gotowe składane foteliki są niby mobilne ale żeby to składać, potem rozkładać i tak w koło żeby pograć ze dwie godziny :/ Słabo mi się to widzi. No też ze stabilnością nie jest najlepiej. Ale nie każdy chce grać że to tak nazwę zawodowo więc mam nadzieje że którykolwiek zostanie wybrany to spełni swoją funkcje. :hi:

 

Spoiler

 20220308-154811.jpg

 

20220308-154750.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
On 3/8/2022 at 4:21 PM, gtfan said:

nie masz problemy z tym że wstrząsy od kręcenia kierownicy telepią monitorem?

 

Akurat na G29 nie odczuwam żadnych wibracji. Sam stelaż a tych rur pcv jest solidny ale i tak już składam nowy tym razem z aluminium. 

 

Edit: Wysłali kółeczko Fanateca :banderas:dostawa najprawdopodobniej we wtorek lub środę. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...