Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2022 o 19:20, dziadek_mruz napisał:

Witam. Może ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć. Kierownica thrustmaster  TX po włączeniu zakręca kiera w lewo i w prawo po czym

się wyłącza. Tak jakby prąd znikał. 

 

Podejrzewam że może być coś z zasilaczem, dość powszechnie usterka Thrusmasterow. Można wymienić zasilacz samemu, są tutoriale w necie.

Odnośnik do komentarza

Próbowaliście podłączać przedłużacz USB do kierownicy? Można tak robić bez obawy o utratę jakości sygnału? W sensie, że reakcja w grze będzie opóźniona?

 

Mam kierownicę do PS4 ale chciałem podłączyć do PC, bo tu mam więcej wyścigów z GP, jednak wolałbym grać na dużym ekranie TV niż na mniejszym monitorze.

Odnośnik do komentarza

Od zawsze mam kierownicę podpiętą przez przedłużkę usb i nigdy nie było żadnych problemów. 

 

Zresztą te kabelki w kierownicach są mega krótkie i żeby to sięgnęło do konsoli, to musi być mega blisko. Projektują to chyba pod pececiarzy co siedzą przy biurku z nosem w ekranie xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
On 9/19/2022 at 9:14 PM, gtfan said:

nowa wersja pedałów od Fanateca -> https://fanatec.com/eu-en/pedals/csl-elite-pedals-v2 

 

Obejrzałem wnikliwy test i recenzję. Nawet fajne, na tyle że zastanawiam się nad zmianą zmianą moich CSL na Elitki V2. 

 

22 hours ago, maciucha said:

Chciałem pisać że budzet do 1000zl ale już widzę że za tyle to sobie mogę kupić co najwyżej nowe krzesełko rybackie z rurka o średnicy 1cm :rayos:

 

Taki playseat evolution alcantara ktoś używał?

636671533_playseat-evolution-alacantara7531893722_7.jpg.59a3e11364dcb4917bde017918f7e0ef.jpg

 

Nada się pod G29 jakby fotem był mało wygodny zawsze możesz jakiś kocyk położyć na fotel i będzie zdecydowanie lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Profil z pedałami możesz ustawić niżej do jakiegoś zakresu. Ja miałem nogi oparte o podstawkę pedałów więc nigdy mi nie wisiały w powietrzu.

 

U mnie to wyglądało tak

 

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.a5ef503c3c36d63f266d30e30f03ee8d.jpeg

 

w ogóle to u Logitecha na stronie pojawił się Logitech Pro Racing Wheel - nowa kierownica z direct drive. Póki co bez ceny więc chyba jakiś błąd u nich na stronie.

 

 

Zrzut ekranu 2022-09-21 o 18.03.48.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie ale cena to jakieś potezna kpina xDDDD

 

1000 dolarów za bazę z kierownica, kiedy Fanatec CSL DD wraz z kierownica to wydatek 700-800 euro. Okej, Logitech ma 11nm ale nie to jest najważniejsze. 
 

sama baza jest tez ogromna w porównaniu do produktów Fanateca wiec nie do każdego riga będzie pasować. 
 

No i pedały - raptem 50 euro tańsze od aluminiowych Fanatec Clubsport V3 które są świetne i nie wyglądają jak zabawka od Logi.

 

No i najśmieszniejsze ze znowu nie ogarneli kompatybilności z dwoma konsolami, w przeciwieństwie do Fanateca. Ogolnie porazka, Fanatec oferuje więcej za mniej.


jak ktoś jezdzi tylko na PC to od niedawna jest jeszcze Moza Racing który ma bardzo dobre dobre opinie i tez jest tańszy pd Logitecha.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

15 minutes ago, MaZZeo said:

Wszystko fajnie ale cena to jakieś potezna kpina xDDDD

 

1000 dolarów za bazę z kierownica, kiedy Fanatec CSL DD wraz z kierownica to wydatek 700-800 euro. Okej, Logitech ma 11nm ale nie to jest najważniejsze. 
 

sama baza jest tez ogromna w porównaniu do produktów Fanateca wiec nie do każdego riga będzie pasować. 
 

No i pedały - raptem 50 euro tańsze od aluminiowych Fanatec Clubsport V3 które są świetne i nie wyglądają jak zabawka od Logi.

 

No i najśmieszniejsze ze znowu nie ogarneli kompatybilności z dwoma konsolami, w przeciwieństwie do Fanateca. Ogolnie porazka, Fanatec oferuje więcej za mniej.


jak ktoś jezdzi tylko na PC to od niedawna jest jeszcze Moza Racing który ma bardzo dobre dobre opinie i tez jest tańszy pd Logitecha.

 

 

Obejrzałem dwie recenzje,

1. samej bazy z kierownicą oraz

2. pedałów.

I mam takie same wnioski. Logitech spóźnił się totalnie z wejściem w Direct Drive. Brak tej kompatybilności ponownie zmusza do wyboru pomiędzy obozem Playstation a Xboxem. A to już duże NO! NO! 

Cena? 7100 zł za bazę z obręczą i pedałami ?? :kekw: 

Mając taki budżet to wybrałbym bazę CLS GT, pedały CSL Elite V2, dowolną obręcz klasy Clubsport. Te 11nm mnie nie przekonuje bo nauczyłem się o tym że 8 nm, w zupełności mi wystarcza. 

 

Ale, Logitech dopiero wkracza na arenę lepszego sprzętu, więc jestem ciekaw ich obręczy, ich wajchy hamulca ręcznego i biegów bo tam w bazie są 3 sloty USB, więc jeśli jeden będzie zajęty to nie widzę innych dwóch peryferii jak ręczny i biegi, które wypadało by tam podłączyć. Spodziewam się obręczy F1 i może okrągłej do WRC ale F1 wypuszczą na pewno. 

Mając fanateca jestem mega zadowolony więc mogę spokojnie grać i obserwować co zrobi w przyszłości Logitech. Na dziś dzień nie zamieniłbym CSL na Pro Racing Wheel. Ale jednego raczej bym się spodziewał. Mianowicie długowieczności produktu Logitech. Może stąd ta cena :unknown:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...