Skocz do zawartości

Kierownice


Rekomendowane odpowiedzi

maciucha graty, wziąłeś zacny sprzęt w świetnej cenie. Jeśli do tej pory jeździłeś na logitechu i pedałach bez LC to będziesz miał mózg rozjebany i na nowo odkryjesz wyścigi.

 

Powiem tylko że od conajmniej dwóch lat takiego Black Friday nie było u Fanateca.

 

Z tego co widzę WSP powinno sobie poradzić z loda cellem w tych pedałach

 

 

jeśli chodzi o plastikowy QR to ja mam go od dwóch lat na kierownicy McLarena i sprawuje się dobrze, ale wiadomo, metalowy QR lepszy. Jak już zaczniesz rozważać drugą kierownicę to proponuje jednak zainwestować w QR2, będzie o wiele wygodniejszy.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, maciucha said:

Z rozpędu wziąłem też stelaż Next Level Racing s023 z rynienką na kółka od fotela :daddy: w necie piszą ze sprawdza się zajebiscie, a mam mega wygodny fotel biurowy na kółkach.

 

61ZYfnU5WxL._AC_UF10001000_QL80_FMwebp_.thumb.webp.8825b95002f3722525074c28f7fb9885.webp

 

Ale będzie wypas :banderas:

 

No ciekawe jak Ci się będzie jeździć, ja sprzedałem WS Pro właśnie ze względu na to, że niewygodnie się gra na fotelu biurowym, przynajmniej moim bo jest za wysoko i nie ma wiele wspólnego z wygodną pozycją za kierownicą, a tym bardziej do szybkiej jazdy. Czułem się troche jakbym busem jeździł. Grałem trochę na profi symulatorach z normalnymi fotelami wyścigowymi Recaro i na Next Levelu NLR-S021 i przepaść w wygodzie w porównaniu do siedzenia na fotelu biurowym.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, maciucha napisał:

Z rozpędu wziąłem też stelaż Next Level Racing s023 z rynienką na kółka od fotela :daddy: w necie piszą ze sprawdza się zajebiscie, a mam mega wygodny fotel biurowy na kółkach.

 

61ZYfnU5WxL._AC_UF10001000_QL80_FMwebp_.thumb.webp.8825b95002f3722525074c28f7fb9885.webp

 

Ale będzie wypas :banderas:

 

widzę tam miejsca na shiftera fanateca, który też jest w promocji black friday :leo:

 

walnij se byczq

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

 

No ciekawe jak Ci się będzie jeździć, ja sprzedałem WS Pro właśnie ze względu na to, że niewygodnie się gra na fotelu biurowym, przynajmniej moim bo jest za wysoko i nie ma wiele wspólnego z wygodną pozycją za kierownicą, a tym bardziej do szybkiej jazdy. Czułem się troche jakbym busem jeździł. Grałem trochę na profi symulatorach z normalnymi fotelami wyścigowymi Recaro i na Next Levelu NLR-S021 i przepaść w wygodzie w porównaniu do siedzenia na fotelu biurowym.

Obecnie absolutnie nie mam miejsca na cokolwiek innego. Ostatni rok grałem z pionową kolumną ws pro spiętą z fotelem biurowym paskiem od spodni zeby nie odjeżdżać przy hamowaniu. Działało nieźle :kekw:

Teraz, MaZZeo napisał:

 

widzę tam miejsca na shiftera fanateca, który też jest w promocji black friday :leo:

 

walnij se byczq

Nie kuś diable :obama:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
On 11/29/2023 at 11:16 PM, maciucha said:

Stelaż NLR dawno złożony a fanateca nawet jeszcze nie wysłali :notlikethis:

Sporo towaru, przekładają na inne terminy. Wysyłki Clubsport DD i Clubsport DD+ też zostały przesunięte. Trzeba niestety czekać. 

Fanatec podobno też szykuje bundle Clubsport'ów i długo wyczekiwaną premiere Bentleya. Koniki obstawiaja ceny w okolicy 1500 ojro :sadkek: 

 

FB-IMG-1701367974147.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Przecieki okazują się być prawdziwe. Gdzieś w okolicy Marca - Kwietnia, czyli Q1 2024 zobaczymy nowy bundle dla Gran Turismo i kilka innych nowości. Bardzo mozliwe że kierownica GT bedzie dostepna oddzielnie bez bazy. Na pierwszy rzut oka wyglada masywniej, lepiej wykonana, i przeprojektowana. Dodano tez wiekszy wyswietlacz. Cena może być w granicach  2000 zl. :hi:

 

FB-IMG-1701753502338.jpg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
On 12/10/2023 at 9:17 PM, maciucha said:

Śmiga ktoś tu w AC albo Project Cars 2 na xboxie?

 

Ja ogrywałem na PS4 Pro, Najlepszy sim. Wrócę jak tylko dostanę DD+ :) Granie na kierownicy odchudza, grając w WRC przez 4 miesiące schudłem 5 kilo. Taki pro tip .

 

Spoiler

Tęsknie za Assetto Corsą i WRC najbardziej ale wiem że musze być cierpliwy bo znów zacznę grać. 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, maciucha said:

Najlepsze, że ja już wiem że w przeciągu roku wpadnie PC do rF2 i AC z modami, bo wersja konsolowa jaką jest sami wiecie. 

Niesamowity zakup :fsg:

 

@darkos

Jakie te rękawice? Przymierzam się do kupna, bo przy tym wysiłku łapki pocą się dużo bardziej niż na g920.

 

Nie żadne Sparco dedykowane do wyścgów :facepalm: tylko najprostrze rowerow. Letnie rękawiczki, długie palce, cienki materiał. Bontrager / Specialized. Możesz je kupić z żelem, bez żelu w miejscach gdzie kierownica styka sie z dłonią. Ceny tańszych modeli zaczynają się nawet od 60 zł i idą w górę. Jako że ja jeżdżę na rowerach dużo to za swoje zapłaciłem 199 ale służą mi tak na 4 lata grania. I po czterech latach są do wymiany. Więc na cztery dlata warto mi tyle zapłacić bo biorę tylko te z najwyższej półki i używam ich tylko do kierownicy. Te na rower mam drugą parę. Ale tak jak piszę. Najlepsze są rowerowe bo wybór jest przeogromniasty. A są wykonane z cieniego oddychającego materiału dlatego idealnie nadają się do grania na kierownicy. Więc wybierz się do sklepu rowerowego i poszukaj tam. Jak nie w jednym to w drugim i kolejnym aż znajdziesz te idealne. Może nawert w decathlonie. 

  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Taki tam update od fanateca, tak jak myślałem będzie to opóźnione. Ciekaw jestem jednak czy rzeczywiście wyślą jeszcze w tym roku :D 

 

Cytat

Dear customer,

You recently ordered a Fanatec ClubSport DD+. We are happy that you have chosen our new Wheel Base and are confident that you will be pleased with this product.

Regrettably, there we have to inform you of an availability delay.

However, as you were expecting delivery of your order in mid-December, we did not want you to wait any longer than necessary to receive your shipment. For this reason, we expedited the delivery of the cargo from sea freight to air freight. We now anticipate that the Wheel Bases will arrive at our regional warehouses within 14 days. Rest assured, we will cover the costs of this change and aim to ship your order before the end of the year (provided you have no pre-order items with a later delivery date).

Please note that you can find the updated availability time for your order in your customer account. The delivery date stated on the current product page pertains only to future sales, not reserved orders like yours.

Once again, we apologize for the delay and are making every effort to minimize it as much as possible.

Thank you for your understanding; we will continue to keep you informed.

Kind regards and best wishes for the upcoming holiday season,

Team Fanatec 


@darkos pewnie też dostales

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, MaZZeo said:

Taki tam update od fanateca, tak jak myślałem będzie to opóźnione. Ciekaw jestem jednak czy rzeczywiście wyślą jeszcze w tym roku :D 

 


@darkos pewnie też dostales

 

Ja niestety dla siebie dostałem innego maila. Ponieważ sprzedalem GT DD Pro i zostawiłem sobie tylko kierownice WRC, McLarena i Clubsport RS to zamawiając baze DD+ zamówiłem też trzy QR2 metalowe. Fanatec niestety nie wyslal mi samych QR2 bez bazy bo jej premiera sie odwlekła. No i czekajac na DD+ te metalowe QR sie wyprzedały i beda dostepne jakos po 17 stycznia 8 Lutego :facepalm:  Wiec Fanatec zaoferował mi 

  • 1. Czekanie na dostarczenie bazy razem z trzema QR2, ale to bedzie mialo niestety miejsce pod koniec stycznia. Lutego
  • 2. Zrezygnowanie z zamówienia, tak aby ktos na moje miejsce mógł dostaś swojego DD+ już w Grudniu. Ja i tak bym nie dostał ze wzgledu ma brak QR2. W zamian za co dostane 30% rabat na zakupy do wykorzystania do Kwietnia.

 

No więc po szybkiej kalkulacji kosztów mojego zamówienia zrezygnowałem z zakupu i kupie złoże zamowienie na DD+ w Marcu przed urodzinami :dunno: I z 5600 zł zrobiło się 3900 :obama::banderas: Muszę tylko czekać dłużej. Wygląda na to że tak jak dwa lata temu gdy na urodziny kupiłem GT DD Pro tak i w 2024 na urodziny dopiero będę grać na DD+ 

Odnośnik do komentarza

No widzisz, a ja zamawiałem dwa QR2 i nie dostałem takiej propozycji 

 

ten rabat 30% to na całą ofertę dostaniesz? Jeśli tak to oczywiście że się opłaca. Z drugiej jednak strony to burdel ogromny mają, skoro zamawiałeś 3x QR2 to te powinny być odłożone już na twoje zamówienie, a nie sprzedawane na bieżąco by uniknąć takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, MaZZeo said:

No widzisz, a ja zamawiałem dwa QR2 i nie dostałem takiej propozycji 

 

ten rabat 30% to na całą ofertę dostaniesz? Jeśli tak to oczywiście że się opłaca. Z drugiej jednak strony to burdel ogromny mają, skoro zamawiałeś 3x QR2 to te powinny być odłożone już na twoje zamówienie, a nie sprzedawane na bieżąco by uniknąć takiej sytuacji.

 

30% na zamówienie. Więc wydaje mi się że to na cały koszyk. :cool2:

 

FB-IMG-1702987860496.jpg

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ehh, dopiero teraz wszedłem na forum Fanateca i widzę co tam się odpierdala z zamówieniami, a wczoraj zamówiłem i się podjarałem, że zaraz po nowym roku będę miał, a tu huj, na koniec stycznia/luty się zapowiada. Wziąłem ten bundle WRC, cena ta sama jak była w BF, póki co bez boost kita, jak co to się tą chińszczyznę weźmie :D

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...