Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak próbowałem wrzucić, to w rozmiarze 100x100. Tylko właśnie mi wyskakuje info, że nie mam uprawnień do zmiany swojego avatara xP Ale zmniejsze go do ok 80x80, może to coś da.

 

EDIT: No i po próbie. I oczywiście znów błąd, że nie mam uprawnień do wrzucania zdjęć i obrazków w formie plików O_o'

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza
Dziękuję za zainteresowanie administratorom. <_<

 

Administratorzy widocznie nie maja problemu opisanego przez ciebie wiec nie odpowiedzieli na prosto i jasno zadane pytanie <_<

Zauważ, że nie jest to odosobniony przypadek. Sam pisałem już tutaj kilka razy, że nie mogę edytować swojego profilu, bo pojawia się błąd (zrzut ekranu nawet jest na poprzedniej stronie) i jakoś nie było żadnego odzewu. Jeśli wam wszystko idealnie działa, to z łaski swojej moglibyście zmienić mojego GT na "Helaa", bo ten, który mam w profilu jest nieaktualny, a nie mogę go zmienić samemu od dawien dawna. "Twoja strona www" też jest do kasacji, bo dawno już jej nie ma.

Odnośnik do komentarza

Wiem o problemach.

W tej chwili latanie dziur nie ma wiekszego sensu skoro wersja 3.0 jest napisana praktycznie od nowa i za jakis czas (jak juz sie porzadnie "ustabilizuje" i pojawia sie dzialajace niektore mody) bedzie aktualizacja silnika na naszym forum.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dlaczego jak wchodze na swoj profil widze postow 274 a przy poscie jest 17 i nawej jak cos napisze nie dodaje sie ?

 

 

Było pisane w temacie o aktualizacji, że licznik postów jest zablokowany. Czytajcie tamten temat na bieżąco, albo gińcie.

 

Ta na kiego grzyba sie wyswietla ?

Edytowane przez KILa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

już pisałem to w temacie o aktualizacji (bo robi mi się tak po aktualizacji) że bardzo często (nie ma reguły, raz co 10 kliknięcie raz przez 10 po rząd) zamiast wejść na odpowiednie podforum ściąga mi plik o nazwie np: page__pid__1952193__st__860& albo page__st__660.

 

używam chroma, ale na żadnym innym forum czy stronie mi się takie rzeczy nie dzieją. strasznie wkurzające to jest.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jak wchodze na swoj profil widze postow 274 a przy poscie jest 17 i nawej jak cos napisze nie dodaje sie ?

 

 

Było pisane w temacie o aktualizacji, że licznik postów jest zablokowany. Czytajcie tamten temat na bieżąco, albo gińcie.

 

Ta na kiego grzyba sie wyswietla ?

 

 

bo nikt nie ma czasu/chęci/nie umie tego wyłączyć porządnie ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam śmieszny błąd - na każdej stronie jakiegoś tematu wyświetla się ciągle jeden post jako pierwszy. Po prostu każda strona tym samym postem się zaczyna.

 

po prostu w kazdym temacie na gorze wyswietla sie pierwszy post ;) mozna to wylaczyc w opcjach wyswietlania

 

A możesz podać dokładniej gdzie? Przeszukałem ustawienia i jakoś nie widzę :(

 

Edit: Dobra, znalazłem. Ale i tak coś było nie tak, bo mimo ustawienia "standardowy" miałem pierwszy post u góry. Pozmieniałem parę razy i jest ok.

Edytowane przez malcher
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...