Opublikowano sobota o 06:462 dni Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Poszła szybka aktualizacja, chłodzenie powietrzne CPU było tak duże że nie dało się zmienić dysku M2 bez wyjmowania radiatora, więc wymieniłem na wodne AIO. Przy okazji pojawiły się też lampy LEDA tak wygląda całość W sumie dobrze byłoby teraz pomalować ściany na biało, ale na razie mi się nie chce
Opublikowano sobota o 08:052 dni Właśnie nie. Czarne ściany świetnie się komponują z drewnem i białym elementami, a szczególnie tą tablica. Tak miałbyś białe na białym.
Opublikowano sobota o 08:182 dni Dzięki niemu ramiona monitorów nie obijają mi ściany. No i ostatecznie ma się tam znaleźć wystawka padów, jak przystało na prawdziwego Xbota
Opublikowano 20 godzin temu20 godz. W dniu 20.06.2026 o 08:46, ASX napisał(a):Wygląda jak otwarta szafka pod zlewem.
Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Ładny, schludny setup. Tylko nie wiem jak na tej podkładce masz jakiekolwiek pole manewru myszką bo prawie całą zajmuje klawiatura. Ja mam właśnie wszystko białe poza monitorem i głośnikami ale potrzebuje białe ściany do projektora. Jak zrobię upgrade komputera to też wrzucę jakieś fotki.
Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Przyznaję że trochę przyżydzilem na podkładce, chciałem koniecznie skórzaną, ale teraz widzę że powinienem wziąć wiekszą
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Na podstawie uprawianego forumingu tak właśnie wyobrażałem sobie centrum dowodzenia Asaxa - sterylnie, bezdusznie i w ch#j nijako
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Dorzuci te pady od xboxów, pomaluje ściany na zielono i coś z tego będzie.
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. 2 godziny temu, Chewie napisał(a):Ładny, schludny setup. Tylko nie wiem jak na tej podkładce masz jakiekolwiek pole manewru myszką bo prawie całą zajmuje klawiatura. Ja mam właśnie wszystko białe poza monitorem i głośnikami ale potrzebuje białe ściany do projektora. Jak zrobię upgrade komputera to też wrzucę jakieś fotki.A co mu da większa podkładka? Nagle zacznie szurać po całej? Ja mam "klasyczny" rozmiar podkładki pod myszkę i ruchy robie i tak w pewnym zakresie i całej nie używam. Dla mnie szkoda miejsca na budę. Do dzisiaj nie wiem jak można coś robić na kompie jak obok las Vegas świeci. To ofcoz rzecz gustu, ale dla mnie budą na ziemi i mam więcej miejsca na biurku. Mniej przytłacza. Dzisiaj monitor wyjechał i czekam na nowy. Ale ja muszę mieć przestrzeń po lewej i prawej xD
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. do przeglądania forumka taka starczy, ale do grania w CS'a czy innego FPSa gdzie wymagana jest jakaś precyzja i mały sens na myszce to już niezbyt
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Fajnie tak zobaczyć, skąd ktoś uprawia foruming. Taki mędrek pewnie z piwnicy burdelu pisze, ofi z piwnicy chlewu.
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. 50 minut temu, iluck85 napisał(a):A co mu da większa podkładka? Nagle zacznie szurać po całej? Ja mam "klasyczny" rozmiar podkładki pod myszkę i ruchy robie i tak w pewnym zakresie i całej nie używam.Dla mnie szkoda miejsca na budę. Do dzisiaj nie wiem jak można coś robić na kompie jak obok las Vegas świeci. To ofcoz rzecz gustu, ale dla mnie budą na ziemi i mam więcej miejsca na biurku. Mniej przytłacza.Dzisiaj monitor wyjechał i czekam na nowy. Ale ja muszę mieć przestrzeń po lewej i prawej xDBo zakładam, że używa jak na zdjęciu czyli większość podkładki zabiera klawiatura. W ten sposób już ty masz więcej miejsca bo cała podładka jest przeznaczona na myszkę.Też kiedyś próbowałem kompa postawić na biurku ale rozpraszało mnie jasne białe podświetlenie z wentylatora procka bo nie da się go w żaden sposób wyłączyć. RGBT w klawiaturze też wyłączam bo mnie to rozprasza a i tak nigdy nie patrzę na nią jak piszę.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Komputer wyżej na biurku to przede wszystkim mniej kurzu w środku.No i będąc szczerym to ja lubię sobie po prostu pooglądać przez szybkę sprzęt który kosztował mnie tysiące złotych. Trochę jak ten facet:To chyba ta słynna pecetowa dusza
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Spoko przez tydzień, potem bym dostał kurwicy podczas grania. Ale jak pisałem, rzecz gustu.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. No są za wysoko, pierwotnie miały być na biurku ale okazało się że zajmują za dużo miejsca na blacie 160x80. Wiec wylądowały na ścianie, a że tablica perforowana już była zamontowana to dałem je wyżej. A za tablicą pochowałem kable
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.