Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

To tak:

1. Tv i konsola za blisko grzejnika.

2. Szczotka do kibla po wykonaniu swojego zadania będzie kapać na czasopisma - trzeba ją przestawić.

3. Co to za książka przy gazetach? Wywalić. Gazety + konsola to i tak za dużo.

 

Tak to spoko :). Drewniana, pewnie przyjemna, deska klozetowa. Miejsce na szafkę RTV jest. Ciekawe po prawej stronie kibelka jest.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, grzybiarz napisał:

Poza grami, zbieram tez płyty audio

To tak jak ja, cd nadal kupuję choć teraz z większym umiarem i konkretne tytuły przesłuchane wcześniej. Kolekcjonuję muzykę filmową głównie(prawie 200 tytułów) i coś co mnie pozytywnie zaskoczy z innych gatunków. Początkowo też mnie to bardziej dziwiło niż przeszkadzało ale i tak mam zawsze jakiś inny odtwarzacz poza konsolą. Trzeba się z tym pogodzić i tyle. Prawdopodobnie nowe konsole też nie będą czytać cd, przynajmniej na reklamie xsx czy xss był tylko blu ray i dvd z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
19 minut temu, kislawa napisał:

Wyrzucam mały update z nory, roboty jest jeszcze milion ale całość zaczyna być już użyteczna i użytkowana :). Na beton poszła żywica, postawiłem ścianę pod tv za którą z jednej strony jest miejsce na toaletę a z drugiej na sprzęt. Pod oknem wylądował duży stół do planszówek i powoli nora nabiera kształtów.

 

Kanapa i fotele rozkładają się w pełni i można siedzieć, pół siedzieć albo pół leżeć :P. Na ścianę trafił sony 85xh90 i do tego soundbar hw90qr (narazie nie ma kasy na inwestycje w prawdziwy Atmos więc mam chociaż namiastkę).  Siedzi się około 2,8m od tv więc rozmiar daje radę. 

 

Wszystkie konsole trafiły do dedykowanej szafki za ścianę z tv. Kolejnym krokiem jest wykończenie sufitu i ścian żeby pozbyć się wrażenia z przed bywania w skażonej strefie z division ;) i skończenie toalety bo chodzenie po schodach jest męczące oraz zrobienie baru tak aby cała góra mogła służyć wszelkim rozrywkom ;).

 

spacer.png

Jaka klasa. A ja marzę chociaż o jakiejś jaskini 2,5x2,5 aby wstawić fotel i jakieś biurko/komodę z tv i konsolami.

Odnośnik do komentarza
Teraz, creatinfreak napisał:

Jaka klasa. A ja marzę chociaż o jakiejś jaskini 2,5x2,5 aby wstawić fotel i jakieś biurko/komodę z tv i konsolami.

 

Dobry układ z żoną zrobiłem ;), ona głównie decydowała o tym co będzie na 106m parteru a w zamian ja mogę zrobić co chce na 82m góry :D, a że ona tez lubi pograć to udało się zrobić naprawdę fajną dla nas przestrzeń. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...