Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Redmitsu napisał:

 

Pomodzony Hori ;) Poznym wieczorem bede, oby oby ;) 

Spoko. Będę za godzinkę. Jak nie będzie Cie to sie będę rozgrzewał, bo powiem szczerze. Jak widzę kogoś grającego na sticku to od razu mam gęsia skore na plecach. Ja sie dopiero uczę... juz chyba z 7 rok :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja tam też bym brał 65, tym bardziej że 4k zaczyna być powoli standardem (next geny, platformy streamingowe czy nawet NC+), no i to co pisał kolega bluber z 51 na 55 to zero różnicy pod kątem podjarki z większego TV.

 

Co to samego kącika to mega klimat, antresola robi robotę. Pod nią masz salon, sypialnie, czy może przedpokój?

Odnośnik do komentarza

@creatinfreak

dziekowac ;) soundbar to poczciwy n650, którego miałem okazje kupić w bardzo dobrych piniondzach, stad tez sprawdziłem jak sprawdza się w nim 5.1

Wczesniej stały kolumny jbl studio 280, świetnie grający sprzęt lecz z powodu tego ze w tym kąciku stoi belka to lewa kolumna była trochę „zasłaniana” przez nią, a ze takie szczegóły mnie drażnią to w mojej głowie narodził się właśnie pomysł by pojawił się soundbar który ten „problem” zniweluje a przy okazji doda mi trochę przestrzenności w dźwięku. Oczywiście mógłbym kupić tylne kolumny ale rozmieszczenie ich na antresoli to tylko dodatkowy kłopot dla mnie oraz dodatkowe kable wiec powiedziałem sobie nie. Jeżeli chodzi o sam dźwięk to oczywiście średnie tony trochę uciekły, subwoofer daje radę z bassem ale okazuje sie ze nie jestem aż takim purysta dźwięku ze nagle nie mogę słuchać dźwięku na soundbarze. „Downgorad” przeszedłem praktycznie bezbolesnie a dostałem trochę efektu przestrzenności, który jest miłym dodatkiem ;) 

@balon

dzieki również, na dole jest kuchnia z dużym stołem jadalnym, łazienka i pokoik z pcmr. U góry mam ten mini salonik i sypialnie. Jak wszystko odpicuje tak jak mam w planie to się podzielę fotami ;) 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Figaro napisał:

Nie zgadzam się. Jest coś takiego jak za duży telewizor, kiedy mamy ograniczoną odległość.

 

No dlatego mówię, nie ma czegoś takiego jak za duży telewizor jedynie za mały pokój. Ludzie nawet w małych pokojach grają na projektorach a ty jakieś farmazony ciskasz. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MEVEK napisał:

@Redmitsu zwrocilem uwage na maly szczegol. Nie madz listw przypodlogowych, czy cos innego zastosowales. Pokoik to rarytas. Fajnie sie tam musi kopac tylki :reggie:


Nie ma listew bo jeszcze nie kupiłem lol plan był taki ze do wakacji chciałem je założyć ;) a tekkena to akurat częściej gram na PC, więcej Polaków gra teraz tam 

Odnośnik do komentarza

@Ukukuki

Na starym mieszkaniu tez uzywalem zaluzji i napewno dla mnie one wygrywaja z roletami. Lepsza kontrola swiatla, lepiej wygladaja oraz lepiej potrafia izolowac cieplo z zewnatrz. Szczerze to te zaluzje mam około rok czasu i wlasnie sprawdzilem - praktycznie brak kurzu a nie przypominam sobie zebym je czyscil ; )  nie zebym byl brudasem i nie sprzatam, po prostu czesto mam je ulozone pod skosem i kurz jakos specjalnie sie na nich nie osadza. Jezeli mialbys kupowac zaluzje a masz mocno nasłoneczniony pokoj to polecam kupic grube i drewniane. Raz ze lepiej hamuja dostep swiatla  jezeli jest taka potrzeba (te akurat sa nie specjalnie grube, duze okna spowodowaly ze koszt takich mega solidnych zaluzji bylby 2x wiekszy, wiec przepuszczaja troche swiatla nawet jesli sa zasloniete) a dzieki temu tez wlasnie chlodniej w upalne dni. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...


Mam potrzebe twórcza, jak mnie dopadnie wena to musze coś odyebać po swojemu. Wiekszość pomyslów wiadomo to inspiracje z neta, ale zawsze staram sie coś zmienić i ewentualnie dopasować do swoich potrzeb. Przyklad tego stolika

https://images.app.goo.gl/JEoQeCK2BrjffTj5A

Stick wyglada dobrze ale zabija praktyczność tego wynalazku jako stolika. U mnie funkcjonalność została zachowana. Projektów było dużo, stoliki z silnikow, zegar z pokrywki zaworów, samochody, ostatnio doniczka z pistoletu do lakierowania

sjo0U13.jpg

Cześć zdjeć mam na moim imgurze dudekwymiatacz2718. 

Baba jak widzi, że wyciagam coś z samochodu to widze przerażenie w jej oczach co to tym razem bedzie. Na sticku gram w gry z automatów metal slug, cadillaki itp. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Niesamowity pomysł. Szacun. Wrzucone na listę pomysłów jak moje brzdące urosną. Z elektroniką u mnie gorzej, ale efekt mógłby zmotywować.

 

Ps. Ten stojak z uchwytami na pady też zrobiłeś? Szukam sposobu by u siebie na ścianie zrobić jakieś uchwyty na pady. Z X360 i PS3.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, kislawa napisał:

Może nie HC room, ale salon po przeprowadzce, narazie jest jak jest :). 65 cali to zdecydowanie za mało, ale przez kozę miejsca na więcej nie ma. Na szczęscie na poddaszu mamy 106m do zagospodarowania na pokój do gier więc tam trafi jakiś porządny rzutnik jak się odkuję po koroniaku :).

 

65b7, HW90qr, XOX, Prosiak I Switch. 

 

 

Kb767zu.jpg

 

jJjFB3Z.jpg

 

Konsole, planszówki ( i to fajne ), psy, koza. Jak masz jeszcze czas na to wszystko to pokój na górze nie potrzebny, masz Święty Gral pod nosem :).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2020 o 15:22, kislawa napisał:

Może nie HC room, ale salon po przeprowadzce, narazie jest jak jest :). 65 cali to zdecydowanie za mało, ale przez kozę miejsca na więcej nie ma. Na szczęscie na poddaszu mamy 106m do zagospodarowania na pokój do gier więc tam trafi jakiś porządny rzutnik jak się odkuję po koroniaku :).

 

65b7, HW90qr, XOX, Prosiak I Switch. 

 

 

Kb767zu.jpg

 

Swietny styl i dobranie elementów. Lubie taki klimacik soft loftowy. Łapiesz plusa ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...