Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, balon napisał:

Ogólnie widok za oknem i sam podział okna dość oryginalne. Cóż to za nieruchomość?

Też takie same okno zrobiłem. Miało być balkonowe ale nie mam przy nim balkonu :P, nawet jakbym miał to pewnie nigdy bym go nie użył. Dzięki stałej części na dole nie trzeba się bawić w barierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie okno nie wymaga barierki na zewnątrz, w odróżnieniu od otwieranego na całej wysokości.

Nieruchomość to niewielki bliźniak blisko centrum Mysłowic, a widok z okna to mało uczęszczana asfaltowa uliczka między starszymi domami z dosyć bujnymi nasadzeniami przy ogrodzeniach. 

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wieslaw napisał:

Takie okno nie wymaga barierki na zewnątrz, w odróżnieniu od otwieranego na całej wysokości.

Nieruchomość to niewielki bliźniak blisko centrum Mysłowic, a widok z okna to mało uczęszczana asfaltowa uliczka między starszymi domami z dosyć bujnymi nasadzeniami przy ogrodzeniach. 

 

Sąsiedzi z bliźniaka nie będą walić w kaloryfer jak pierdolniesz basem na MatrixBrucie?

 

Kiedy przesiadka na PolyBrute?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

@Emtebe polybrute mnie nie przekonuje, arturia mi nie odpisała na pytanie o klawiaturę czy taki sam badziewi jak w matrixbrute. Mam deepmind 12 i novation peak i nie potrzebuje więcej polifonicznych instrumentów. Może kiedyś moog one kupię. Jak się odrobię z domem i finansami to sequential pro 3 wjedzie :-)

 

Blizniaki to oddzielne domy połączone jedynie warstwą styropianu dylatacyjnego i kawałkiem blachy na dachu. Raczej się nie niesie nic konstrukcją budynku, wszystkie instalacje domy mają osobne.

Nagłośnienie studyjne mam ciche, subwoofer 200W i dwa aktywne monitory hedd 05, kazdy 2 x 100W z oddzielnych wzmacniaczy. Wygląda to na sporo mocy ale większość idzie na jakość reprodukcji dźwięku. No i najważniejsze, po godzinie 20 jak już gram to cicho lub na beyerdynamicsach dt770 250Ohm. Jestem beznadziejnie nudnym sąsiadem. 

 

Ps. Od basu totalnego to u mnie jest subsequent 37 i slim phatty

 

@Labtec i tak wszystkiego sprzętu i gier bym tam nie zmieścił na ekspozycji bez wyniszczenia fengszuj, minimalistyczny jak wygląd series X kącik może też być fajny. Ostatecznie ważna jest zawsze ta 1 gra, która jest odpalona + jakiś napój w zasięgu dłoni. 

 

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, smoo napisał:

Może ktoś polecić jakąś "gablotę" lub wąską szafkę z IKEA do przechowywania pudełek z gierkami/br? Musi być zamykana i mieć przeszklone drzwi (lub cała szklana).

 

Regał Billy, dokup drzwi z okienkiem.

 

https://www.ikea.com/pl/pl/p/billy-oxberg-witryna-bialy-s69281804/

 

Za jakiś czas będę w to wchodził.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, smoo napisał:

Może ktoś polecić jakąś "gablotę" lub wąską szafkę z IKEA do przechowywania pudełek z gierkami/br? Musi być zamykana i mieć przeszklone drzwi (lub cała szklana).

Gdybys był zainteresowany tym Oxbergiem i nie przeszkadza Ci używany mebel, to będę sprzedawał swoją gablotę (biały kolor). Tylko, że ja mam podwójną, a nie potrójną. Może uda nam się jakoś dogadać :)

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Gdybys był zainteresowany tym Oxbergiem i nie przeszkadza Ci używany mebel, to będę sprzedawał swoją gablotę (biały kolor). Tylko, że ja mam podwójną, a nie potrójną. Może uda nam się jakoś dogadać :)

Potrzebuję pojedyńczą (40cm szerokości) i w czarnym kolorze więc niestety odpada. Ale dzięki za dobre chęci :).

Odnośnik do komentarza

@Labtec, już myślałem, że linkiem do tych regałów rozwiązałeś moje problemy, ale dobrze, że wreszcie Twoje zdjęcia zaczęły działać - dzięki nim wiem, że nie tego szukam i na kolekcję gier się nie nadają (za głębokie).
Kurde, mam jeden taki słupek, też z IKEA właśnie (na zdjęciu po lewej - sorry, ale lepszej foty nie mam w tej chwili), ale nie wiem, jak się nazywa i chyba nawet już ich nie produkują, a na gierki jest idealny (odpowiednia głębokość, plus szklane drzwi).
Chyba będę musiał coś customowo zamówić.


1478982194_LGC9TV.thumb.JPG.1844775d42b66efb634ed605a89e3846.JPG

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2021 o 22:26, Wredny napisał:

już myślałem, że linkiem do tych regałów rozwiązałeś moje problemy, ale dobrze, że wreszcie Twoje zdjęcia zaczęły działać - dzięki nim wiem, że nie tego szukam i na kolekcję gier się nie nadają (za głębokie).

A nie lepiej zajść do najbliższego np.Lambudu czy innej stolarni itp. i zamówić sobie elementy wedle swoich potrzeb(wys-szer-gł). Przecież teraz wytną ci i zaokleinują każdy element włącznie z otworami na zawiasy i półki. Tak bym zrobił na twoim miejscu jeżeli nie musisz dokupować jakiegoś elementu do konkretnego zestawu, szklane drzwiczki też ci zrobi każdy szklarz(otwory) na ewentualne zawiasy. Tym bardziej że tu nie potrzeba chyba wymyślnych kształtów czy gabarytów. Te gotowce teraz raczej też trzeba samemu poskładać w domu z elementów. Nie wiem co prawda czy w tej sytuacji ne wzrósł by koszt i o ile ale może warto sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...