Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny pokój, wyczywam posiadanie skilla w granie w gierki na syntezatorach. Do takiego roomu to by się przydało krzesło obrotowe, drewniane krzesło z salonu babci zalatuje PeErEl-em troszkę. No i co to tam w rogu na trójnogu jest? Na pewno nie jakiś teleskop bo takiego montażu nie stosuje się w astronomii :)

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.01.2020 o 18:59, Wieslaw napisał:

Pokój gracza stan dzisiejszy. Miejsce się skończyło.

 

wJayuMx.jpg

Małe zazdro :)

Dorosłem dopiero do drugiego w moim życiu kontrolera MIDI (pierwszy po ślubie sprzedałem), a tu tyle dobroci. Nie wiedziałbym jak to wszystko włączyć, co dopiero grać :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, japco napisał:

Czy to jest Matrixbrute po prawej na dole? I jeszcze ten Matriach, ja (pipi)ye ależ mnie polaczkowa zazdrość dopadła. 

 

Tak, to matrixbrute, świetna maszyna jeśli chodzi o tor audio i matrycę połączeń, słaba jeśli chodzi o sekwencer i keybed, a Matriarch-a polecam jak najbardziej (choć nie jest pozbawiony drobnych wad). "Polaczkowa" zazdrość by Cię dopadła dopiero jakbym teraz zrobił foto z walizeczką make noise shared system plus ;-)

Odnośnik do komentarza

Tak dobrze się to czytało, a tu pod sam koniec taki babol
 

11 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

 

gdy dojdzie nowa pułka 


No ale serduszko, choć w sumie minimalizm i jakoś tak bez wyrazu to wszystko (że już nie wspomnę o tych dziesięciu xboxach - sprzedaj to, skoro masz koksa), ale może to dlatego, że ja lubię symetryczne ustawienia :notbad:
Z rozmiarem TV też wprowadziłeś u mnie niepokój, bo ostatnio przymierzam się do C9, ale 55" no i skoro ten Twój to 65" i wygląda tak niepozornie to teraz sam nie wiem i chyba będę musiał kupić też minimum taki...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Klep Dead Cells na 4 cell nightmare i pisz post w nocy, a twa ortografia przerzuci cię przez bark niczym Ramos Mo Salaha :sapek:
A tak na poważnie, dziękuję za wyłapanie błędu. :hi:
Żadnej konsoli nie sprzedałem, zatem skoro mam w szafie staruszka Saturna, czy poprzednie generacje PlayStation, to i Xboksy pozostawię. Tak, wiem, to różne wersje zasadniczo tego samego, ale co zrobić :dunno:Kombo: uwielbiam je + sentyment robią swoje. :wub:

Natomiast co do tv @Wredny, to już zależy od kilku aspektów: miejsce, fundusze i tym podobne. Rzucę okiem na temat o odbiornikach, ale skoro chcesz na 55 się przerzucić, to drogą dedukcji masz telewizor z mniejszą przekątną. Uwierz, że jak skoczysz na wyższy szczebel, będzie dobrze. :good:

65" robi przysłowiową robotę. Zauważ proszę, że w marketach one wyglądają tak sobie (rozmiarowo), natomiast, jak już ustawisz sobie takie cacko w pokoju, to wywołuje efekt łał - na dzień dobry rozmiarem samego pudła. Te słowa powinni inni użytkownicy, którzy przerzucili się na 65 cali, potwierdzić. Dodam tylko, że po kilku dniach taki rozmiar wydaje się .... normalny.
W każdym razie ten pokoik duży nie jest. Ja od OLED'a siedzę dwa metry. Gwarantuje, że narzekać nie ma na co. :lapka::good2:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dwa metry? Ja Do TV mam prawie 3...
Na 55" grałem od lat, a teraz zostałem zmuszony do przeniesienia się do mniejszego pokoju, w którym stoi 40" (moja pierwsza Full HD Bravia), więc nawet te 55" będzie upgrade'm.
No i się w sumie zastanawiam, bo w salonie 55" daje radę (choć mógłby być większy, jasne), ale w mniejszym pokoju mam wątpliwości, czy aż taka krowa (65) mi jest potrzebna.
Tzn już dawno temu nauczyłem się, że nie ma czegoś takiego jak za duży telewizor, ale...
No i kwestia różnicy 3k w cenie też gra niebagatelną rolę :reggie:

Odnośnik do komentarza



65" robi przysłowiową robotę. Zauważ proszę, że w marketach one wyglądają tak sobie (rozmiarowo), natomiast, jak już ustawisz sobie takie cacko w pokoju, to wywołuje efekt łał - na dzień dobry rozmiarem samego pudła. Te słowa powinni inni użytkownicy, którzy przerzucili się na 65 cali, potwierdzić. Dodam tylko, że po kilku dniach taki rozmiar wydaje się .... normalny.
W każdym razie ten pokoik duży nie jest. Ja od OLED'a siedzę dwa metry. Gwarantuje, że narzekać nie ma na co. :lapka::good2:

Jest dokładnie tak jak piszesz. Ja do swojego mam 2.7 m i na początku było "o kur..." teraz mógłbym wstawić większy
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo
W dniu 17.02.2020 o 14:49, Wredny napisał:

Dwa metry? Ja Do TV mam prawie 3...
Na 55" grałem od lat, a teraz zostałem zmuszony do przeniesienia się do mniejszego pokoju, w którym stoi 40" (moja pierwsza Full HD Bravia), więc nawet te 55" będzie upgrade'm.
No i się w sumie zastanawiam, bo w salonie 55" daje radę (choć mógłby być większy, jasne), ale w mniejszym pokoju mam wątpliwości, czy aż taka krowa (65) mi jest potrzebna.
Tzn już dawno temu nauczyłem się, że nie ma czegoś takiego jak za duży telewizor, ale...
No i kwestia różnicy 3k w cenie też gra niebagatelną rolę :reggie:

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
6 minut temu, Ukukuki napisał:

Fajne wnętrze jedynie kolor podłogi nie dla mnie. Grzejnik pod PC :notsure:

 

Wiem wiem, zawsze moge kompa postawic na lewa strone biurka, ale wtedy nie bede sie mogl wpatrywac w szybke i rozkminiac o zyciu xd Natomiast grzeje tylko w zime i tez nie duzo, sprawdzalem temperatury i komp nie palił się jak grzejnik chodził ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.