Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Farmer napisał:

@Redmitsuplus za zieleninę ale ta palma coś ci zdycha :smutas:

 

no wlasnie to jej pierwsza zima i nie wiem czy kwestia temperatury czy moze trzeba jej dac inna donice, na starym mieszkaniu moja juka zyje wciaz zdrowo a tu nie wiem co z nią. Moze tez byc ze z tylu pokoju trzymam pranie na suszarce i moze za duzo wilgoci jest teraz przez okres zimniejszy. Na szczescie wpada nowy set pralka + suszarka wiec juz skonczy sie suszenie na klasycznej suszarce i moze to kwiatkowi pomoze ; )

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 godziny temu, Boomcio napisał:

 

To u mnie będzie Cię ranić podwójnie ;)

 

Moją jaskinię zorganizowałem na szczycie domu, gdzie jest idealna bariera akustyczna ( nigdy nie gram na słuchawkach, a najczęściej późną porą ) dzięki czemu nie przeszkadzam młodzieży umiejscowionej w pokojach niżej w nauce. Z dodatkowych rzeczy - stolik do karcianek i czasem planszówek, no i bufet, czyli serce pokoju. 

 

20201219-211534.jpg

 

20201219-210945.jpg

 

20201220-142045.jpg

Boomcio przypierdolił. 

Odnośnik do komentarza

Heh, dzięki Pany za dobre przyjęcie mojej hc jaskini.

Posprzątałem trochę przed świętami, to i foty cyknąłem dla forumka. 

Myślę powoli o zmianie audio, bo jest starusieńki samsung 5+1, który jeszcze daje radę, ale jak czytam Wasze wpisy w dedykowanym temacie, to trochę kasy trzeba by dozbierać, żeby weszły aktualne standardy. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2020 o 19:06, Boomcio napisał:

Heh, dzięki Pany za dobre przyjęcie mojej hc jaskini.

Posprzątałem trochę przed świętami, to i foty cyknąłem dla forumka. 

Myślę powoli o zmianie audio, bo jest starusieńki samsung 5+1, który jeszcze daje radę, ale jak czytam Wasze wpisy w dedykowanym temacie, to trochę kasy trzeba by dozbierać, żeby weszły aktualne standardy. 

 

Jaskinia na propsie, sam niedługo będę organizował swoją nową, także jest na czym się wzorować  :D. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2020 o 14:50, Boomcio napisał:

 

To u mnie będzie Cię ranić podwójnie ;)

 

Moją jaskinię zorganizowałem na szczycie domu, gdzie jest idealna bariera akustyczna ( nigdy nie gram na słuchawkach, a najczęściej późną porą ) dzięki czemu nie przeszkadzam młodzieży umiejscowionej w pokojach niżej w nauce. Z dodatkowych rzeczy - stolik do karcianek i czasem planszówek, no i bufet, czyli serce pokoju. 

 

20201219-211534.jpg

 

20201219-210945.jpg

 

20201220-142045.jpg

Pierwsza fota z RTX on :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2020 o 17:28, creatinfreak napisał:

jak ja Wam zazdroszczę takiego poddasza

 

Tak, poddasza mają to do siebie, że jak się dobrze rozplanuje przestrzeń można fajnie ustawić graty. Ale widywałem nieraz dużo mniejsze przestrzenie zajebiaszczo zorganizowane. Kwestia dobrej organizacji.

 

3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Jaskinia na propsie, sam niedługo będę organizował swoją nową, także jest na czym się wzorować  :D. 

 

Jak by co, to :ogor: służę radą.

 

39 minut temu, Fanek napisał:

@Boomcio to 65 cali tak? ile jest do kanapy?

 

Nie, 55'. No, ale 2letniego telewizora się nie zmienia ;)

Ok 2,5 metra, może ciut mniej.

 

18 minut temu, Daddy napisał:

ściana z kosmosem, to tapeta czy sam malowałeś? 

 

Nie, nie, zwykła foto tapa. 

Gdybym tak umiał malować...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, medzik1992 napisał:

Panowie - gdzie można kupić jakąś fajną szafkę RTV białą lakierowaną najlepiej około 2m szerokości. Ktoś coś doradzi ? Może ktoś gdzieś zamawiał i może polecić ? Dzięki. 

Nie ma takich długich, musisz kupić małą a TV na ścianę :P

 

No w IKEI masz Besta 2 wysokości, dajesz 3 lub 4szt i masz 180 lub 240cm

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
On 2/14/2021 at 7:31 PM, Quake96 said:

Miejsce na regałach mi się kończy, chyba czas pomyśleć nad kolejnym :dynia: Najważniejsze, że udało mi się skompletować wszystkie plejki 1-4/PSP-PSV w boxie :banderas: Trochę hardcorem było kupowanie szóstej PS2jki głównie dla kartonu, ale to u mnie norma :yao:

@MLeKSk - Pudła od twojej byłej PS3 wkroczyły do ekspozycji, a sama konsola śmiga podpięta pod TV :ohboy:

149870074_1230189024042817_6289419300805629012_n.jpg

150605047_773667973562495_62820824092715846_n.jpg

 

Super klimatyczne miejsce, podoba mi się bardziej niż nowoczesne sterylne salony z białymi mebelkami stolikami rtv, pochowanymi kablami. Tu u ciebie aż chce się usiąść i przedzierać przez jaskinie w tomb raiderach. :banderas:

  • Plusik 1
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.