Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, GwynBleidd_79 napisał:

Kupiłem preorder wersję premium (Steam) i mam wyszarzonego Shang Tsunga. Czy trzeba przejść fabułę żeby nim grać czy w późniejszym okresie będzie odblokowany?

 

Też tak miałem jak były problemy z połączeniem z serwerem MK, jak się połączyło to się stał dostępny, pewnie gra musi sprawdzić jego status za pierwszym uruchomieniem a bez połączenia z serwerem tego nie zrobi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Szermac napisał:

Ale w 2011 to była trylogia ubrana w cutscenki przecież. Tutaj jest nowa historia calkowicie.

 

No nie do końca, tam też było alternatywne uniwersum, sporo postaci miało inne story przecież (np kwestia cyber Sub-Zero zamiast Smoke).

 

Tutaj po raz drugi mamy ten sam zabieg, ale wnioskuję że jeszcze bardziej pozmieniali.

Odnośnik do komentarza

Póki co 87 na OC i 85 na MC

https://opencritic.com/game/15004/mortal-kombat-1

 

Po jednym dniu grania mogę sie zgodzić z tą oceną, bardzo dobra gra z masą zawartości. Póki co jestem jeszcze przytłoczony, nie wiadomo za co się wziąć - tryb story, drabinki z zakonczeniem każdej postaci, tryb Inwazji zrobiony pod uzależnianie gracza od jeszcze jednej rundy i nagrody, masa unlocków dla postaci (każda postać odblokowuje kolejne elementy, kolory, wykonczenia itp grając nią w obojętnie jakim trybie i widać że trzeba będzie poświęcić masę czasu żeby wszystko odblokować dla wszystkich), do tego oczywiście practise i bardzo rozbudowany tutorial, no i najwazniejsze rzecz na start w każdej części MK - zobaczyć wszystkie fatale każdej postaci xd Cała jakość wykonania jest znowu przed konkurencją i bije po gałach od samego wejścia, ale feeling walki to jednak sporo niżej niż SF6 - aczkolwiek chyba każdy przed premierą już wiedział że tak będzie. Tak czy owak gra na długie miesiące, jak nie na lata, ale trzeba do tego zaakceptować to jak się MK1 rusza, bo jeśli to ci nie siądzie to się odbijesz.

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Jest posążek, do którego wrzucasz hajs i losuje Ci jakiś bonus/artwork/skin itp. A tak to praktycznie w każdym trybie lecą jakieś dodatki, waluty, skiny, fatale, brutality, elementy wyposażenia - po prostu za walkę, wbijanie poziomów itp itd.

EDIT:
Ale istnieje jeszcze opcja w trybie Online w Lidze Kombat jak - Krypta wojownika, czy coś takiego, ale jest coming soon.

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób co już grają - czyli pomijając tryb vs i online, reszta walk odbywa się bez "gadek" między postaciami tak samo jak było w wieży w becie? Plus - czy zmiana wyglądu postaci wiąże się tylko ze zmianą stroju czy tak jak w przypadku 11 można zmienić oddzielnie odpowiednie części wyglądu (fryz, broń, naramienniki, buty etc)? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2023 o 01:46, Observer napisał:

 

Też tak miałem jak były problemy z połączeniem z serwerem MK, jak się połączyło to się stał dostępny, pewnie gra musi sprawdzić jego status za pierwszym uruchomieniem a bez połączenia z serwerem tego nie zrobi.

Okazało się że na Shang-Tsunga jest osobny klucz który powinien być dodawany osobno przez sprzedawcę jesli kupujemy poza Steam. Oczywiście jak przystało na prawdziwego patriotę kraju kwitnącej cebuli kupiłem MK1  Premium Edytion na Kinguin za 289zł. Sprzedawcy czując okazję nie dodają osobnego kodu na postać licząc że sprzedadzą go po premierze osobno. Jednak napisałem reklamację do sprzedawcy i po godzinie w wiadomosci wysłał mi kodzik na Shang-Tsunga

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2023 o 20:23, Dave Czezky napisał:

Nie wiem, bo nie podobal mi sie MK11 i zaraz rzucilem go w kat :ragus:

To oglada sie jak fajnego akcyjniaka. 

 

Dokładnie. Mimo wcześniejszych "ale" oglądam story na YT ze swoją bo się wciągnęliśmy. W gierkę i tak zagram za sto lat jak ps5 wjedzie. I jak się poogląda te walki to zaczęło mi sie to podobać, bolą tylko słabe twarze i brak normalnego taga. Areny i reszta supcio i humor w story daje rade. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...