Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2023 o 17:54, Amer napisał:

IMO 3/4 fabułki jest zajebiste, serio. Jednak końcówka to kompletny zjazd i szorowanie brzuchem po dnie jeśli chodzi o jakość i pomysł na to wszystko.

No ja nie rozumiem jak można taką fajną fabułkę sprowadzić 

Spoiler

po raz kolejny do jebanych multiwersów.

Klepią ten motyw od lat zamiast kameralnie podejść do sprawy.

 

Niemniej graficzka i te cutscenki jak dobre kino kopane :obama:

Odnośnik do komentarza

Jest taki consumable co sprawia że projectile przez Ciebie przenikają, polecam na te shmupsowe gówna. A inna opcja to wziąć postać która jest przypisana do elementu który dostaje obniżone obrażenia od elementu które w ciebie strzela w danym survivalu , weź taką postać całe punkty w obrone i HP i powinieneś przetrwać zdecydowanie więcej strzałów na ryj. 

 

Mortal-Kombat-Elemental-Chart.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2023 o 17:31, Amer napisał:

Cały ten tryb to męczące gówno. Do zaorania. Szczególnie gdy mamy w pamięci fantastyczną kryptę z MK11. Serio, niby jest tam teraz fajny strój dla mojego Sub Zero do odblokowania, a ja za cholerę nie jestem się w stanie zmusić by to ruszyć.

 

Zdecydowanie. Tak to jest jak chce się robić ze wszystkiego GaaSa, bo każda firma chce mieć swojego Fortnita czy Robloxa. Tylko że tam są pakowane miliony żeby zawartości nigdy kidosów nie znudziła, a tu musieli zrobić coś że co miesiąc pojawia się nowa zawartość na kilkadziesiąt godzin, ale WB pewnie dało na to budżetu $100 i powiedział "coś wymyślcie". 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2024 o 15:16, Sylvan Wielki napisał:

 

 

 

Przeglądanie zwiastunów i teaser-trailerków z Uniwersum Mortal Kombat wprawiło mnie w solidne zaskoczonko... turbo mega pozytywne! Bo jak tu nie przekonać się do Mortal Kombat 1... po takiej prezencji Peacemakera! Tak, to o ten zwiastun chodzi, który w linku miałem wrzucić do tego wątku na forum, jednak kolega wyżej mnie uprzedził, bo jak to mówi ,,Klo": ,,żyćko!".


Jak na moje growe i konsolowo-nextgenowe gusta przystało, to jeden z najlepszych zwiastunów dedykowanych do danych ,,character pack" postaci, do MK1 jakie widziałem! Może i ten materiał nie pokazuje wszystkiego, ale widziałem fragmenty gameplaya z postacią ,,Peace'a" z DCEU, gdzie wyprowadzano nim takie kombosy i ,,finiszery", jakich w życiu w żadnej growej ,,bitce", czy to na konsole czy PC, czy na inne starsze platformy nie uświadczyłem - na dodatek takie wizualizacje sekwencji ciosów tej postaci, które widziałem mocno pasują do jej charakteru wprost z serialu HBO, który to ziomka ,,Peace'a" ,,wyprofilował" do perfekcji znakomity jak zawsze John Cena. Wyobraźnia artystów pracujących nad reżyserką takich wstawek filmowych przy ciosach etc. z sekwencji do wielu postaci... nie zna granic! Kurłaaa. nie zna! :P :banderas:

 
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...