Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

To samo o każdej grze można powiedzieć, po co kupować jak za dwa lata będzie w abonamencie albo za 50 zł wersja goty ze wszystkimi dlc. Tylko że bijatyki akurat najlepsze są na premierę, bo community żyje, wszyscy się uczą dopiero, fora kipią od nowych patentów, codziennie na dedykowanym subreddicie nowe smaczki, pierwszy coś nagrasz to się wszyscy jarają, możesz się klepać z mistrzami i nawet ich czymś zaskoczyć itp. itd. Dwa lata po premierze to już karty rozdane. Chyba że masz w dupie online to masz racje, ale tak jak mówię to dotyczy każdej gry.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 7
Odnośnik do komentarza

No i właśnie to jest piękne, że dla każdego coś miłego. Ja mam w dupie online, bo czasu mało na granie, do tego backlog dłuższy niż lista nieruchomości Obajtka. Ale fanem MK jestem od pierwszej części ogrywanej na automatach w obskurnym salonie w Kielcach, więc tego sobie też nie odmówię, ale jako gotowy i dopracowany produkt singlowy żeby sobie każualowo pociupać i porobić fatale :lapka:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Oglądam ten zwiastun z Van Dammem i stwierdzam, że jednak nie tylko z arenami jest w tej grze problem, ale też z ryjami postaci. Gdybym nie przeczytał nagłówka, to w życiu bym nie powiedział, że to młody Van Damme.

 

Ale inne postacie podobnie - już przy pierwszych materiałach mówiłem, że gdyby nie (wątpliwe) kostiumy, to bym nie rozpoznał poszczególnych bohaterów. I tak jest cały czas. Z mimiką twarzy także jest coś nie tak, bardzo nienaturalnie się to prezentuje.

 

Nie wiem, z czego to wynika, bo pamiętam, że jak oglądałem materiały MK11, to się jarałem, jak to mimo drewna wygląda. A tutaj serio totalnie wyrąbane. Aż jestem ciekaw, czy to tylko takie kapryszenie, czy faktycznie odbije się to wszystko na wynikach sprzedaży. Choć ja tak, jak powyżej, poczekam parę lat na edycję zbiorczą, jak zwykle.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Suavek said:

Oglądam ten zwiastun z Van Dammem i stwierdzam, że jednak nie tylko z arenami jest w tej grze problem, ale też z ryjami postaci. Gdybym nie przeczytał nagłówka, to w życiu bym nie powiedział, że to młody Van Damme.

 

Ale inne postacie podobnie - już przy pierwszych materiałach mówiłem, że gdyby nie (wątpliwe) kostiumy, to bym nie rozpoznał poszczególnych bohaterów. I tak jest cały czas. Z mimiką twarzy także jest coś nie tak, bardzo nienaturalnie się to prezentuje.

 

Nie wiem, z czego to wynika, bo pamiętam, że jak oglądałem materiały MK11, to się jarałem, jak to mimo drewna wygląda. A tutaj serio totalnie wyrąbane. Aż jestem ciekaw, czy to tylko takie kapryszenie, czy faktycznie odbije się to wszystko na wynikach sprzedaży. Choć ja tak, jak powyżej, poczekam parę lat na edycję zbiorczą, jak zwykle.

 

Dosłownie myślałem to samo jak oglądałem trailer minutę temu: "Gdybym nie wiedział kto to ma być, pomyślałbym że jakiś randomowa wymyślona postać".

Ale mortala i tak kupię pewnie na premiere mimo że online nie gram bo jestem absolutnym noobem. MK to życie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2023 o 11:04, Daffy napisał:

Ale skończ się mścić na najlepszym fighterze ostatnich lat bo ci się słabo sprzedał i zaraz po 100zl będzie latać na aukcjach xddd

Community powinno mnie calowac po stopach, bo doplacilem do interesu tylko po to aby spopularyzowac te marke w Polsce :problem:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...