Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Faka napisał:

Nikt nie daje rady tego zjeść, co większość tiktokerów i jutuberów zaraz wypluwa to gówno, ratują się wodą, mlekiem i wszystkim, co mają pod ręką, bo to jest niejadalne. Jakieś tam małe przypadki były, że ktoś dał radę, ale potem srał sobie i żałował. Meh. 

Trochę offtop, ale zawsze podkreślam, że AJS oglądam dla Alexa i w takim przypadku też wypada on zabawnie, szczególnie mając porównanie z drugim gościem:

 

 

Moim zdaniem to tylko i wyłącznie materiał na YT. Nikt normalny tego nie zje "ot tak se".

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Nikt nie daje rady tego zjeść, co większość tiktokerów i jutuberów zaraz wypluwa to gówno, ratują się wodą, mlekiem i wszystkim, co mają pod ręką, bo to jest niejadalne. Jakieś tam małe przypadki były, że ktoś dał radę, ale potem srał sobie i żałował. Meh. 

co za bzdura, masa typów to zjadła bez problemu

40zł  za chipsa, zeby troche poszczypalo w język, nawet się nie spocisz przy tym

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Mejm napisał:

1.7 mln sovilla. Troche fafikujesz jak Ukyo w kaciku bijatyk.

no to tyle co carolina reaper, pewnie tym posypane, mam w domu i sobie dodaje do jajecznicy.

W Gdyni jest kebab maczeta extreme, nikt go jeszcze nie zjadł a lokal chyba ponad rok otwarty. Cykam się troche spróbować.

Jadłem te łagodną maczete pare dni temu to nic nie czułem, a ziomek co ze mną był to się cały spocił

Przechwytywanie.JPG.4073eec1babff5bd361c1bfcf3bf549b.JPG

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

no to tyle co carolina reaper, pewnie tym posypane, mam w domu i sobie dodaje do jajecznicy.

W Gdyni jest kebab maczeta extreme, nikt go jeszcze nie zjadł a lokal chyba ponad rok otwarty. Cykam się troche spróbować.

Jadłem te łagodną maczete pare dni temu to nic nie czułem, a ziomek co ze mną był to się cały spocił

No ale nie mowie, ze nie zjesz czipsa tylko, ze to co dla ciebie jest podlaga to dla innych tutaj sufitem i to takim 30 pieter nad nimi.

 

Dla porownania te ostre samyangi x2 maja 8000 scovilow a chyba nikt tutaj tego nie wciagnal oprocz ciebie. Czips ma ponad milion. Takze nie sadze, ze jak ktos podchodzi do czelendza na yt to udaje bo go tylko szczypie w jezyk.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2023 o 19:48, _Red_ napisał:

Wracając jednak do tematu smaków czipsów - na razie dla mnie nadchrupki to Top snacki 3D fromage. Nie wiem jak to jest, ale mi smakuje ich kształt XD Jakby były płaskie to nie byłoby to samo.

 

IMG_20230808_194710.thumb.jpg.bddbaa0a10a948f962ff0f9c7019b165.jpg

 

Mam to samo.

 

A jak mam w buzi to se je miażdżę językiem do podniebienia i dopiero wtedy połykam :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2023 o 19:48, _Red_ napisał:

Wracając jednak do tematu smaków czipsów - na razie dla mnie nadchrupki to Top snacki 3D fromage. Nie wiem jak to jest, ale mi smakuje ich kształt XD Jakby były płaskie to nie byłoby to samo.

 

IMG_20230808_194710.thumb.jpg.bddbaa0a10a948f962ff0f9c7019b165.jpg

 

Kurcze, nie wiem, czy to to samo, ale kupiłem w Lidlu ich odpowiednik tych chrupek i faktycznie, zajebisty styropian. Całą paczkę od razu by się wsunęło. Dziś dokupiłem kilka paczek, bo to zdaje się jakaś limitowana partia, leży na innych półkach niż reszta.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dramat, w weekend wziąłem w Lidlu te i ten drugi smak, już nie pamiętam co to było nawet. Oba smaki słodkie i bez wyrazu, kolejny beznadziejny smak Laysów. Nigdy nie lubiłem Laysów z pieca, ale teraz są chyba jeszcze gorsze, ta papka ziemniaczana, z której są zrobione, to profanacja chipsa, jeszcze gorsze od Pringles.

 

Za to ostatnio tez jadłem z Dealz te chipsy premium, tym razem o smaku jajka sadzonego, ciekawy smak, warto sprawdzić. Mają też inne niecodzienne smaki. No i mają też z powrotem najlepsze chrupki cebulowe.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2023 o 21:35, krupek napisał:

Nigdy nie lubiłem Laysów z pieca, ale teraz są chyba jeszcze gorsze, ta papka ziemniaczana, z której są zrobione, to profanacja chipsa, jeszcze gorsze od Pringles.

 

Ty jesteś profanacja homo sapiens a Laysy z pieca paprykowe są zaje. :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...