Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, krupek napisał:

A nie oceniasz przypadkiem po cenach w Żabce? :oh_you: Bo szczerze mówiąc, poza Żabką nie widziałem chipsów po 8 zł.

Lidl i Biedra, "markowe" chipsy typu Lays czy Crunchips 8-9zł to raczej norma. Poniekąd po to, żeby niemal non-stop robić "promocje".

 

Szczególnie z Crunchipsami często to widuję w biedronce. Niby "normalna" cena prawie dycha (XD), ale oni robią co chwila niby-promocję 50%. Koniec końców wychodzi około 6zł.

Odnośnik do komentarza

Czekolady i słodycze tez poszły. Zależy od sieciówki, bo oni trochę rządzą rynkiem. Taka żabka czy Biedronka, przy tych paletach towaru co biorą mogą trochę dyktować warunki. 
Sklepy typu lewiatan już dawno odleciały cenami i jest strasznie drogo względem biedronki.

Ja na wycieczkę do Laysow się nie zalapalem, bo mogliśmy pojechac zwiedzić jak się połączyli z Pepsi. Koledzy mówili ze to był ost dzień kiedy zjedli chipsy. :kaz: 

 

Odnośnik do komentarza

pringlesy po 10, lays 7.5-8.5, crunchipsy podobnie. Słodycze też podrożały- przynajmniej z tego co widzę u siebie w delicentrum (normalny snickers 4.50!!!). Do biedry zbytnio nie zaglądam bo nie mam w okolicy. 

Jak się patrzy na ceny słodyczy i chipsów to się aż żreć odechciewa. Jedynie jakieś promki 1+1+ itp się obecnie opyla.

 

Paradoksalnie najmniej poszły w górę energole- puszki ok 1zł przez ponad dekadę, zależnie od sklepu.

Odnośnik do komentarza

Zaleta taka podwyzek, że przynajmniej mniej mnie do tego gówna ciągnie, tj. słodyczy, słonych przekąsek. Z raz na miesiąc paczka paluszków czy czipsów.

 

Podobnie z cola, musiałoby mnie pojebac bym regularnie płacił za ten kwas ortofosforowy po 8 zł za butle, a tak czasem tylko 0.5l zimnej wleci jak najdzie ochota.

 

Dobrze, że artykuły pierwszej potrzeby, tj. jaja, sery, jogurty, owsianki, mleko, warzywa itp. kosztują już normalnie w miarę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Siostrzeniec przyjechał z Belgii na tydzień i mówi że jest w szoku ile kosztują napoje w puszkach. A ile tam się zarabia a tutaj to rzeczywiście masakra. Teraz najlepiej wszystko żeby ludzie kupowali po kilka sztuk i wtedy masz szansę na stara cenę. 

 

Biedne korpo podnosi cenę chipsów do 8zl bo spadły im dochody z 10mln do 9.8mln :(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Dobrze, że artykuły pierwszej potrzeby, tj. jaja, sery, jogurty, owsianki, mleko, warzywa itp. kosztują już normalnie w miarę.

W końcu pomidory malinowe w normalnej cenie, a nie 20 zł/kg, podobnie z papryką. Jeszcze niedawno jak na sali w Auchan zważyłem i wyjechała naklejka z ceną 8 zł za sztukę papryki to ją odłożyłem. Stać mnie, ale jednak :nosacz: przecież nie będę ważył papryki jako cebulę, jak to niektórzy forumowicze mają w zwyczaju. A z cziperkami ostatnio sobie poleciałem, bo na cotygodniowych zakupach wlatuje paczka. 

Odnośnik do komentarza

No jak pisałem, niektóre mniejsze sieciówki maja ceny kosmos, też widziałem snickersa po 4/4,5. 

Żabka wali pseudo promocje w postaci wielosztuk- taniej o 50 groszy, finalnie i tak zakup przeplacony. Np Kinder bueno w żabce 3,99, przy 2 sztukach 3,50. W Biedronce 2,99. Nadal taniej. Żabka akurat umie w promocję, wiec tam hajs leci strumieniem, ale przy tej ilości sklepów to oni często dyktują warunki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...