Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Z Dealz u mnie na wsi wpadłem ostatnio na importowane z Chin Pringelsy o smaku wodorostów (nie wiem czy smakowały wodorostami, ale miały lekki posmak w stylu wasabi), rakowe bardzo ostre (nie były zbyt ostre) i krabowe średnio ostre (tych nie próbowałem). Były całkiem dobre, choć na minus cena 12 zł za 110g, ale jak ktoś lubi sobie poeksperymentować to chyba warto.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2024 o 14:01, Mejm napisał:

Dobra juz wstal. Wlasnie je jem i to sa zdecydowanie najmociejsze ze zwyklych sklepowych. Nawet sie lekko upocilem. Spokojnie mozna by je dac do Ostre.

Namówiłeś, faktycznie lekkie szczypanie w język czuć, ale nie jest to poziom nawet najsłabszych buldaków. W smaku też dobre, ale 8,99zł za ziemniaki z przyprawami to jakaś pojebana akcja, raz na rok mozna zjesc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem wczoraj w Lidlu bekonowe Pringlesy. Do tej pory jedne z moich ulubionych chrupek. Ale kurczę tym razem nie dość, że cena znowu w górę, to jeszcze coś się w nich zmieniło. :/ Posypka spoko, ale same chrupki o jakiejś innej konsystencji. Jakieś bardziej kruche, łamliwe, bardziej jak prażynka, aniżeli chrupki chips, jak do tej pory.

 

Szkoda. Kiedyś brałem masowo te tuby, a teraz to już nie warte tej ceny. Plus ten, że mniej będę tego wcinał, bo i pokusa mniejsza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2024 o 11:49, Shen napisał:

Od siostry dostalem dwie paczki takis, podobno szał na to jest teraz, smakuja jak zwiniete w rulon naczosy, nie rozumiem fenomenu

Przechwytywanie.JPG.c5e42a89c37f17f3d4226bc9a499581d.JPG

 

To są wersje europejskie chyba, ani jakoś dojebane ostrością ani smakiem. Jak weźmiesz amerykańskie Fuego niebieskie ostro-kwaśne to ciężko dojeść pół paczki tak wykręca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...