Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Niby francuzi z chiperków nie są znani, no ale nie przeszkadza im to robić czasem sztosów i w tym temacie.

 

Ostatni wyjazd do Żabolandii sponsorowały niniejsze pyszności. Można je wyrwać na alledrogo, czasem się pojawiają też w Half Price czy innych Dealzach.

 

Smakowo - jedne z lepszych i bardziej pomysłowych kompozycji jakie ostatnio próbowałem.

 

Bret's Bleu Pancetta 125g

Brets Chevre et Piment d'Espelette 125g

Bret's Sel and Vinaigre 125g

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio w żabce bywają. Te Chevre zapowiadały się dobrze, ale po otwarciu bucha w mordę sztuczny aromat laktozowy i niestety smak nie pozostawia wątpliwości - ktoś tu za bardzo poszalał z serwatką w proszku.  

 

Za to ten wariant bardzo fajny

Chipsy-Brets-o-smaku-Fromage-du-Jura.jpg

 

Połączenie delikatnej, subtelnej słodyczy z typowo serową słonością.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.05.2023 o 20:30, Shen napisał:

20230524_202645.thumb.jpg.a311ac5df70cd7d3e83fcea0e18054d7.jpg

Kupiłem te oraz ostrzejsze Spicy Crayfish. 13 zł za tubę, która jest mniejsza niż normalne i czipsy również są mniejsze. Chili Lemon Crab są, dla mnie niemal bez smaku. Nie są pikantne, ani nie mają charakterystycznego krabowego smaku, mocny zawód :down:

Te "ostrzejsze" są na poziomie ostrości niskim i im również brak smaku owoców morza.

Nie polecam nikomu, oddajcie mi 26 ziko!

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.05.2023 o 23:06, Shankor napisał:

Kupiłem te oraz ostrzejsze Spicy Crayfish. 13 zł za tubę, która jest mniejsza niż normalne i czipsy również są mniejsze. Chili Lemon Crab są, dla mnie niemal bez smaku. Nie są pikantne, ani nie mają charakterystycznego krabowego smaku, mocny zawód 

Te "ostrzejsze" są na poziomie ostrości niskim i im również brak smaku owoców morza.

Nie polecam nikomu, oddajcie mi 26 ziko!

 

Potwierdzam, straszne gówno. Tak samo się naciąłem i mega zawód. Zupełnie bez smaku, nie smakują niczym a ostrość to one widziały chyba w poprzednim życiu.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...