Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Creed - kurde dobry filmik. Stallone jako stary Rocky, wzbija się tu na wyżyny ( cieszę się że Złoty Glob powędrował do niego ). Formuła jest znana i generalnie nic odkrywczego, ale ten Sly i ta muza :) fuuck, kilka razy ścisnęło gardło. Super pożegnanie (?) z Rockym  . 8/10

 

Ugotowany - kilka dobrych scen, ale pozatym czułem się jakbym oglądał jakiś odc Hell's Kitchen albo biografię Modesta-Amaro. Obejrzeć i zapomnieć. 6/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Creed - bardzo dobre kino z gatunku from zero to hero. Jordan mocno daje radę jako Creed, Stallone? Nie wiem nad czy spusty, dziadek grający dziadka. :F Chociaż z drugiej strony relacje mistrz uczeń są tutaj ładnie rozwinięte. Tak naprawdę dostajemy obraz o dwóch legendach, jednej dopiero wschodzącej i drugiej już mocno usytuowanej ale nieco zapomnianej i wychodzącej z cienia w blask reflektorów. Film ładnie zrealizowany, z dobrymi ujęciami kamery, nie pozwala się nudzić, ciągle coś się dzieje. Sporo dobrze dobranego humoru i dopasowany soundtrack. Moim zdaniem mogli trochę więcej czasu poświęcić przeciwnikom bohatera, wydłużyć film o te 15min a nie migawki 3 min.

 

8/10

 

Aż mnie naszła ochota odświeżyć starocie Rocky'ego 1-3 najlpsze mówicie?

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Creed- jak dla mnie mocne stany średnie. Stallone bardzo spoko, muzyka git, młodzi poprawnie. Schemat fabularny mi nie przeszkadza, ale mogli to ubrać w ładniejszy garniturek. Motywacje bohaterów nie przekonują, a pokrzykującemu podczas treningów Sylwkowi "za upokorzenia! za krzywdy!" ma się ochotę zadać pytanie "za co, (pipi)a?". Czasami czułem się trochę jak przy oglądaniu internetowych motywatorów od pakowania, czyli ciut zdemotywowany.

Summa summarum, obejrzeć i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Netflixowi znów zacząłem oglądać filmy <3

 

Good Burger - Głupia, przyjemna komedia. 7-/10

Tesla Master of Lighting - Film dokumentalny o jednym z moich idoli. Nawet niezły. 7/10

Friday - Jak ja kocham takie filmy. Półtora godziny podczas których nic się nie dzieje, a ogląda się jak złoto. 8/10

Odnośnik do komentarza

Pół na pół :obama: /10

 

O jenysiu, czasem sobie odpalam jakąś głupią komedię na wieczór żeby się odstresować, ale tu się okazało, że to komediodramat jest i to bardzo dobry. Kilka zabawnych scen, kilka smutnych, wzruszających, daję okejkę :ok:

Oj, oglądałem ten film kawał czasu temu i potwierdzam Twoją ocenę.

Scena w szpitalu, po częstowaniu się ciastkami z marychą miażdży :)

Odnośnik do komentarza

Take Shelter (2012) - film o zwyczajnych problemach rodziny gdzie facet, który wydaje się być chory buduje schron na wypadek kataklizmu. Przyjemny soundtrack i porządna obsada, która dobrze się spisała. Końcowa scena podnosi ocenę. Polecam sprawdzić.

 

Another Earth (2011) - Dziewczyna chce polecieć na tytułową drugą ziemię zęby odkupić winy. Niby nic specjalnego, ale pierwsze kilkadziesiąt minut mnie zauroczyło atmosferą, dalej też jest w porządku. Polecam.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

oj nie. a przynajmniej zlewając patriotyczną cukierkowość i zostawiając to co najlepsze. sceny batalistyczne nawet dziś mogą się podobać. z rozmachem i widowiskowo, a zarazem w choy brudno, realistycznie i bez pjerdolenia się w tańcu z cenzurą.

 

 

savingprivateryan6.jpg

 

albo scena gdzie po eksplozji szeregowiec ciągnie nieświadomie po plaży w rozerwanego na pół kompana

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...