Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie- regeneracja. Odpuściłem sobie kilka dni sztangielek i po 2 dobach wręcz wystraszyłem się odbicia w lustrze. Naprawdę widzę różnice, głównie w motylach, barkach i szerokości łapy, nawet przedramiona jakby "przytyły". Jednak sądzę, że gdybym nie miał tajskiego, to efekty byłyby 3krotnie większe, ale nie o to chodzi, chciałem spróbować splita, to mam pewnego rodzaju przedsmak bodybuildingu :) Pociągnę do marca i dam foty.

Odnośnik do komentarza

W nawiązaniu do tego co pisałem- po 1,5 miecha są u mnie postępy wizualne. Możliwe, że moje mięśnie wręcz czekały aż dźwignę jakieś ciężary, a możliwe, że tymi wytrzymałościówkami ze sportów walki zrobiłem dobry fundament pod dźwiganie żelaza.Tak czy inaczej fakt jest taki, że gdyby mi zależało na wyglądzie, to po miesiącu treningów powinienem robić sobie z tydzień przerwy, żeby to nabrało sensu- wydaje mi się, że wtedy nawet tajski boks by nie przeszkadzał w budowaniu mięśni.

 

Enyłej po ostatniej siłówce po wyjściu z prysznica naprawdę byłem zaskoczony. Nigdy tak nie wyglądałem, nie ma co się oszukiwać. Wiadomo, że dla innych to nic, ale ja się jaram, zawsze to jakaś nowość... doświadczenie ;)

 

Mam też rozkminę co do swojego brzucha, albo mięśnie pozostałych partii mi urosły i wydaje mi się, że mam wklęsły brzuch, albo naprawdę siłówki wpłynęły na spalenie conieco boczków i kilku milimetrów tłuszczyku.

 

W styczniu ważyłem 77, teraz mam 80, nawet po dobrym sraniu. Szkoda, że się nie pomierzyłem przed rozpoczęciem treningów, ale prawda jest taka, że nie wierzyłem w żadne efekty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

od marca troszke powazniej cwicze na silce i chcialbym sie pochwalic postepami, otoz waga poszla z 73kg na 76kg, a na klatke 100kg juz 3 razy wyciskam, jest git, a bedzie jeszcze lepiej!!!, aha lapa 37,5cm

Edytowane przez Ofeck
Odnośnik do komentarza

Wracam po przerwie, planuje troche pojechac fbw (chociaz z 6 tygodni) i zobaczymy jak to bedzie. Plan wyglada tak

 

A

Nogi:

- Prostowanie nóg w lezeniu 2s 10,8

- Syzyfki 2s 10,8

Plecy:

- Martwy ciąg 3s 10,8,6

- Podciąganie na drążku 3s 8,6,4

Klatka piersiowa:

- Wyciskanie hantli na skosie 3s 10,8,6

Barki:

- Wyciskanie hantli 2s 10,8

Tricepsy:

- Pompki na krzeslach 2s 10,10

Bicepsy:

- Uginanie ramion ze sztanga 2s 10,8

 

B

Nogi:

- Przysiady ze sztanga 3s 10,8,6

- Uginanie nóg w leżeniu 2s 10,8

Plecy:

- Wiosłowanie sztanga 3s 10,8,6

Klatka piersiowa:

- Wyciskanie sztangi płasko 3s 10,8,6

Barki:

- Military press 2s 10,8

Tricepsy:

- wyciskanie lezac w waskim uchwycie 10,8

Bicepsy:

- Uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 10,8

 

Lapki robie w superseriach, bo chce sie na nich skupic. Plan skierowany glownie na mase, jak macie jakies poprawki to chetnie wyslucham : )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...