Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Na rzezbe to on ma chyba boks, czyli jest tam duzo cwiczen aerobowych praktycznie, wiec niech lepiej cwiczy tak by mu muly rosly, czyli ciezko i powoli. Ale IMO tego juz sie nie da tak polaczyc. Albo jedno, albo drugie.

Bedzie rosl jak bedzie duzo jadl cwiczac sam boks. Przynajmniej na poczatku.

Chyba, ze sie myle, to chetnie uslysze jakas bardziej profesjonalna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Z tym bicepsem to ciekawa sprawa, choć wydaje mi się, że różnicę czuć dopiero jak z 10 cm Ci nabierze w obwodzie :).

Ja zawsze spotykałem się z tym, że siłka ogólnie spowalnia, no i w ogóle trening na masę (oprócz tego, że ciężko to połączyć z boksem) powoduje, że przeskakujesz kategorie wagowe w górę. Kondycyjnie, nie robiąc aerobów, też spadniesz.

Jednak prawdą jest, że jeżeli nie masz zastoju z boksem i będziesz łączył obie dziedziny, to prawdopodobnie ciało, chociaż będziesz przybierał na wadze, będzie "nadganiało" tempem i szybkością.

 

Odpowiedz sobie na pytanie : zależy Ci na starcie w zawodach, czy trenujesz bardziej dla siebie ? Jeśli dla siebie, to nie przejmuj się tymi przeciwwskazaniami. Gdyby przyszło do walki na ulicy, to jednak masa to ważna rzecz, oczywiście w połączeniu z umiejętnościami.

 

Jeśli chodzi o wygląd, to warto skupić się na klacie, "kulejący" element u trenujących boks.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck

mysle podobnie jak kolega kotlet, ja trenuje ogolnie boks, bjj i silka tez nie pogardze, ale to wszystko raczej dla siebie, bo za stary jestem na jakakolwiek kariere (no moze poza bjj) i nie przejmuje sie wogole silownia, bo jednak wazyc i miec troche sily trzeba

Odnośnik do komentarza

PON - biceps/triceps

WT - barki/kaptur

SR - klata/rozpietki

CZW - plecy

PT - day off

SOB - i tu zalezy. O co kaman? Jesli chce zwiekszyc sile w danej partii miesni zalozmy triceps, wpadam w sobote i staram sie wycisnac jak najwiekszy ciezar. W nastepna sobote proboje ten sam ciezar dygnac dwa razy. I co sobote coraz wiecej. Dochodze zalozmy do 8 powtorzen i koniec. Potem robie je juz tylko w dzien, kiedy normalnie cwicze triceps (u mnie jest to np. poniedzialek) i wykonuje je w ostatniej, trzeciej serii. Z czasem bedzie to druga i trzecia seria, a potem wszystkie trzy. Prawde mowiac nie spotkalem sie nigdzie z tego typu cwiczeniami, nie wiem, moze w ten sposob mozna nabawic sie kontuzji. Ja sie nie nabawilem a cwicze ju z ladnych pare lat. Efekty? W achievementach.

A! zapomnialem o niedzieli. Pan Bog kazal odpoczywac, to odpocczywam.

Edytowane przez bad-garfield
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...