Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

jo, zaczałem chodzic na siłke (znowu po dłuuuugiej przerwie) i mam takie pytanie. Chce troche przybyczyć bo mizernym, a i przyokazji zrzucić oponke z brzucha, a do tego zapewne najlepsze jest bieganie. Tak więc czy dobrym pomysłem jest łączyć bieganie na biezni z treningiem. Tzn wykonuje tam sobie jakies zamierzone cwiczenia, a po tym z 20 min na biezni. I tak 3 razy w tygodniu bo tyle cwicze.

 

I czy moze ktos polecić jakiś ogólny trening z nastawieniem na najważniejsze partie mieśni ?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Ja mam taki. Głownym celem jest rzeźba i smukła sylwetka. Tak, żeby pozbyć się postury "miśka".

 

PON:

- Klata i brzuch

 

WT:

- Bieganie

 

ŚR:

- Biceps, triceps, przedramiona

 

CZW:

- Rower

 

PT:

- Plecy i brzuch

 

SOB:

- Areobik xD

 

NDZ:

- Bieganie

 

 

 

Jakieś korekty? Cwiczy się jeszcze jakieś partie ciała Oo?

 

Nie wiem jakby to ocenili spece. Ja dopiero zaczynam, ale z tego co wyczytałem to na rzezbe w sam raz.

Co do planu to jeszcze istotnym elementem są barki. Ogólnie to taka forma treningu jest spoko sam ćwiczę tak na przemian - 1 dzień żelastwo następny jakieś aeroby/lajtowy sport( może być rower, basen, bieganie skakanka, boks itp itd)

 

Ja bym dał częściej bieganie i brzuch. Brzuch robię codziennie oprócz soboty i niedzieli. Oczywiście nie wszystko od razu ale po np. tygodniu - dwóch częściej biegaj i częściej rób brzuszki. Najlepszy byłby oczywiście do tego wszystkiego jakiś sport uprawiany z innymi ludzi. Samemu ciężko wytrwać i motywacji zaczyna brakować.

 

Jeżeli jesteś już w takim wieku, że tyjesz to koniecznie dieta, nie jakaś hardkorowa ale np mniej tłustych rzeczy, żadnych jebanych sosów, nic nie słodzić, ze słodyczy jeżeli już musisz to tylko zwykłe ciastka bez żadnych mas, polew, czekolad. Jeżeli masz nawyk szperania po lodówce i dojadania jakichś gówien zastąp pęto kiełbasy np serkiem wiejskim, albo jakimś innym twarogopodobnym serem.

W 2-3 tygodniu ćwiczeń możesz np wyeliminować ile się da węglowodany ale tylko na tydzień wtedy na pewno organizm sięgnie po zapasy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

a ja postanowiłem wpier/d/alać syćko jak leci, słodzić ile wlezie i w ogóle wali mnie co zjem bo i tak to wybiegam oraz będę miał z czego robić mięśnie. MASA Panowie, na to lecą laski a nie na jakieś paski na brzuchu :D

Odnośnik do komentarza
akurat dziewczynom sie podobam taki jaki jestem (nie wiem czemu :ASD )

 

może z litości? ;]

 

mów co chcesz bany ale fajnie jest usłyszeć, że się dobrze wygląda. jeżeli ktoś mówi, że ma wyje.bane na takie teksty i go to nie rusza to zwyczajnie kłamie ;]

 

odnośnie tej 'diety' kuleszy to niech żre co chce i ile chce, jeżeli jego organizm tego potrzebuje to obżarstwo nie ma tu nic do rzeczy, spójrzcie na przykład na tą sławną dietę Phelpsa - 8000 kalorii dziennie (oficjalna wersja) i to nie w kiełkach i marchewce ale zwyczajnych, tłustych, niezdrowych fast foodach. a potem to wszystko spala na basenie ;]

Odnośnik do komentarza

A ja zaczałem cwiczyć własnie dla siebie, bo tak jak mowi kolega wyżej. Fajnie jest jak się za tobą dziewczyny oglądają, faceci zazdroszczą (zdecydowanie w tej kolejności, nigdy odwrotnie). I lepsze to niż wpierdolić 10 hamburgerów w mcdonaldzie na kolacje. No i kondycje mam znacznie lepszą.

Odnośnik do komentarza
akurat dziewczynom sie podobam taki jaki jestem (nie wiem czemu :ASD )

 

może z litości? ;]

 

mów co chcesz bany ale fajnie jest usłyszeć, że się dobrze wygląda. jeżeli ktoś mówi, że ma wyje.bane na takie teksty i go to nie rusza to zwyczajnie kłamie ;]

 

 

no z litosci raczej nie ;)

 

Przyznalem tez wam po czesci racje, wiec mozna juz chyba zakonczyc ta dyskusje.

Wracamy do trenningu :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A słuchajcie. Takie coś może być, jak moim głównym celem jest zrobienie brzucha i łapy, z ominięciem klaty, bo i tak jest bardziej rozbudowana niżeli bym chciał. Ewentualnie poprawić jej rzeżbę, ale abolutnie nic na mase.

 

PON:

- biceps, triceps, abs

 

WT:

- Bieganie

 

ŚR:

- przedramiona, barki, abs

 

CZW:

- Rower

 

PT:

- Plecy, barki, klata, abs

 

SOB:

- bieganie

 

NDZ:

abs

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...