Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Idę do pracy na rano więc się nie wysypiam , trawy już nie jaram. Więc jak wróce z roboty jestem troche przymulony i potrzebuję jakiegoś wspomagacza

Spróbuj na początek l-carnityny 1,5-2g przed treningiem, najlepiej w płynie. Przykładowy suplement, który polecam: http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/104/products_id/1005/products_name/nutrend-carniform-10-amp-x-25ml.html

Jeżeli takie zmęczenie to u ciebie codzienność to radzę po prostu wcześniej się położyć :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moja historia jest taka.

20 lat, 65 kg (waga stoi w miejscu od ponad roku) mialem duzo przygód z siłownią, dłuższe i krótsze. Ogólnie z budowy ciała jestem całkiem zadowolony, nie licząc brzucha.

Jestem wysportowany, przynajmniej raz na tydzień gram w noge. Ale mam troche tłuszczyku na brzuchu i brak mi kaloryfera, co chciałbym zmienic.

Jak się za to zabrać? Od razu zaznaczam, że jakakolwiek dieta odpada- nie dam z tym rady, bo jem bardzo dużo, ale dzięki mojemu dziwnemu metabolizmowi, wszystko gdzieś ginie.

Jednak troche tkanki tłuszczowej z brzucha musze spalić.

Od czego zacząć? bieganie z pasen neopranowym? Pływanie? Rower? Orbitrek?

A do tego co? Szóstka weidera? Jakieś inne ćwiczenia?

Zaznaczam, że brzuch nigdy nie był moją mocną stroną (chociaż dużo go ćwiczyłem) także prosze o porady.

Odnośnik do komentarza
Od razu zaznaczam, że jakakolwiek dieta odpada- nie dam z tym rady, bo jem bardzo dużo, ale dzięki mojemu dziwnemu metabolizmowi, wszystko gdzieś ginie.

Z wiekiem metabolizm Ci się obróci :potter:

 

Jednak troche tkanki tłuszczowej z brzucha musze spalić.

Areoby, obojętnie jakie. Tłuszczu nie spalisz miejscowo. Poleci Ci z całego ciała. Diety nie masz to licz się z tym, że masa mięśniowa też Ci trohę poleci. Pas sobie daruj

 

A do tego co? Szóstka weidera? Jakieś inne ćwiczenia?

a6w jest nudna i raczej kiepsko działa na przyrost. Łap sie za abs2

 

 

no i okej

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bylem na silowni i cwiczylem jak zwykle, bez przesady bym powiedzial. CZulem sie git. Rano sie budze i nawala mnie reka nie moglem jej rozprostowac do konca. Bol jak zakwasy, na drugiej rece to samo tylko mniej i sie prostuje. Kolejny dzien zauwazylem ze mi spuchlo. Co to moze byc? xD Boli jakby mniej.

Odnośnik do komentarza

Mi po 6 miesiącach się dopiero teraz zagoił pazur na nodze (na dużym palcu), taki w ogóle czarny paznokieć rósł przez trochę, bałem się, że to coś złego :D

 

 

 

 

Ale tylko kawałek urosło potem elegancki nowy paznokieć, teraz już odciąłem to czarne bo na tyle urosło, że dało rady i ogólnie palec jak nówka.

 

 

 

 

A grając w piłkę ktoś mi korkiem stanął na nodze i tak niefortunnie, że mi pękł paznokieć, myślałem, że się jakoś zrośnie on, ale po pewnym czasie patrze - ZIELONY Oo Pociągnąłem mocniej i zszedł a pod nim już 1/3 palca nowym pazurem zarośnięta, taka mała niespodzianka.

 

 

 

 

Oto moja historia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Te chłopacaki, po przerwie spowodowanej alkoholizmem znowu wracam do ćwiczeń , ale ostatnio mam taki problem, mianowicie mam bardzo częste i głośne bąki, nie żeby mi to przeszkadzało bo to lubie ale w pracy juz nie wypada więc chciałbym troche przykręcić kurek z gazem. Czym to spowodowane, żrem białko i gainera no ale wczesniej tak nie mialem , chociaż ostatnio też wziełem się za napoje enrgetyzujące może to przez to?

Odnośnik do komentarza

Hehe ; D

Czesto to po bialku sa takie dolegliwosci a i w polaczeniu z gazowanym to prawie jak w banku.Choc i tu wiele od organizmu zalezy.Ja np po samym bialku czulem sie dobrze, ale jeslii dodalem do diety musli to sie zaczynalo.Zycie biologiczne zamieralo w promieniu 2 metrow ode mnie ; ><br><br>(pipi), probuje linka dac ale cos sie (pipi)ie ;/

 

Odnosnie bakow to canabis zobacz to jeszcze stronke pierdupierdu.friko.pl i dzial "wszystko o bakach" ; D

Edytowane przez Kubaa__
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...