Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Zła dieta. Każdy posiłek komponuj tak, żeby zawierał dobrej jakości : białko, tłuszcze, warzywa. Węglowodany dołóż przed i po treningu, ciężko mi powiedzieć ile tego wszystkiego, bo nic o tobie nie wiem. Nie mart się o IG, pamiętaj, że IG zmienia się wraz z tym jak komponujesz posiłek. Dołożysz ogórka i paprykę do kurczaka z ryżem ? Już IG jest inne (mniejsze) Ważna jest ogólna liczba kalorii i poszczególnych składników. Jak zjesz basmanti zamiast brązowego to nic się nie stanie. Pamiętaj jakość i ilość.

 

'Spalenie mięśni', a ile teraz ich masz ? Jak ćwiczysz ? Spalacz to nie cud, jeśli będziesz źle jadł, źle trenował, źle odpoczywał, to on sam nic nie zrobi.

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza

A propos bcaa, bierzecie aminokwasy? Polecacie jakieś? Słyszałem, że to podstawa suplementacji diety, co by masę mięśniową budować, aczkolwiek nigdy jeszcze nie próbowałem.

Polecam te, dobry skład.

http://sklep.kfd.pl/hi-tec-bcaa-tst-500-p-1666.html?osCsid=9299a32f23eafe607440da0cc5558630

Odnośnik do komentarza

Zrzucanie wagi nie jest dla mnie. Zrzuciłem 10 kg (obecnie ważę 60 kg ) i czuję się fatalnie.Wolę być zmasowany niż jak teraz tym bardziej że czuję większe spadki w mięśniach niż w tłuszczu.Chce nabrać trochę dobrej masy co myślicie o wzięciu kreatyny . Jadłem ją ostatnio z pół roku temu chyba kupię Xpand ale czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

Kreatyna zawsze spoko, Xpand osobiście mnie zawiódł, ale nie ma sensu odradzanie, bo większość ludzi ma pozytywne wrażenia, także warto sprawdzić. Ja sam zamierzam teraz stawiać już tylko i wyłącznie na mono (oprócz tego białko lub bcaa i to tyle z odżywek). Najlepsze efekty siłowe i masowe (oczywiście mówię o tym, co zostaje, a nie o złapanej wodzie).

W sumie nie wiem, co więcej Ci powiedzieć, jak coś to pytaj.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Fajnie jakbyś coś napisał więcej o sobie bo co my tobie mamy powiedzieć? Nie wiadomo ile masz lat, ile ważysz, ile masz wzrostu , nic o tobie nie wiemy. W diecie nawet nie podałeś gramatury. Z pustego to i salomon nie naleje

 

Edit: W dodatku pytasz o przyrosty a w poprzednim poscie mówisz o redukcji.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Zrzucanie wagi nie jest dla mnie. Zrzuciłem 10 kg (obecnie ważę 60 kg ) i czuję się fatalnie.Wolę być zmasowany niż jak teraz tym bardziej że czuję większe spadki w mięśniach niż w tłuszczu.Chce nabrać trochę dobrej masy co myślicie o wzięciu kreatyny . Jadłem ją ostatnio z pół roku temu chyba kupię Xpand ale czekam na wasze opinie.

 

18 lat waga 73 kg wzrost 173 cm.Pytam o przyrosty bo za bardzo się pośpieszyłem z zrzucaniem wagi zostawię sobie jedynie aeroby po treningach a spalacze odstawie narazie.

Widze że przyrosty to ty masz niezłe

 

 

 

 

 

 

Posiłki masz dobre. Teraz ułóż ilościowo je tak żebys miał 2-2,5g białka na kg masy ciała, 4-6 węgli i ok grama tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

problem taki mam.

 

Po tym jak robie pompki na poręczach dosyć mocno bolą mnie okolice lewego obojczyka. Boli parę sekund i przestaje, jak dotykam to nic. Tylko przy tym ćwiczeniu. W czasie robienia nic nie boli, dopiero jak zejdę z poręczy to mnie nakuhwia.

 

Spotkał się ktoś z was z takim czymś?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Teoryzujemy, bo mysle czy chce mi sie kupowac karnet na silke. Za kazdym razem jak sie zaczne bawic w domowe sposoby (pompki, brzuszki, podciaganie) to mi sie nudzi po miesiacu, bo nie widze zadnej roznicy poza tym, ze moge robic wiecej powtorzen.

 

@sosna - jesc wiecej, jakie to proste. Dzieki mojej magicznej przemianie materii moge jesc codziennie hamburgery o 4 w nocy i isc od razu spac, a nie przytyje.

Odnośnik do komentarza

To zamiast jeść 2 hamburgery jedz 6 bo takie biadolenie na metabolizm to po prostu usprawiedliwianie siebie. Tez ważyłem 56 przy 178 i tak gadałem. jeść więcej to było dla mnie jedzenie 4 kanapek zamiast 2 na kolacxje i sniadanie+ obiadek. Poczytałem, pouczyłem sie na własnych błędach (pyzy :)) i teraz wiem ze nie ma takiego czegoś jak nie da sie. Trzeba chcieć. Ułóż diete, jakieś 5 posiłków(ja na to mówie laikom obiadów :)) , do tego jakas jajecznica z 4 jaj, twarożek na noc i stopniowo powinno sie iśc w góre.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...