Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam o tym Waszym mieszaniu. Wy od razu pijecie te koktajle? Nie lepiej zostawić po ostrym trząchaniu na 10 min, potem znowu zatrząchać i dopiero pić? Przez te 10 min wszystko się ładnie rozpuszcza i można każdego gainera/białko pić jak szejka z maka.

 

BTW. takie pytanie z ciekawości, testowaliście jakieś inne gainery w przedziale cenowym trecowego xxl'a, które moglibyście polecić?

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW. takie pytanie z ciekawości, testowaliście jakieś inne gainery w przedziale cenowym trecowego xxl'a, które moglibyście polecić?

 

magnum 8000 tez z treca i jest tanszy od xxla.

i smakowo bardziej mi podchodzil niz xxl. Czekolada szczególnie dobra, nie za slodka

Edytowane przez Damian.
Odnośnik do komentarza

Jakie powinno być dawkowanie gainera, przy 3 treningach tygodniowo? W dni nietreningowe też się pije?

 

Bo ja w sumie tylko po treningu pijałem i coś mi się zdaje że mogłem robić nieodpowiednio. A jeśli chodzi o smak to mam Mutanta wanilię, na początku myślałem że się zrzygam bo mnie cofało po tym, ale jak człowiek przyzwyczaił się do tego to wchodzi jak napój.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zachęcony Waszymi relacjami zaczynam przymiarki do zakpu USP Labs - Jack3d. Wcześniej jednak mam 3 pytanka:

 

1) Jak wygląda sprawa z dawkowaniem go? Tzn nie chodzi mi o samą ilośc gram/miarek przyjmowanych przed treningiem, tylko o długość cykli, które możemy na nim robić? Upraszczając - można szamać go non-stop powiedzmy przez okrągłu rok czy raczej postawić na cykle właśnie?

 

2) Miarka - czy jest w opakowaniu (jej brak to nie problem, ale warto zapytać)?

 

3) Działanie - jak Wasze wrażenia po dłuższym czasie stosowania? Nadal kopie? Warto inwestować?

Odnośnik do komentarza

Ja biore zazwyczaj 2-2.5 miarki.Czy na cykle dzielic?Paczuszka tego starcza spokojnie mysle na 2 miechy jak nie dluzej, wiec ja sobie pewnie zrobie przerwe, ale jeszcze nie wiem.Za dobrze mi sie po tym cwiczy ;)

Miarka w srodku.

Warto inwestowac.Biore to jakies 30 min przed treningiem i nim dojde na silownie mam az "mrowki" w palcach hehe tak mnie nosi :)

Nie polecam wieczorem bo ciezko po tym usnac ;)

Odnośnik do komentarza

Zaplanowałem sobie dość intensywny kwiecień, uwzględniający sparringi, biegi interwałowe oraz worek/kbell workout. Akurat mi na karcie stałego klienta wybił zakup jakichś supli do 120 zł, w związku z czym sprawdziłbym sobie działanie bcaa. Jednak to dawkowanie, co radzą w sklepach/siłowniach jest trochę przegięte. Nie wydam 80-90 zł na jakieś 15-20 dniowe dawkowanie. Wziąłbym Olimbowe BCAA, ktore ma niby 500 g. Brałbym dziennie 10 g, ale teraz pytanie: kiedy? Przed treningiem? Przed snem? Po treningu? Zupełnie nie wiem jak się do tego dostosować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie chcesz postawić na BCAA szczerze polecam ten produkt (choć nie mówię, że inne są złe):

 

http://www.sfd.pl/sk...T-opis2878.html

 

Cena ciut wyższa (teoretycznie), ale zawartośc czystej formy BCAA największa na ranku. Przy dawkowaniu 13g w DT wychodzi ładny zapas. Swego czasu obliczano to na forum SFD i w zestawieniu cena/jakość/wydajność to właśnie to BCAA wypada najlepiej.

 

Co do dawkowania: najczęściej spotykaną opcją będzie tu 5g przed i 5g po treningu lub ewentualnie 13g w trakcie zmagania z ciężarami. Puszka 500g wystarczy więc na około 38 treningów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...