Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mialem to co mowisz ale wydaje mi sie ze to raczej takie placebo i spirala lęku ktora sama sie nakrece no bo biore cos czego nie znam i wplywac ma na moja psyche ;) ja zrobilem przerwe dwa tyg i znowu biore ashwe tak jak u ciebie czlowiek duzo mniej sie wkur.wia. Teraz kupilem tez rozeniec gorski ktory bede bral rano, zobaczymy co tam da.

Odnośnik do komentarza

Tez mialem to co mowisz ale wydaje mi sie ze to raczej takie placebo i spirala lęku ktora sama sie nakrece no bo biore cos czego nie znam i wplywac ma na moja psyche ;) ja zrobilem przerwe dwa tyg i znowu biore ashwe tak jak u ciebie czlowiek duzo mniej sie wkur.wia. Teraz kupilem tez rozeniec gorski ktory bede bral rano, zobaczymy co tam da.

 

No nie wiem czy placebo, bo biorąc nie byłem w pełni świadom takiego działania, dopiero po lekturze info z netu dowiedziałem się, że co się dzieje i że cześć osób ma to samo, a teraz jeszcze Ty piszesz, że sytuacja była podobna. Przypadek? Nie sądze XD Od października zaczne znowu brać.

 

Edit. I jak to moja powiedziała jak zacząłem brać te tablety "Testosteron buzuje a we łbie pusto" XD.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Musze se fundnąć tę ashwę na początek roku w październiku, skoro tak zachwalacie koncentracje i skupienie po niej.

Rozumiem że propsowana jest tu ta z olimpa?

Bo ja wiem czy akurat to co wymieniles lepsze. Ja biore wieczorem wiec raczej ma mi pomoc spokojnie spac.

 

Choc napewno dobry jakosciowo sen ma sila rzeczy wplyw na drugi dzien na skupienie i koncentracje wiec sila rzeczy cos w tym moze byc

Odnośnik do komentarza

Naczytalem sie postow. Ogolnie ashwe biore po prostu juz jakis czas ale dzis to epickie sny. Hideo, wojna, ruscy zmieszani ze szkopami. Żołnierze nazwani, SZKLANYMI ŻOŁNIERZAMI xD i znikali w cammo squrwysyny. Ja nadupyalem z jakis mega broni. Ciezki klimat, grafika 10/10.

Na koniec moglem poruchac ex. Niesamowite. Polecam ashwe.

Odnośnik do komentarza

Tak, piszą że 1/dzień. Za to DaCosta na filmiku o ashwie mówił o dawkowaniu, twierdząc że można zażywać dużo więcej (nawet chyba zalecał do każdego posiłku). Zobaczymy jaki efekt przy dwóch z KFD, bo niby więcej witanolidów w mniejszej ilości mg. Ogólnie żadnych nieprzyjemnych efektów nie odczułem przy takim dawkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...