Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Dla keto świrów. W Rossmannie są wafelki niskowęglowodanowe. 1g cukru. Koło 5-6zł kosztuje. Nazywa się "Legalized hemp protein kex" :). Nawet smaczny. Mają też kilka niskowęglowodanowych batoników ale cena/waga nieszczególna, lepiej w sklepach z odżywkami. Chociaż jak kogoś najdzie ochota na słodkie to lepiej to niż czekać na przesyłkę, a Rossmanna prawie każdy ma pod nosem.

Odnośnik do komentarza

No ale wiecie panowie ze po konopiach ktorych ziarna sie sorzedaje do jedzenia , na pasze czy uzywa w przemysle spozywczym nic sie nie dzieje bo to nie sa konopie indyjskie xd

 

Poza tym ze patrze ze szukacie fazki to bialko konopne jest fantastyczne i pelnowartosciowe, o zdrowych tluszczach nie wspomne.

 

W niedziele po runmageddonie dostalem jakis batonik co lewandowska reklamuje ponoc, nawet smaczny, smak marchew pomarancza ale sklad to byl szok. Doslownie zero pozanaturalnych skladnikow. Pewnie z 10 zl kosztuje xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Znowu mnie kolano boli. Trzeci raz w tym roku. Już dwie puszki Animal Flexa w tym roku zjadłem i jedną Power Flex z Olimpu. Była poprawa po nich, nawet nie musiałem z ćwiczeń rezygnować. Jednak od dwóch tygodni kolano tak boli że nawet zwykłe chodzenie po schodach sprawia ból. Przysiad to męczarnia. Czasem jak coś mnie boli to nie rezygnuję ale tym razem chyba będę musiał. W badaniach nic szczególnego nie wychodzi. Tak się zastanawiam Czy znowu obydwa Flexy połączyć czy może ostaryny w dawce 10mg nie dorzucić. Tylko naczytałem się że źle wpływa na lipidy. Chociaż keto dieta mogłaby pomóc bo tłuszczy nawet do 80-90% w niektóre dni wpada.

 

Jako ciekawostka. Po ładowaniu węglami dolegliwości się niemiłosiernie nasiliły (absolutnie zero jakiegokolwiek wysiłku w tym czasie). Myślałem że to takie pieprzenie że ketoza działa przeciwzapalnie, a tu z chwilą wyjścia mega bóle się pojawiły.

Odnośnik do komentarza

Napiszę co ja uważam że może pomóc,a jak zrobisz to już twoja głowa.Flex power,cissus(można ostarynę).Trening na małych ciężarach(20-30 ruchów)w potrójnych seriach łączonych,bardzo krótkie przerwy,tak aby doprowadzić jak najwięcej krwi(i składników odżywczych,przeciwzapalnych) w to miejsce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie te dwa Flexy to jak magia. Wczoraj wieczorem wziąłem 1 dawkę każdego ( w tym Powera przypadkiem pół porcji tylko ), dziś koło 13 kolejną. Po 17 dolegliwości prawie zniknęły. Można powiedzieć że poprawa w 99%. Albo mam jednak złą, wybrakowaną dietę albo po prostu taki mój urok. Poleczę się tak 2 preparatami + Cissus ( jak dojdzie ) aż Power Flex się nie skończy, czyli koło miesiąca. Nie wiem tylko co dalej. Jak odstawiam to jakieś dolegliwości stawowe znowu się pojawiają.

Myślałem żeby w dzień treningowy brać Animal Flex po prostu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...