Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

http://andriasang.com/con1wm/mgs_patch_full_install/

 

 

Kojima Productions has confirmed that Metal Gear Solid 4's upcoming patch will include not just Trophy support but full install functionality as well.

 

While the Trophy support was confirmed earlier, the wording at the official site suggested that the install functionality would be limited to the game's package re-release. This is not the case

Odnośnik do komentarza

Juz sobie wyobrazam jak sie ludzie beda ponownie palowali z platyna za wszystkie emblematy. Nie wiem czy ktos kto skonczyl gre na big bossie bedzie chcial jeszcze raz przez to przechodzic.

 

Jeszcze na The Boss Extreme to jest przynajmniej wyzwanie, natomiast dla mnie kompletnie bez sensu było wrzucanie emblematu, wedle którego należało zakończyć grę z czasem powyżej 40 godzin, aby go zdobyć.

 

Jak tylko pojawi się puchar za zdobycie wszystkich emblemów to ja dziękuję. Wymiotę co się da i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
A trophy list has been leaked onto the web that may contain the official trophies for Metal Gear Solid 4. After a report at videogamer.com told us that the trophy patch will be arriving Monday, a possible trophy list emergered.

 

Although there is NO official word as to whether this list is legitimate, we could very well be looking at the trophy list we thought we'd never see.

 

There will also be included in the trophy patch, an installation of the game. A full one, so we won't have to install the game between Acts.

 

http://www.yourgamercards.net/index.php/news.html/_/gamingnews/sonynews/rumored-mgs-4-trophy-list-leaks-r1595

 

Lista Trophies

 

 

 

Bronze: 20 trophies

Sunny side up - Complete Morocco

Over Easy - Complete Peru

Over Medium - Complate Prague

Hard Boiled - Complete Shadow Moses

Free range - Complete Outer Haven

Sanguine - Defeat Laughing Octopus and Laughing Beauty

Choleric - Defeat Raging Raven and Raging Beauty

Melancholic - Defeat Crying Wolf and Crying Beauty

Dance with a Devil - Defeat Vamp

Gears in motion - Defeat Metal Gear Ray

Phlegmatic - Defeat Screaming Mantis and Screaming Beauty

Agenda agent - Defeat Liquid Ocelot

A mind of memories - Reach 100 flashbacks

Battery farmed - Collect all battery upgrades

Oops - Mistake a Haven soldier for a man

One Man Geneva Convention - Save all hostages in Peru

The camera loves ya - End a boss fight with a photoshoot

Robot buddy - Take a photo of the stalker in Prague

Not senile yet - Remember Otacon's password

Bromance - Let Liquid Ocelot perform his hidden move...

 

Silver: 9 trophies

Medal - Earn a vertical row of emblems

Insignia - Earn a horizontal row of emblems

SchmOctocamo - Acquire Stealth Camo

Ancient Chinese secret - Acquire Infinity Bandana

Season of Giving - Collect all Sunny dolls

Style of the Season - Collect all costumes and face camos

Chillout - Collect all iPod music

Still got it - Complete the MGS1 flashback with no alerts

Nuclear Playground - Survive all 3 minutes during the Gekko warehouse section in Shadow Moses

 

Gold: 5 trophies

Old Soldier - Complete the game on The Boss Extreme

Honorific - Earn the Big Boss emblem

One Man Army - Acquire all weapons and equipment

Green Collar - Earn 1000000 Drebin Points

You're pretty good - Don't get hit during one of the final boss fight rounds

 

 

Trofea nie będą retroaktywne

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem w trakcie pierwszego przechodzenia gry (2gi Chapter za mna) i juz moge stwierdzic, ze nie ostatniego. Sporo osob narzeka na sterowanie ale po wielokrotnym przejsciu 1, 2 i 3ciej czesci sterowanie nie stanowi dla mnie problemu (przyzwyczajenie?). Ilosc wstawek powala, ale oglada sie to swietnie biorac pod uwage, ze uwielbiam ta serie. Pamietam jeszcze jak w playerstation plus na jednej z ostatnich stron widnialy czasowki czytelnikow i w MGS na psx'a trzy pierwsze miejsca to bylo 2:15h na przejscie gry. Przechodzilem z takim czasem gre z 15-20 razy i nigdy mi sie nie nudzilo. Mam nadzieje, ze po przejsciu 4ki wciagnie mnie tak samo. Gram na normalu dla europejczykow (kto wymyslil ta nazwe...) i jezeli chodzi o skradanie, ktore jak dla mnie jest esencja kazdego MGS'a, to w 4ce zostalo strasznie ulatwione. Wrogowie nie reaguja jak przechodzi sie niemalze 10cm od nich, wystarczy sie czolgac tym smiesznym ass crawl i rozdawac kulki usypiajace. Za jeden motym Hideo powinien dostac wegiel. W pierwszym MGS ktos dostawal sraki i jak widac ta 'przypadlosc' przeszla tez do MGS4.

 

Mechanika ze Splinter Cell jest duzo lepsza ale z MGS spedzilem jakosc wiecej godzin (i nie nie chodzi mi o same przerywniki filmowe a gameplay). Nie obrazilbym sie w kazdym razie gdyby w kolejnych odslonach sterowanie zostalo dopracowane jak to chociazby z SP Conviction.

 

Btw po zobaczeniu co Raiden robi z tasakiem nie dziwie sie, ze powstaje MG Rising. Pytanie: czemu dopiero teraz?

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...