Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale na każdą obrazę, piszesz "mam gdzieś zaczepki". Najlepszą obroną na atak, jest po prostu zignorowanie :lapka:

Mam gdzieś schematy zachowań, robię co chce, piszę jak chce i nie przejmuje się. Poza tym nabijam posty. :P

 

@Kazub - jakbym nic nie robił to bym jak 4 lata temu wyglądał mój prześmiewco ulubiony. :)

Odnośnik do komentarza

A tak serio to nigdy nie lubię pytań o klatę. To mój najsłabszy punkt i rośnie naprawdę wolno. Teoretycznie jakiś mięsień w cycku mam, ale siła wycisku to idzie z tricepsa, które to wraz z łokciami mam dość kiepskie. Stąd sztanga wygrywa, ręce słabną przy większym ciężarze, chociaż lubię wyciskać.

Jakaś porada na plan treningowy na zwiększenie siły bez jednoczesnego zniechęcenia się? ;_;

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

ku.rwa wujek jest tragedia, nie wrzucaj więcej takich zdjęć bo to serio pośmiewisko, tam serio nie ma nic. Nie piszę tego żeby ci dopiec, ani też żeby cie zmotywować bo w ch.uju to mam, ale proszę nie każ nam na to patrzeć :/  chyba sam nie liczyłeś na brawa? a skoro nie liczyłeś na brawa to na co właściwie liczy człowiek wrzucając takie  coś? Sam obecnie formę sylwetkową mam nijaką bo blablabla... i foty nie wrzucam bo nie ma czym się chwalić. 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

A tak serio to nigdy nie lubię pytań o klatę. To mój najsłabszy punkt i rośnie naprawdę wolno. Teoretycznie jakiś mięsień w cycku mam, ale siła wycisku to idzie z tricepsa, które to wraz z łokciami mam dość kiepskie. Stąd sztanga wygrywa, ręce słabną przy większym ciężarze, chociaż lubię wyciskać.

 

Jakaś porada na plan treningowy na zwiększenie siły bez jednoczesnego zniechęcenia się? ;_;

Pompki.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Foteczka z Tropiciela (www.tropiciel.org).

11 godzin, 58 km pieszo.

 

Teraz 10 lipca startuje w Miasteczku Slaskim :F

 

 

Szczescie wypisane na twarzy %-)

 

13308555_1237906536227168_70938535797820

 

szacunek Wroner za tego tropiciela. Pomijajac juz limit czasowy, niewiele osob byloby w ogole w stanie przejsc na raz taki odcinek. Sam co roku na raty szlakiem sw. Jakuba nakruviam, wiec potrafie docenic taki wysilek. Szedles tak jak stoisz na zdjeciu czy miales jakis bagaz (ile kg)? Ze stopami dalo rade?

 

PS: z  geby mi troche Beara Gryllsa przypomiasz.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie sprawiasz wrazenie kogos kto uzala sie nad soba i szuka wymowek. I to zaden pocisk, tak odbieram niestety twoje posty tutaj.

Ja mam autoimmunologiczna chorobe ukladu pokarmowego, roznie bywa ale zapierdalam ile moge zamiast smecic.

 

ja pyerdole jacy wy jesteście tępi. to pozer i atencjusz. najgorszy typ pajaca. spyerdalaj leszczu to maks na co zasługuje, a nie jakies rady i rozważania  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...