Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

czy wam też GOW3 tak strasznie tnie animacje podczas pierwszego starcia z Zeusem gdy pandora próbuje niszczyć ogień ja to myślałem ze zaraz mi się zawiesi konsola tak się strasznie zacinała animacja podczas wstawek miedzy walkami, nie wiem czy jest to spowodowane nowym patchem 1.1, czy tylko ja mam takie objawy podczas grania... w drugim starciu animacja się uspokaja i wszystko wraca do normy ale ten moment dość długi dopóki nie wyjdzie na zewnątrz budynku to jest tragiczny

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem tak

 

 

 

Pierwsza głowa:

Chwytam pieski i "odkopuje" w cerbera. Jak zaczyna szarzować to double jump i odlatuje. Długo schodzi samymi pieskami, ale masz 100% HP.

 

Druga głowa:

Pieski + trochę RotS którego się uzbierało. Najważniejsze to załatwić Satyra.

 

Trzecia głowa:

Bicz Nemezis i napierdalam z R2. Po czymś takim satyry padną po 2-3 ciosach i cerber już z górki.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Wie ktoś czy te podarki bogów zeusa i gai,to zdobywa się na poczatku w sercu jej,czy podczas końcowej walki z zeusem?

 

Orzeł zeusa jest na początku gry.

 

 

Odnośnie Cerbera i satyr(ów):

 

Początek: naparzanie bez zastanowienia Cestusem, następnie wąż gorgony na satyra i łapanie piesków na przemian z łukiem. Kiedy pojawi się kolejna partia koziołków (po urwaniu drugiej głowy) staramy się zamienić w kamień przynajmniej jednego rogacza. Cestus i rozwalamy. I teraz bardzo ważne: jeśli zużyto RoS wcześniej można spokojnie rozpykać pozostałą dwójkę w następujący sposób - dwa razy skok, prawa gała w kierunku czystego pola i zaraz po lądowaniu łoimy z łuku. Powtarzać do rozwalenia byczego psa. Później już tylko chwyty na satyrze i koniec walki. Wbrew pozorom łuk zadaje fajne obrażenia. Należy w tej walce być cierpliwym i nie dać się zagonić w róg bądź między cerbera a kozła. Dwa razy skok plus prawa gała wydatnie w tym pomagają.

 

 

 

Dziś skończyłem poziom Titan i paradoksalnie najwięcej problemów sprawiła mi trzecia faza walki z Zeusem. Jakoś kijowo się ustawiał podczas gdy na Chaosie rozpykałem go za pierwszym podejściem...dziwne.

Cały czas nie mogę pogodzić się z tymi biednymi dodatkami. Czuję się oszukany i lekko sfrustrowany faktem, że Santa Monica dyskryminuje tych co kupili "podstawową" wersję gry.

Odnośnik do komentarza

Problem mam

 

 

Przed chwilą rozwaliłem Kronosa, tego takiego wielkiego dziada. Później tego co te bronie robi i teraz jestem w takim pomieszczeniu. Są tam dwie skrzynki na górze, na takich wiszących platformach. Po bokach są takie zwierciadła do których się wchodzi po takich linach. Najlepiej jakby ktos mi opisał krok po kroku jak przejsć ten pokoik.

 

Odnośnik do komentarza

Był tu dane w postacji filmiku.O ile inne skrzynki musisz pokombinować,tak te dwie musisz najpierw podnieść wajchą rampe,strzelić by otworzyła się brama,po linie wejść w zwierciadło i uruchomić dźwignie,później szybko zejść i strzelić jeszcze raz tak by hak rozwalił tą winde i skrzynie spadły na dół.

Odnośnik do komentarza

 

Zależy jak trafisz. Szczerze. Walczyłem z Zeusem na Chaosie już 4 razy i za każdym razem inaczej się ustawiał, spawnował klony czy ciskał piorunami. Największy problem miałem z nim na poziomie Titan. Cerber przy dobrej taktyce wysiada na pierwszym przystanku.

 

 

Platynka w tej grze to taki pewniak dla wszystkich. Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...