Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz już jakąś słuchawkę bluetooth która działa z Ps3 to nie warto. Bo po co.

 

Natomiast jeżeli dopiero zamierzasz nabyć to warto zainwestować (za 100 zł można wyrwać). Opcja mute, High Quality, stan informacji o baterii, poziom głośności. No i jakby nie było lepsza jakość rozmów, a już na pewno dla tych z którymi będziesz grał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Problem mam z tym (pipi)

 

Po trzech tygodniach hs'a odpalilem i mam mocna znieksztalcony głos. Wcześnioej było dobrze (gram z headsetem tylko w bc2). No i wchodze w ustawienie i miałem w modulatorze głosu ustawione na +1. Teraz dałem na Normalne i czy bedę miał normalny głos czy tez cos znieksztalci? Krótko mówiąc co zrobić żeby miec normalny głos? Taki jak przez telefon. Zależy to od kazdego głosu i każdy musi sobie dostosować headset żeby miał dobrze czy jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problem mam z tym (pipi)

 

Po trzech tygodniach hs'a odpalilem i mam mocna znieksztalcony głos. Wcześnioej było dobrze (gram z headsetem tylko w bc2). No i wchodze w ustawienie i miałem w modulatorze głosu ustawione na +1. Teraz dałem na Normalne i czy bedę miał normalny głos czy tez cos znieksztalci? Krótko mówiąc co zrobić żeby miec normalny głos? Taki jak przez telefon. Zależy to od kazdego głosu i każdy musi sobie dostosować headset żeby miał dobrze czy jest na to jakiś sposób?

 

Hahaha...myślałem,że (pipi)ne jak cię usłyszałem przez Headseta xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 mam problem z hs bowiem ni chulery nie chce działać, w instrukcji pisze aby podłączyć kablemi jak zielona lampka zaświeci to działa jak czerwona to nie działa(nie muszę chyba mówić jaki kolorek wyskoczył), a za bluetooth to migają te dwie lampki w hs i czekam dwie minuty, a na ps3 ciągle wyszukuje, co robię źle? 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

mam problem z hs bowiem ni chulery nie chce działać, w instrukcji pisze aby podłączyć kablemi jak zielona lampka zaświeci to działa jak czerwona to nie działa(nie muszę chyba mówić jaki kolorek wyskoczył), a za bluetooth to migają te dwie lampki w hs i czekam dwie minuty, a na ps3 ciągle wyszukuje, co robię źle?

 

A jakiej firmy masz headset?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapewne ten od Sony. Mi na poczatku tez nie lapal po kablu. Najpierw wlacz HS, nastepnie daj wyszukaj (ewentualnie na odwrot). Mi na kablu zsynchronizowal jak juz mialem zarejestrowany HS.

 

Jak dobrze pamiętam, to po podpięciu kablem trzeba przytrzymać główny przycisk przez 5 s i powinien go wyszukać już na zawsze :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Eeee, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak wgrywaniem sterowników na konsoli. Prawdę powiedziawszy to się chyba raczej nie da ;)

 

Odpal konsolę, niech Ci wykryje Twój sprzęt. Dla pewności czy faktycznie słychać odbiór wejdź do opcji modulacji głosu (wyżej niżej). Pobaw się chwilę. Jeżeli tam działa to w grach tez powinno. Może gra ma opcję "Voice-over ON/OFF ". Jeżeli w opcjach modulacji głosu nie wykrywa Ci dzwięku to może coś nie tak z mikrofonem samym w sobie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...