Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
Teraz, Tokar napisał:

  

Pie rdoli mnie to :cool: Na razie potwierdzone jest tylko dla G7 "w połowie roku", czyli pewnie w listopadzie. No wspaniała jest to firma, ale z jakichś powodów ich telefony po roku są o 1/3 tańsze od analogicznych szajsungów.

 

 

Odnośnik do komentarza

@Tokar

https://www.lge.co.kr/lgekor/contents/mobile/swUpgradeDetail.do?swSeq=1070

 

Planowane aktualizacje na II kwartał 2019, jechane translatorem:

Cytat

V30, aktualizacja wydajności V30S

  • - Planowane uaktualnienie Pie OS

 

Wiesz, sam używam LG i jestem względnie zadowolony xD

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Tokar napisał:

Wszystkie fity, slimy, maxy, plusy i lajty są chuja warte, no chyba że jara cię w najlepszym razie średniopółkowy telefon nawiązujący stylistyką do flagowca.

 

Po prostu szukam czegoś ok. 1000zł, co będzie działać jako-tako, bez gierek. Po banicji Huaweia LG mi się rzuciło w oczy.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a no :D

Idealnie tydzień temu kupiłem tego p30 pro co tutaj się pytał i chuy w dupę. Jestem nim zachwycony, jest rewelacyjny, ale sam nie wiem co robić. Nie było takiej sytuacji wcześniej, więc nie mam pojęcia jak realnie to wpłynie na użytkowanie go za powiedzmy rok, jak nie będzie oficjalnego wsparcia no. 

Można telefon odpakowany, używany tydzień, bez folijki ochronnej itd oddać? W sensie no przez neta kupiony, teoretycznie mam 2 tygodnie, ale więcej szczegółów nie znam...

NIE CHCEM GO ODDAWAĆ, za(pipi)isty jest ;/ 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2019 o 12:00, Shago napisał:

 

Po prostu szukam czegoś ok. 1000zł, co będzie działać jako-tako, bez gierek. Po banicji Huaweia LG mi się rzuciło w oczy.

 

Moja kupiła sobie ostatnio Honor 10 lite i jest zadowolona (przesiadkę zrobiła z Iphone SE). 

 

Używa go tylko do robienia foteczek i obsługi instagrama. W gierki żadne nie gra.

 

2 lata powinien wystarczyć.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Xperia Z2 w 2018 dawała radę mimo Marshmallowa. Dopóki aplikacje wspierają danego Androida to nie ma co biadolić, w 2019 ogromna część aplikacji z Play Store nadal śmiga nawet na Kit-Kacie.

 

Zagwozdka pojawia się dopiero w przypadku modeli, które jeszcze się nie ukazały - tutaj może być kiepsko i trzeba obserwować rozwój sytuacji, jeśli ktoś naprawdę koniecznie chce mieć telefon od hłałeja.

Odnośnik do komentarza

No będzie dużo ciężej bo:

 

Cytat

Update 7: Carriers dropping Huawei

UK carriers EE and Vodafone have dropped Huawei phones from their 5G launch plans. Both carriers were planning to launch the Huawei Mate X 5G with their 5G network rollout. The carriers point to long-term usability for their customers as a reason for pulling the device.

On top of the UK carriers, SoftBank in Japan and Chunghwa Telecom in Taiwan have also dropped Huawei devices, including the Huawei P30 Lite and Huawei P20 Lite. South Korea’s KT is also considering halting sales and NTT Docomo in Japan has halted pre-orders of the Huawei P30 Pro.

 

A tu jest prawdziwa bomba:

 

Cytat

[Update: Confirmed] ARM has reportedly suspended business with Huawei, jeopardizing future Kirin chips

 

Jak to się utrzyma to będzie im bardzo trudno. Wiadomo, to chiny i patenty to tam nie jest taki "twardy" temat jak na zachodzie. Ale jak będą je łamać to ich sprzęt nie dojedzie do zachodu.

 

Bardzo słabo bo może zabraknąć bardzo dużego gracza na rynku a to zawsze źle z perspektywy konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Xperia Z2 w 2018 dawała radę mimo Marshmallowa. Dopóki aplikacje wspierają danego Androida to nie ma co biadolić, w 2019 ogromna część aplikacji z Play Store nadal śmiga nawet na Kit-Kacie.

 

Zagwozdka pojawia się dopiero w przypadku modeli, które jeszcze się nie ukazały - tutaj może być kiepsko i trzeba obserwować rozwój sytuacji, jeśli ktoś naprawdę koniecznie chce mieć telefon od hłałeja.

 

spoko, tylko cymes polega na tym, że Huawei oprócz guwniaków za 800-1100 zł wszedł też na rynek z telefonami po 4000 zł. brać telefon za 4 klocki wiedząc, że pewnie nie będzie do niego aktualizacji?

 

no słabo. biorąc na premierę p20 pro czy teraz p30 czułbym się wyruchany

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W Empiku do kupienia jest LG Q7 za 680zł, do tego mam bon na 200zł, więc telefon mogę mieć za 480zł. Brać? Cena w X-komie, badź media expert 849zł. Mają jakąś promocję na smartfony, więc chciałem coś kupić. Potrzebuję po prostu jakiegoś średniaka, co by przeglądać internet, odpisać na messangerze, pooglądać Youtube i posłuchać spotify, żadne gierki.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...