Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Skotnik napisał:

 

Powiedz mi, jak masz zabezpieczony ekran? Zwykłe szkło? Jak działają szkła jak krawędzie są obłe? Do s7 edge kupiłem kiedyś, było chuyowe na maksa, miałem jakieś 3h na ekranie i wy(pipi)ałem.

Ktoś ma doświadczenie z tymi szkłami "full glue"? 

Nie mam pomysłu jak ten ekran zabezpieczyć. A że teraz prawie wszystko fony mają zaokrąglone brzegi to pytanie dość uniwersalne i do wszystkich 

 

Folie 3mk arc 3d, idealnie docięte, z zaokrągleniami, trzymają się bardzo długo, nie odstają, nie wpływają na dotyk 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2019 o 06:49, marbel007 napisał:

PS. Zakładaliście te konto Huawei, do jakichś dodatkowych aplikacji? Jest tam co dobrego? Trochę mam obawy przed chińskimi szpiegami.

Wyłącz powiadomienia jak jakaś aplikacja ciągle płacze o to konto i z bani, nic ciekawego nie oferują w stosunku do tego, czego chcą.

Odnośnik do komentarza

Tak się rozglądam za telefonem i widze że ten Asus Zenfone 6 to niezły powód by zdradzić LG, dobre osiągi, fajne rozwiązanie z aparatem, chociaż to gadget, super bateria, i dobra cena.

Macie inne propozycje do 2500? Więcej na telefon nie wydaje, chociaż i tak  co 2-3 lata coraz więcej.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze nigdy tego nie napisze, ale ten Xiaomi Mi Mix3 z nagrywaniem 1080p w 960fps i 4K w 60 fps to juz jest taki Hollywood, ze 21 wiek sie chowa.

 

Tutaj 720p w 960 fps na SXP XZP, czyli polowa tego, co moze XMM3:

 

 

Gimbal i juz widze te kadry przy rzucaniu ryzem w pare mloda przy wyjsciu z kosciola lub slow mo na dupe tancerki przy kizomba. :obama:

Odnośnik do komentarza

To nie tylko sklep, ale usługi tak samo. Nie wspominając o aktualizacjach itp. Oczywiście mogą używać open source i ich telefony będą sprzedawane w takim stanie jak są w Chinach. A to raczej jest średnio zachęcające.

Nie wiem czy jest jakiś plan B, ale to imo z leksza wyrok śmierci na ich telefony w EU i USA.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2019 o 14:07, milan napisał:

Tak się rozglądam za telefonem i widze że ten Asus Zenfone 6 to niezły powód by zdradzić LG, dobre osiągi, fajne rozwiązanie z aparatem, chociaż to gadget, super bateria, i dobra cena.

Macie inne propozycje do 2500? Więcej na telefon nie wydaje, chociaż i tak  co 2-3 lata coraz więcej.

oneplus 6t lub 7

Odnośnik do komentarza

No i super, w domu dwa hułałeje, które zaraz się okażą bezużytecznymi cegłami, bo przez wojenki polityczne stracą wsparcie dla aktualizacji. 

I co teraz niby należałoby kupić? Może przepłacić 2x za Samsunga czy może kupić średnią Motorole? Przecież nie kupię Apple :yao:

Przecież taki ruch Google to zabójstwo dla rynku. Ciekawi mnie przy tym jak się to ma do zapewnień producenta, że wydane telefony będą miały wsparcie dla kolejnych wersji Androida? 

No tak się nie robi :mad:

 

 

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze. Od momentu pojawienia się szumu na temat szpiegowania poprzez swój sprzęt i umieszczania w nim backdoorów Huawei nie zrobił nic w kierunku transparentności tylko zaczął pompować kasę w marketing. Wg mnie dobry ruch, który trochę usadza skośnookich w szeregu. 

Odnośnik do komentarza

Usługi Google dają np. Powiadomienia, lokalizację itd. Sam core androida jest open source i każdy może go skompilowac i odpalić ale bez tych usług z punktu widzenia klienta nie da się tego użyć. Musiałby ktoś wrzucić tam jakiś odpowiednik. A jeśli chodzi zakaz jest w USA to dotyczy firm z USA więc ciekawe kto im pomoże teraz? 

 

Dobrze by było spojrzeć na sprawę inaczej. To ogromna firma, co stanie jak się wkurzył chiński rząd? Pewnie z 90% elektroniki tam powstaje. Co jeśli wprowadzą jakiś dodatkowy podatek/opłatę? Co jeśli zabraknie jakiegoś tranzystora i zacznie się walka cenowa żeby go kupić? To nie będzie takie proste jak wygląda w tej chwili. Huawei jest w top 3 producentów telefonów na świecie. 

Odnośnik do komentarza

Nemo bardzo dobrze pisze, to działa w dwie strony. Po pierwsze wlasnie huawei jest jednym z największych dostawców telefonów i to, że tam jest android z ich usługami też procentuje dla googla przez sprzedaż,  ruch na sklepie itd, oni na tym zarabiają. Do tego jak wiadomo bardzo wiele rzeczy jest made in china i dlatego przez amerykanów może i nam się oberwać przez podniesienie cen komponentów, ceł,  transportu i podatków na dane produkty wyprodukowane w chinach. Dlatego myślę, że lepiej by było gdyby się dogadali huawei z usa.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

No i super, w domu dwa hułałeje, które zaraz się okażą bezużytecznymi cegłami, bo przez wojenki polityczne stracą wsparcie dla aktualizacji. 

I co teraz niby należałoby kupić? Może przepłacić 2x za Samsunga czy może kupić średnią Motorole? Przecież nie kupię Apple :yao:

Przecież taki ruch Google to zabójstwo dla rynku. Ciekawi mnie przy tym jak się to ma do zapewnień producenta, że wydane telefony będą miały wsparcie dla kolejnych wersji Androida? 

No tak się nie robi :mad:

 

 

 

4 godziny temu, milan napisał:

A dopiero co kupiłem tablet T5 dla dzieciaków :nosacz2:

 

Czego nie rozumiecie w stwierdzeniu PRZYSZŁE PRODUKTY?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, _Be_ napisał:

 

 

Czego nie rozumiecie w stwierdzeniu PRZYSZŁE PRODUKTY?

Oho, człowiek trigger się odpalił :dynia:

Jakbyś poczytał dalej to zrozumiałbyś, że padło pytanie o to jakie marki teraz należałoby rozważać w związku z taką polityką Google. 

Ale zwracam honor, nie doczytałem info o wsparciu produktów już obecnych na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Jakbyś poczytał dalej to zrozumiałbyś, że padło pytanie o to jakie marki teraz należałoby rozważać w związku z taką polityką Google

 

Po pierwsze tu nie chodzi o poltykę google bo myślisz, że im to jest na rękę? Tutaj chodzi o sytuacje między USA a Chinami, Trump podpisał dekret i tyle a Google i MS będą musieli się co do tego dekretu dostosować. 

 

Myślę, że biorąc pod uwage geopolitykę i stosunki USA i Korei Południowej to Samsung jest bezpieczną opcją :usmiech:

 

I nie wiem co masz na myśli z triggerem skoro pisze informacyjnie, że zakupione do tej pory urządzenia bedziecie mogli używać tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Tereska mej juz wydała oświadczenie ostatnio, że będą blokować budowe masztów 5G przez huaweja. Czyli zrobi sobie ktoś inny monopol i dowali ceny na obsługę 5G. 

 

Telefony hamwej nigdy mnie nie grzały, kojarzyły mi się telefonikiem dla biedaków i yanuszy. Ale wkład w rynek swój miały i robiły zdrową konkurencje dla innych marek. 

Swoją drogą ktoś ładnie tam podpłacił pod stołem, żeby zniszczyć hapweja w US. 

 

 

Odnośnik do komentarza

@_Be_

To nie dotyczy tylko przyszłych produktów. Każda aktualizacja androida dla telefonu wymaga certyfikacji w Google - tego obecne telefony nie dostanę również. Będą działać na tych wersjach które są obecnie. Będzie działać Sklep na nich itd, ale aktualizacji systemu nie dostaną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...