Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Zona wziela sobie neo v. Fajny. Po samsung monte xd bedziesz za(pipi)iscie zadowolony, szybko dziala, jak to z androidem mozesz wiele zrobic ale nie musisz, bateria wytrzymala 3 dni bawiac sie duzo netem itd. Na pewno lumi bym nie bral w tym zestawieniu

Odnośnik do komentarza

W najbliższym czasie planuję zmienić mojego SE C510 na jakiegoś dotykowca. Telefon ma być nowy do 420 zł, naljepiej z androidem.

Telefon głównie bedzie słuzył mi do rozmawiania, smsowania, słuchania muzyki i przeglądania neta. Czasami tez zagram w jakąś grę oraz zrobie zdjęcie.

Osobiście zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy Mini, SE Xperia X8 oraz LG Swift, który z nich jest najlepszy?? A może jest coś podobnego/lepszego w tej cenie??

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza

Jak na swoją cene to Galaxy Gio prezentuje sie calkiem dobrze, lecz nie jestem jakos specjalnie wymagajacy (pewnie dlatego, ze to bedzie moj pierwszy smartfon) i najbadziej przekonany jestem do SE X8, ale pewnie dlatego, ze moich kilka ostatnich telefnow to wlasnie byly SE.

 

Mam kilka pytan co do X8

1. Czy rzeczywiscie ten tel ma kiepski aparat?? jak sie ma w porownaniu do tego z K800i czy C510I??

2. Podobno X8 lubi sie przycinac, czy po aktualizacji oprogramowania ten problem zniknie??

Odnośnik do komentarza

Co do aparatu opinie są podzielone, co do działania systemu: 256 MB to jednak bardzo mało dla nowszych wersji androida, kilka aplikacji w tle i telefon zwalnia. Aktualizacja nic nie da, są jednak custom romy, które nieznacznie poprawiają działanie sprzętu przez wywalenie niepotrzebnych rzeczy, czy też optymalizację zarzadzania pamięcią.

 

A tak właściwie znajomy ma kompletnie nieaktualizowaną x8 i nie narzeka, a nawet chwali.

Odnośnik do komentarza

Zależy do czego chcesz jej używać.

 

Edit:

kokosów na niej nie zbijesz, a za uzyskaną cenę nic nowego z andkiem raczej nie kupisz, ale jeżeli chcesz dopłacić do czegokolwiek to odpowiedź brzmi: brać -> opylić -> dopłacić -> coś kupić :)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

W najbliższym czasie planuję zmienić mojego SE C510 na jakiegoś dotykowca. Telefon ma być nowy do 420 zł, naljepiej z androidem.

Telefon głównie bedzie słuzył mi do rozmawiania, smsowania, słuchania muzyki i przeglądania neta. Czasami tez zagram w jakąś grę oraz zrobie zdjęcie.

Osobiście zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy Mini, SE Xperia X8 oraz LG Swift, który z nich jest najlepszy?? A może jest coś podobnego/lepszego w tej cenie??

Popatrz na Sony Ericsson Live With Walkman. W tej cenie nie ma chyba nic lepszego (Android 4.0.4).

Odnośnik do komentarza

Kupilbym SGS3 ze wzgledu na lepszy ekran i pozniej ze wzgledu na lepszy procesor. Jesli ktos ma wydac ostatnie swoje pieniadze na telefon, to lepiej kupic SGS2 ale jesli kogos to nie boli, to wychodze z zalozenia, ze lepsze kupic nowsze i troche lepsze niz starsze i troche gorsze, nawet jesli oba sprzety sa podobnie swietne.

Odnośnik do komentarza

Popatrz na Sony Ericsson Live With Walkman. W tej cenie nie ma chyba nic lepszego (Android 4.0.4).

Mógłby się jakiś posiadacz tego telefonu wypowiedzieć na jego temat?

Da się w miarę wygodnie przeglądać na tym neta? Jako mp3 da radę zastąpić mi sanse clip, ew. czy po prostu dobrze gra?

Czytałem też, że ekran jest gorszy od xperii z tej samej półki cenowej, jak ekran wypada w pełnym słońcu? Cudów się nie spodziewam, wystarczy, że będzie dało radę przeczytać smsa ;]

Odnośnik do komentarza

Kończy mi się umową i zastanawiam się jaki telefon wybrać:

Sony Ericsson Xperia Neo V

Samsung Galaxy S Plus

Samsung Galaxy Ace 2

 

Zastosowanie: gry, internet, muzyka, filmy. Ze szczególnym naciskiem na gry :-)

 

Edit: przesiadka z Nokia 500

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

kazdemu kto chce uzywac telefon do grania, filmow, muzy, zdjec, neta itp. polecam szajsunga galaxy note. po kilku godzinach obcowania nie wydaje sie za duzy i teraz nie przesiade sie na nic mniejszego. perfekcyjna wielkosc. Uwielbiam rysowac a scetchbook do pena mnie bawi nieziemsko. mnogosc mozliwosci. Machinarium na penie wymiata. gry typu nba jam czy Backstab wygladaja oblednie. podlaczanie tego do tv z padem do ps3 podobno tez daje rade, nie probowalem. dlamnie nie ma niczego lepszego na rynku.

Odnośnik do komentarza

Pomysł świetny, ale wykonanie... to raczej nie ten przedział cenowy :whistling:

A z tych trzech, które wymieniłem?

 

Zastanawiam się nad Ace 2: sporo pamięci 768 MB RAM ( bez grzebania dostępne 512MB) i procesor 2X800 Mhz ( ale czy 2 rdzenie rzeczywiście robią jakąś różnice, czy to sciema ?)

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z grami takimi jak: Order and Chaos/ Dungeon Hunter/ Modern Combat/NOVA/ Asphal 6 HD / 9MM / Dead Space / ME Infiltrator / Pro Evo 11&12 / Fifa?

Które z nich działają na Ace 2?

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...