Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Ok biore prawdopodobnie Neo v, mam parę pytań:

 

- co z systemem? jest tam android, co zrobić po kupnie, aktualizować, zrootować, czy co, nigdy nie mialem androida, pytam bo:

- pogram na tym w emulator psxa i gry kupowane na torrentach?

- czy jest jakas darmowa nawigacja z mapami wgranymi na komóre? nie mam internetu wykupionego, yebie mnie w wersji mobilnej raczej

- gdzie poczytam o androidzie, w miare bezbolesnie chce wejsc w temat bawienia sie nim

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie masz żadnych pakietów internetowych wykupionych to daruj sobie w ogóle androida, można by rzec, że istotą tego systemu jest połączenie z internetem.

 

Z tego co piszesz potrzebujesz telefonu przede wszystkim do grania, w takim razie nie lepiej używane psp kupić?

Odnośnik do komentarza

dokladnie jak chcesz do gier i emulacji to lepiej kupic psp tym bardziej ze teraz kazde psp bez problemu da sie przerobic nawet e-1000 co kosztuje grosze ;) nie ma sensu sie meczyc na telefonie ;) ja ostanio na telefonie gralem w metroid fusion ale brak przyciskow naprawde jest dosc irytujacy dlatego sam teraz mysle nad zakupem psp street zeby wszystkie emulatory wrzucic do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nie, źle mnie zrozumieliscie, zle sie wyraziłem.

Te gierki traktuje jaki mini dodatek, telefon biore bo ma w miare aparat i filmiki w hd, i ogolnie mi sie podoba.

Android bedzie mogl się laczyc u mnmie w chacie przez wifi, polaczenia na biezaco nie potrzebuje.

 

psp mam, chodzi mi bardziej teraz o tą nawigacje, czy da rade wgrac na stałe mapy, ale i to mnie w sumie wali, wole papierowe mapki ;]

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Rozwaliłem sobie właśnie poczciwego Magica, polećcie mi coś do 500 stów:

 

- głównie do przeglądania neta, ale chciałbym też żeby stabilnie i szybko chodził

- fajnie jakby bateria trzymała przynajmniej jeden dzień (Magic wytrzymywał tylko 8h lol)

- rootowalny

 

 

dzięki

Odnośnik do komentarza

Chcesz smartfona przede wszystkim do przeglądania sieci i baterię, która wytrzyma 3 dni (!)... zabawne bardzo.

 

Najdłużej bateria ci będzie chyba trzymać w Nokiach (np. 700) i Blackberry. Pozostałe telefony to konieczność codziennego ładowania, przy ostrym użytkowaniu czasami 2 razy dzienne trzeba do źródełka podpiąć. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Samsunga Wave 3 i powiem wam, ze jestem pod wrazeniem. System dziala plynnie, wszystko chodzi szybko i bez zamulania, ekran wiekszy niz w iphonie i gdyby nie rozdzialka i 'ziarno' to poza tym uwazam, ze to telefon pierwsza liga jesli ktos szuka tylko fona do dzwonienia i pisania. Obudowa Alu, bardzo dobra jakosc wykonania, dobrze lezy w dloni i przede wszystkim dziala bez zarzutu i plynnie. Jestem ciekaw ile wytrzyma bateria tylko przy sporadycznym dzwonieniu i smsach bo tak to nic innego w tym telefonie nie bedzie robione.

Odnośnik do komentarza

Do dzwonienia i smsów najlepsza byłaby

nokia-3310-troubleshooting.jpg

 

No chyba, że to tak jak w tej idiotycznej reklamie Blackberry, w której jest rozmowa w sprawie jakiegoś kontraktu, zleceniodawca ma już spuścić typa w kiblu, ale nagle zauważa, że gość ma słuchawkę Blackberry i nagle zmienia zdanie. W takim wypadku mam dla ciebie złe wieści. Na spotkaniach biznesowych raczej nie zrobisz furory chu/jowym łejwem z kaleką badą na pokładzie :(

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wziałem neo v i pakiet 500 mb miesiecznie.

 

Jestem bardzo zadowolony.

 

Zombiebooth mnie roz(pipi)iło z marketu, myslalem ze zrobie zonie zdjecie i przerobi ja na zombie, a tu (pipi)a prawie zawał xDDDD

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Samsungi Wave (1,2,3) były porządnie wykonane (zwłaszcza jedynka..), ale glówny problem leżał po stronie systemu.. jak teraz to wygląda?

 

No system jest ch ujowy bo nie ma apek, tweakow i innych takich i jako, ze telefon byl w ramach wymiany matce z zarznietej juz nokii luny to dla niej byl idealny - ladny, dobrze zrobiony, duzy ekran, szybko dzialajacy interfejs i w sumie jako, ze bada nie jest konfigurowalna i nie mozna nic wgrywac to tez mamuska nic w nim nie napsuje i nie poinstaluje bo i tak nie wie o co chodzi. Uznalem po licznych recenzjach, ze zamkniety system bedzie dla niej najlepszy bo android sie zmarnuje a z jego dzialaniem jest roznie w zaleznosci od modelu. Tu jest podobnie jak w iphonie, zamkniety system dostosowany do szybkiego procesora wiec wszystko chodzi elegancko. Ma smsy, ma dzwonienie, ma aparat aby robic zdjecia jakims zwierzatkom wiec byl to dobry wybor.

Odnośnik do komentarza

Mi 500mb zazwyczaj starczy na 2 tygodnie, a przeglądam tylko fb, forum i z jakieś dwie strony.

Nie wiem jak Ty to robisz ;) przegladam na telefonie forum, facebooka, instagram, odbieram maile, codziennie rozmawiam na skype glownie przez 3G i jeszcze nie udalo mi sie przekroczyc 500MB a pakiet mam 1GB ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...