Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Bayonetta jest spoko. Szczególnie jeśli chodzi o combat i fakt, że gra nie potrzebuje żadnego świrniętego DLC. Wszystko jest do odblokowania w grze właściwej. Tak jak było kiedyś.

 

Demon's Souls jest aż tak trudne jak mawiają?? Mam chrapkę na killera (choć nie lubię RPGów), a słyszałem, że gra wynagradza starania.

Odnośnik do komentarza

Demon's Souls jest aż tak trudne jak mawiają?? Mam chrapkę na killera (choć nie lubię RPGów), a słyszałem, że gra wynagradza starania.

 

Aż tak trudne jak mawiają nie jest. Wiadomo wszystko zależy od grania, ale nie jest to najtrudniejsza gra, w którą grałem, na pewno. Początek trochę miażdży może zniechęcić, ale później właściwie jest coraz łatwiej. Wiemy jak walczyć, rozgryzamy system.

Gra wynagradza starania, jednak głównie poprzez olbrzymią satysfakcję z walki ze światem gry i... samym sobą. Wiele ekwipunku znajdowanego nie ma, jeśli chodzi o ten typ wynagradzania. Choć niektóre uzbrojenie wygląda po prostu przekozacko.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie gdzie kupić Everybodys Golf World Tour za rozsądną cenę? Tak do 60 zeta z przesyłką. A może jakiś inny golf jest podobnie "user friendly", w ostateczności inną grę sportową w podobnej cenie z prostą obsługą (Fifa, PES i NBA odpada) , chyba że NBA Homecourt dobre to?

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

pewnie już coś takiego było ale 121 stron przeszukać to......

 

 

gta IV complete edition vs red dead redemption ?

 

interesuje mnie głównie klimat i długość rozgrywki. Odrazu napiszę że dodatek do rdr mnie nie interesuje, nie lubie zombiaków itp.

 

co polecacie ?

 

ps: najprawdopodobniej na "przegrany" tytuł zdecyduję się później bo wg mnie oba są warte ogrania, ale na ten moment mogę sobie pozwolić tylko na jedną :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...