Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

GTA V czy The Last Of Us?

 

Ciężka sprawa... Zależy, co kto lubi. Ja ograłem to w kolejności wychodzenia i obydwoma tytułami byłem zachwycony.

Muszę jednak przyznać, że po The Last of Us, fabuła w GTAV wydawała mi się taka banalna i prymitywna...

Jak dla mnie powinieneś brać obydwie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie pakiet Dead Island - bardzo podobne w swych założeniach gry, ale do mnie bardziej przemawiają zombiaki od Techlandu oraz to, że gra nie jest shooterem (choć również można postrzelać). Tony miodu wśród przepięknych, rajskich widoków, oraz tony zaszlachtowanego, zgniłego mięsa - mniam :D

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat: albo wezmę Demon's Souls z Puppeteerem albo z Lords of Shadow 2... w każdym razie Soulsy już i tak zakupiłem.

 

Forumku, proszę o porady.

 

Najważniejsze, że wziąłeś Demon's Souls, cała reszta się nie liczy ;)

Gdybym miał patrzeć ze swojego punktu widzenia, to pewnie wziąłbym drugą część przygód Gabriela Belmonta, choćby po to, żeby zobaczyć, jak się dalej rozwinęła historia, oraz by się przekonać, czy sequel został skopany tak bardzo, jak twierdzą niektórzy (demko mi się podobało).

Odnośnik do komentarza

Technicznie slaba, gameplay lekko sprzed paru lat. Takze jak wlasnie splintera skonczyles to nie zachwycisz sie.

 

Jednak mnogosc sciezek, dialogow, zakonczen daje rade bardzo. Warto za te kilkanascie PLN sprobowac.

 

+1

 

Spodziewałem się czegoś gorszego po przeczytaniu paru recenzji, jednak zostałem pozytywnie zaskoczony i skończyłem ją z przyjemnością. Poza tym obecnie kosztuje grosze.

Odnośnik do komentarza

Witam,

miałem ostatnio trochę przerwy od grania i nadrabiam zaległości. Ostatnio skończyłem MGS4, Beyond, TLOU i teraz zaczynam grać w Batmana.

Chciałbym sobie zrobić przerwę od przygodówek/gier akcji i nabrałem ochotę na jakiś RPG.

 

Zastanawiam się nad South Park, Ni no kuni i FF X HD. Tylko, że FF chyba na razie odpuszczę, bo na początek wolałbym coś krótszego. Skyrim, Fallout3 i Mass Effect odpadają.

 

Możecie coś polecić? :)

 

edit: Dark_Pharmacist, WrednyPL - dzięki za pomoc :) W takim razie najpierw zabieram sie za FF X/X-2.

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...