Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardziej przypadła do gustu druga część Black Opsów jeśli chodzi o multi. Fajniejsze mapki, schludniejszy wygląd HUDa itp - drobiazgi, ale jakoś lepiej mi się odbierało tą część.

Oprócz typowego PvP ma również świetne zombiaki, w których spędziłem trochę czasu, próbując wbić wszystkie trofea (z podstawki, bo cena DLC to zdecydowana przesada). W każdym razie to tylko moja opinia - wcale nie twierdzę, że pierwsze Black Ops jest słabsze - po prostu więcej czasu spędziłem w BO2, więc z sympatii polecę tą część :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprawdź też serię Borderlands jeśli nie miałeś okazji zagrać, dość specyficzne i na pewno nie każdemu podpasuje ale jak się wciągniesz to będziesz miał rozrywki na dłuuuuugie godziny. RAGE też niezły tytuł tylko technicznie trochę słabo, ale grało się całkiem fajnie. :)

Odnośnik do komentarza

Jakie najlepsze fpsy z dobrą kampanią singlową? oprócz codów i bfów. Aktualnie biorę Crysisy i Killzone'y. Może ktoś coś poleci mniej znanego, albo cokolwiek

 

Metro Redux. Lepszych FPS-ów na PS4 i XO niż te dwa cacka nie będzie do premiery nowego Deus Ex albo nawet do kolejnego Metro.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ostatnio skonczylem Resistance 3 takze polecam bardzo jesli szukasz fajnego singla bo od multi to pozamykali serwery. Zacznij grac na hardzie, bo normal zbyt latwy. R3 ma ciekawe bronie ktore mozesz pakowac jak w Ratchetach, grafa tez niczego sobie, raz mega swietnie innym razem juz tylko spoko. Warto zagrac. Dla pewnosci mozesz ograc sobie demko z psn ja wlasnie nim sie podjaralem i kupilem.

Odnośnik do komentarza

 

Jakie najlepsze fpsy z dobrą kampanią singlową? oprócz codów i bfów. Aktualnie biorę Crysisy i Killzone'y. Może ktoś coś poleci mniej znanego, albo cokolwiek

 

Metro Redux. Lepszych FPS-ów na PS4 i XO niż te dwa cacka nie będzie do premiery nowego Deus Ex albo nawet do kolejnego Metro.

 

 

To jest temat związany z grami na ps3.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Be_

Są teraz w promocji i nie wiem na co się szarpnąć: Murdered Soul Suspect czy Castlevania Lords of Shadow 2?

 

Grałeś w Lords of Shadow 1? Jesli ci się podobała to warto/niewarto. Warto bo to bezpośredni sequel i całkiem przyzwoita gra z ukłonem do Symphony of the Night z zje.banymi levelami w współczesności, a niewarto bo pierwszy Lord był grą znakomitą i można zepsuć sobie dobrą opinie bo gra nie dorasta do pięt poprzedniemu tytułowi. 

Odnośnik do komentarza

W PeeSeSach wskoczyły fajne promocje i mam pytania.

 

1. Earhworm Jim HD czy Strider? W pierwszego grałem na emu Snesa i mi się podobało, w drugiego grałem demo i nawet mi podeszło, ale bez podjarki.

 

2. Który dodatek Battlefield 3 warto chapnąć? Słyszałem, że tylko w close quaters czy jakoś tak ludzie grają i na reszcie pustka. Nie chcę B4, bo na ps3 to crapiszcze pod kątem grafy, a dla mnie FPP musi być dobre graficznie. Battlefield 1943, to dodatek do B3? Warto? Są jeszcze inne fajne gierki, ale jak mam możliwość to biorę płytkę także odpadają :)

Odnośnik do komentarza

Sego czasu ostro grałem w 1943, ale wtedy serwery były pełne. Ostatnio grałem z rok temu to też było trochę ludzi, ale już się ta gra zestarzała i na dzień dzisiejszy raczej nie polecam, chyba, że jest jakaś dobra cena.

 

Co do gry, 3 klasy z różną bronią i 3 mapy, później dodali czwartą, bitwa powietrzna :D Jak pamiętam to jest tylko jeden tryb, przechwytywanie flag i utrzymanie jak najdłużej, po jednym czołgu i jeppie i jazda :)

Odnośnik do komentarza

2. Który dodatek Battlefield 3 warto chapnąć? Słyszałem, że tylko w close quaters czy jakoś tak ludzie grają i na reszcie pustka. Nie chcę B4, bo na ps3 to crapiszcze pod kątem grafy, a dla mnie FPP musi być dobre graficznie.

 

Zdecydowanie Close Quarters, bo daje najwięcej zabawy - zerżnięte to z "Zabaw z bronią" z Black Opsów, ale daje masę frajdy. Reszty nie tykać (ja kupiłem wszystkie, ale żałuję), a najdalej trzymać się od Armored Kill, które na PS3, z racji małej ilości graczy, jest zupełnie niegrywalne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...