Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wcześniej grałem w demo a wczoraj dostałem pełna wersję. Cóż, w demie była połowa drugiego etapu, teraz udało mi się przejść etap pierwszy, drugi i cześć trzeciego.

Pierwsze co rzuca sie w oczy to lekka chaotyczność w trakcie walki z więcej niz kilkoma przeciwnikami, trudno wtedy złapać coś gripem i rzucić, lepiej jest używać miecza świetlnego. Chociaz zaczę tego juz comba nie da sie przerwać, trzeba wytrzaskać wszystkie uderzenia aby odwrócic się do innego przeciwnika. Ciężko też jest dobrze ukierunkować naszego jedajca aby dobrze (czytaj - najczęściej do przodu) uderzył falą mocy. Tak samo są problemy z lokowaniem się na przedmiotach. No ale oprócz tego akcja jest szybka i przyjemna, grafika ma swoje wzoty (poziom złomowisko, walka z

Ram Kotą w spadającej kopule

) jak i wpadki (potworne tła w przerywnikach filmowych, piksele aż wala po oczach). Przyjemnie kosi się mieczem tabuny wrogów, wstawki qte nie są trudne, fabuła jak na razie szczątkowa. Ot taka miła rzeźnia (bez krwi!) z mieczem świetlnym w klimatach Star Warsów.

 

Po niecałych 3 etapach.

 

Plusy

- grafika i design poziomów (potrafi mile zaskoczyć)

- muzyka i udźwiękowienie (bez komentarza - wzium bzium miecza i wzniosłe kawałki muzyczne )

- możliwość rzucania sobie prawie wszyskim (miłe, chociaz czasem trudno się zalokować)

- wstawki QTE przy walce z bossami i subbossami (ja to lubię... )

- klimat i znane postacie oraz nawiązania do wydarzeń w uniwersum Star Wars

Minusy

- babole graficzne

- grafika w przerywnikach filmowych (tła)

- chaos w czasie walki z wiekszą ilością przeciwników

- niedokładne lokowanie na przedmiotach

 

Ogólnie - mocne 7+/10

 

Oby tak dalej :)

 

Odnośnik do komentarza

DLC jesienią

LucasArts has announced that owners of Star Wars: The Force Unleashed will receive downloadable content this Fall. The first set of content will be additional costumes and character modes that can be used while playing through the single-player campgain, including Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi, and Kit Fisto.

 

The second round of downloadable content, due later this year, will feature a new single-player mission, set in the Jedi Temple on the planet Coruscant. Darth Vader's Secret Apprentice turns to the Jedi Temple to learn more about his father, and while searching through the rubble of the destroyed building he must confront his inner demons.

172_31_2_41-image2(1).jpg

http://gameplasma.com/index.php?do=viewarticle&id=1234

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

Odnośnik do komentarza
Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

 

tez tak mialem i generalnie kazdy ma ;) musisz probowac do skutku, bo za kazdym razem on sie troche przybliza i w koncu za 5-6 razem spada

Odnośnik do komentarza
Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

On jest banalny... zawsze ustawiasz go na wprost ciebie i wtedy jak ci sie pojawia zielone swiatlo to zaczynasz przyciagac do siebie. Jak Tie Fightery sa blisko puszczasz go i rozwalasz je za pomoca Y. Padaja jak muchy, a ty zanim destroyer powraca do pierwotnego ustawienia ponownie go sciagasz w dol. :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

3 lvl poki co, wyglad tego levelu mi kompletnie nie podszedl ale ogolnie i grafika i sama gra na mocne 8, w sumie najzywszy poziom trudnosci jest w sam raz - nie za trudny i nie za latwy. Tylko mi koles przypomina Raziela? Niby kolory nie te itp no ale tak jakos mi sie kojarzy

Odnośnik do komentarza
Jakiś dobry sposób na szybkie ściągnięcie tego ogromnego statku na ziemię ,tych myśliwcy roz***** już od Ch*** ,ale za nim Star Killer ogarnie one znowu się pojawiają . Po za tym czasami macham tymi gałkami tak jak trzeba i wafel ,nie chce ściągać go na zimie ,proszę o pomoc bo już mnie Ch** strzela. Tępa gra.

Sam jesteś tępy ;) stateczki przechwytujesz i rozwalasz o tą wierzę po lewej a Niszczycielela musisz ustawić idealnie dziobem do siebie i wtedy ściągasz go w dół , rozumisz .

 

3 lvl poki co, wyglad tego levelu mi kompletnie nie podszedl ale ogolnie i grafika i sama gra na mocne 8, w sumie najzywszy poziom trudnosci jest w sam raz - nie za trudny i nie za latwy. Tylko mi koles przypomina Raziela? Niby kolory nie te itp no ale tak jakos mi sie kojarzy

 

no 3 lv to Raziel bez dwóch zdań , zresztą on co level zmienia fatałaszki a najlepsze są ... po przejściu gry ;)

Odnośnik do komentarza
Mnie również wygląda ja Raziel ;D

 

Dzięki za info w sumie to samo robię ,małe prądem .....ale jakoś nie idzie ;/ dziś się pomęczę :D

Z prądem sobie zrób herbatke :P Musisz stanąć maksymalnie z lewej strony i rozpieprzać je o wierze za pomocą telekinezy ewentualnie łapać jeden statek i i rzucać nim w reszte , jak złapiesz o co kaman to zobaczysz , że to jeden z łatwiejszych bossów w grze .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...